Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4608Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 83 из 343
Показано с 821 по 830 из 3426.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

RAMM, бо воно (Петруччіо) не може позбутися своєї суті. от таке воно. мерзотне. як і всі його призначення.
    якщо з гівна ліпити хоч Венеру Мілоську, вийде все одно купа гівна.
    скоро, скоро Порошенку не буде на кого спертися, окрім клюєва, азірова, януковича...
    =========
    да, і ще. прикметно, що першою повідомила про це не Україна, а...
    Сергей Гармаш @s_garmash
    Переговоры в Минске об обмене пленными со стороны Украины "назначен вести Медведчук". Об этом Захарченко сообщил журналистам в Донецке.
    це призначення зроблене Путіним. от і все.

один з висновуів - ми вже НІКОЛИ не побачимо полонених кацапів. всі вони дружною толпой (ті, що зараз силять по наших СІЗО) будуть обміняні на простой люд, донецьких українців, яких Захарченко може жменями кожен день збирати для обмінів.

зрада переможно крокує київськими коридорами.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Victorious, я не хочу нічого хорошого сказати про ПП, але Йуля взагалі б злила всіх і вся. Де ця кросотка зараз? Вибори пройшли і можна в кущі сховатись? Вона теж багато обіцяла. Зокрема звільнити Савченко, на персоні якої була зіграна вся передвиборча кампанія леді Ю.
    Пророк

Sky, ви притомна людина?
    Порошенко призначив Медведчука "звільняти полонених. точніше, звільняти кацапів і терористів. а ще точніше, Путін призначив Медведчука.
    вам все Юля болить? відкрийте гілку "Юля" і пишіть там за Юлю. ця тема - Порошенко.
    згадувати тут Савченко - то взагалі маразм, ящитаю.
    по темі є що сказати? цікава ваша думка про цю подію, а не про Юлю.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Просто всі ваші пости - проти Порошенка, в особі якого ви бачите лише найгірші сторони. А от кого ви особисто бачите на його місці, хто б із кандидатів зробив би інакше, так щоб вигідно було не особисто йому, а народу України?

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    згадувати тут Савченко - то взагалі маразм
    Вона теж полонена.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Просто всі ваші пости - проти Порошенка, в особі якого ви бачите лише найгірші сторони.
    це неправда, якщо хочете, я вам знайду з півдюжини своїх постів на підтримку Порошенка. але зараз я в ньому бачу лише зрадника. аргументів проти я не бачу.
    А от кого ви особисто бачите на його місці, хто б із кандидатів зробив би інакше, так щоб вигідно було не особисто йому, а народу України?
    та будь-хто з опонентів був би кращим: Гриценко, Тягнибок, Ляшко, Ярош і навіть Тимошенко. хоча б жодного з них Путін не тримає за яйця, як цього брехливого баригу, який обіцяв позбюутись бізнеса. та ще й де - в країні ворога.

але давайте бліже к тєлу.

Порошенко призначив Медведчука займатись полоненими (насправді - заручниками). це як?
    23q
    23-й участник

От що я хочу почути від пороха на новий рік .
    ...буде дуже важко, треба затягнути пояса...
    он не уникален.
    Пивовар

брехливого баригу, який обіцяв позбюутись бізнеса
    Victorious, Ви хоч раз продавали щось, дорожче за авто? Тим паче на "ринку продавців", коли покупців мало і вони зазвичай диктують свої умови? Ви взагалі стикалися з інвестиціями, фондовими ринками, активами?
    А тут ситуація ще складніша, потужне діюче виродбництво, котре може зацікавити лише одиниці покупців "в звичайних умовах", та ще й розташоване в хуйлостані.
    Якби це було ще рік-два тому, найшвидшим способом "позбутися активу" було б IPO (випуск акцій і розміщення-продаж їх на будь-якій потужній фондовій біржі - Лондон, Варшара, Нью-Йорк, Токіо).
    А зараз це "чумойдан без ручки", та ще й прикутий дебелими ціпками до рук та ніг, "нести важко а викинути неможливо". Ця фабрика зацікавить лише далекоглядного російського інвестора, який має вільні кошти і не має ілюзій про те, що найближчі декілька років (а то й десяток) це буде мертвий баласт. Навряд чи хтось з іноземних інвесторів буде розглядати купівлю чого-небудь у хуйлостані.
    Чи Вас влаштує "номінальна" передача прав власності, від Пороха іншій особі?

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Ця фабрика зацікавить лише далекоглядного російського інвестора, який має вільні кошти і не має ілюзій про те, що найближчі декілька років (а то й десяток) це буде мертвий баласт.
    Только инвестора такого сейчас днем с огнем. Кому нужно предприятие в стране, где могут подсказать "по дружбе" продать валютные накопления, демонстрируя что будет в случае отказа?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ну може людина думає, що продати кондфабрику, це як продати ящик цукерок...
    Пророк

Sky, я думаю, що якщо людина думає про цукерки і вигідні оборудки, а не про країну, то це гівно собаче, а не президент.

ще я думаю, що якщо чоловік привселюдно щось пообіцяв всьому народу, а за 6 місяців не зробив цього, то це ганчирка, а не чоловік.

наслідком такої політики стане те, що він збереже цукерки, але втратить країну.

PS для чого був потрібен ведмедчук в Мінську:
    СБУ концентрує полонених терористів "в одному зі східних міст" для подальшого обміну.

Про це заявив на брифінгу у середу радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

За його словами, на даний момент Україна готова передати в рамках першої хвилі обміну 225 затриманих, серед яких є і громадяни Росії.
    Ответ Сообщение от art_b Посмотреть сообщение
    Кому нужно предприятие в стране, где могут подсказать "по дружбе" продать валютные накопления, демонстрируя что будет в случае отказа?
    Порошенку. при чому він зацікавленій у сильній та процвітаючій Росії, бо тоді виростуть в ціні і його активи.
+ Ответить в теме
Страница 83 из 343