Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5244Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 68 из 407
Показано с 671 по 680 из 4066.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    почему?
    тому що це НІЯК його не стосується. ніяким боком, ні на 1%, не підпадає під його повноваження.
    да, можна сказати - тому що Порошенко. дешевий PR-хід за тиждень до виборів. "от бачите, Мамо, а якби не Порошенко, так і сиділи б усю зиму без опалення."
    Опалення - справа місцевих органів влади і якоюсь мірою уряду. у президента нема ні ресурсів, щоб їх на це витрачати, ні прав давати вказівки щодо опалення.
    щоб було зрозуміліше - це все одно, як він дав би мені команду, коли мені опалювати свою дачу.

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    тому що це НІЯК його не стосується. ніяким боком, ні на 1%, не підпадає під його повноваження.
    да, можна сказати - тому що Порошенко. дешевий PR-хід за тиждень до виборів. "от бачите, Мамо, а якби не Порошенко, так і сиділи б усю зиму без опалення."
    Опалення - справа місцевих органів влади і якоюсь мірою уряду. у президента нема ні ресурсів, щоб їх на це витрачати, ні прав давати вказівки щодо опалення.
    щоб було зрозуміліше - це все одно, як він дав би мені команду, коли мені опалювати свою дачу.
    ок. хорошо. а кому он доручення-то давал?
    Banned

Петро Порошенко ✔ @poroshenko
    Я покладу край корупційним схемам на митниці і зроблю все для полегшення ввезення товарів в Україну
    Ахахахаха =)
    Пророк

Петро Порошенко ✔ @poroshenko
    Я покладу край корупційним схемам на митниці і зроблю все для полегшення ввезення товарів в Україну

ВЕРИТЬСЯ С ОЧЕНЬ БОЛЬШИМ ТРУДОМ!!!!!!!!!!!!!
    23q
    23-й участник

Солдатам по 1000!!!!! Пиши! С 28!!!
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Взагалі-то з 26-го, але якого року він не уточнював, як і те, скільки тисяч чи десятків тисяч годин буде тривати АТО... Так шо він не брехло, ні... ні разу...
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    ок. хорошо. а кому он доручення-то давал?
    а ось:
    резидент України Петро Порошенко на зустрічі з віце-прем'єром Володимиром Гройсманом дав доручення до кінця поточного тижня ...
    Гройсману, який йому не підпорядковується, бо в нього є свій начальник - Яценюк. Але оскільки 1) він з Вінниці, і 2) на носі вибори, то чому не дати доручення, вірно?

це як би міністр оборони давав команди міліціонерам. не чи навпаки. дзвіночок дуже поганий. вірніше дзвін. як приклад зазіхання на чужі повноваження... - не виконуючи своїх конституційних, наприклад у справі керівництва збройними силами.
    Banned

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Положу брусчатку за свой счет!
    Пророк

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...57127412_o.jpg
    Мне скатерть не нравиться !