Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5223Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 65 из 404
Показано с 641 по 650 из 4040.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

страшно то, что опять царит черный рынок валюті, как в 90-е, а власть оперирует фиктивным курсом.
    ну и цені на импортные товарі тоже довольно страшные...
    не смертельно, но противно и вредно.

Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ну и цені на импортные товарі тоже довольно страшные...
    війна... а як ви хотіли? щоб ніхто не наживався? такого не буває))) Сподіваюсь, переживем якось.

цені на импортные товарі тоже довольно страшные
    Дивилася сьогодні сюжет по плюсах про ціни в Криму. Огірки 60 грн!!!! Ото де пічаль! І якусь пристаркувату панянку біля базару питають, мовляв, як вам ціни. А вона: високіє канєшно, но главнає, что ми с расієй! ми єтава ждалі, аб єтам мєчталі!

Чого вони чекали? Кого? Диктаторського режиму? Раби... Чогось нагадався фільм "Мандерлей" Трієра. Коли раби, отримавши свободу, не знали що з нею робити. Їм конче необхідний був хазяїн!...
    Пророк

я може ображу Любашу чи ще когось, але це якийсь, прости господи, підарас у поганому сенсі.
    "Ми повинні чітко розуміти етапність реалізації мінських домовленостей. Перше, що ми повинні забезпечити - так звану артилерійську тишу: 24 години ми повинні протриматися, коли не буде здійснено жодного артилерійського пострілу", - зазначив президент.

За словами Порошенка, поки немає тиші і є провокації з боку бойовиків.
    ну да, такі собі провокації. зайняли ряд міст і щодня вбивають наших бійців в аеропорту та інших місцях. але ми не піддамосі на провокації, ми не такі.
    "Я не можу взяти на себе відповідальність і віддати наказ про відведення важкої техніки і артилерії, оскільки нам потрібно обороняти свою державу. Але у мене є стриманий оптимізм, що розроблені моделі координації наших дій призведуть до того, що завтра-післязавтра досягнемо", - додав президент.

За його словами, відразу після цього через 24 години будуть здійснені два паралельні процеси: українські війська вийдуть на раніше домовлені рубежі для того, щоб вибудувати посилену лінію оборони, і друге - ОБСЄ контролюватиме ситуацію, в тому числі відхід важкої артилерії.
    думаю, Путін не буде проти. дурні укропи українські війська звалюють кудись там, мало не за збруч, в ОБСЄ це контролює. І ВСЕ. КАЦАПИ І ПІДКАЦАПНИКИ ВІЙСЬКА НЕ ВІДВОДЯТЬ. хто не зрозумів, перечитайте белькотіння президента ще раз.

нахєра вибудовувати оборону десь в тилу, а не там, де війстка стоять?
    бо Хуйло буде незадоволене. може навіть накладе мито на цукерки. іншого пояснення немає.

тьху.
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    я вам уже пожелал "счастливого пути", но этот бред пропустить не могу:
    да, дать права, выскочить из авто, открыть багажник и пару сотен всучить, так, для профилактики, да? он жеж гаец, ему страшно - "200 км до лінії фронту", а вдруг убьют
    верно я пишу? ничего не пропустил?
    добавлю мнение в тему

Пророк

радісна новина:
    ВОРОНЕЖ, 6 окт — РИА Новости. Липецкая фабрика кондитерской корпорации Roshen, принадлежащей президенту Украины Петру Порошенко, частично возобновила работу, приостановленную три недели назад из-за переизбытка продукции на складе, сообщил в понедельник РИА Новости представитель фабрики.

Производство на липецкой фабрике было остановлено 15 сентября. За время простоя планировалось провести техобслуживание линий. Сотрудникам фабрики, порядка 1,5 тысячи человек, предложили уйти в отпуск на это время либо получить две трети от заработка. Предполагалось, что фабрика возобновит работу с 29 сентября, однако запуск отложили еще на неделю.

"Шестого октября выходят люди на фабрику, которая находится на (улице) Доватора в центре города, моют линии, готовят к запуску. Седьмого-восьмого у нас будет постепенный запуск на фабрике Доватора", — сказал собеседник агентства. По его словам, вторая производственная площадка — в селе Сенцово — запускается 13 октября. Работники выйдут мыть линии и готовить их к запуску в воскресенье, 12 октября.

Весной текущего года фабрика уже приостанавливала работу. Как заявляла тогда украинская корпорация Roshen, это было связано с арестом ее счетов Тверским районным судом Москвы в рамках уголовного дела по иску "Объединенных кондитеров". Порошенко ранее заявлял, что намерен продать свой главный актив — Roshen. Уже выбраны инвестконсультанты — продажей кондитерской корпорации займется инвесткомпания Rothschild совместно с компанией "Инвестиционный капитал Украина" (ICU).
    Нервова, курррва

Victorious, новина ні про що.
    Єдине! Треба ж так продати, щоб потім викупити! Але шо нам з вами до того? Чи, якшо він завтра продасть Рошен, то одразу стане чесним?
    Зрештою, це ж не невідомого походження глобуси і батони.. Короче, на3,14жені "активи". Це його бізнес. Все одно вже по-чесному не буде! А буде понарошку. Якби захотів Пєтя прозоро зробити, було б давно зроблено.
    Пророк

для тих, кому треба не тільки новину, а й коментатора, який її розтлумачить: новина про те що
    1) Порошенкові яйці були зажаті рішенням масковського суду. тепер йому їх трохи відпустили. він залишається залежним від Росії.
    2) навіть кацапи мимоволі нагадали про обіцянку щось там продати. людина, яке не дотримує своїхз обіцянок, називається брехло, і віри їй немає.
    Нервова, курррва

Victorious, ой, я вас умаляю! Ви справді вважаєте, що призупинивши роботу однієї фабрики, кацапи йому, як ви висловились "зажали яйця"?? Не смішіть. Там масштаби зовсім інші. Я вас запевняю, він навіть і не матюкнувся нервово. Зробили з мухи слона.

і віри їй немає.
    Ну ви мене чим далі тим більше дивуєте своєю наївністю.
    Порошенко вперше видерся на політичну арену? Ви не знали його до цього? Ви не знали при яких "верхах" він наживав свої статки??!
    Чи ви не пам"ятає його підступну війну з Юлькою у 2005-му??? Хіба чесна людина так себе поводила б??? Чи ви вірите, шо коли людина (а надто доросла) скаже: Я більше не буду!, то вона і справді змінеться.
    Це
    для тих, кому треба
    розжовувати!
    Насмішили.
    Пророк

все я знав, але багато хто вважає, що він піклується про Україну, а не якісь там прибутки.
    (правда, масштаби його цинізму мене не перестають вражати. я не думав, що він так буде поводитись).

він тут ще вирішив розчулити Путєна:
    Сотрудники липецкой фабрики "Рошен" обратились с письмом к покупателям

Без работы могут остаться полторы тысячи сотрудников липецкой фабрики концерна Roshen, если продолжится бойкот продукции предприятия со стороны российских покупателей. Об этом работники фабрики написали в открытом письме "Чужие среди своих?", адресованном покупателям своей продукции. Письмо подписали четыреста рабочих липецкой фабрики. Они попросили сограждан не относиться к их продукции "враждебно".
    bvn
    йог на танке

Ну шо оце за 3.14дєц?
+ Ответить в теме
Страница 65 из 404