Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4582Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 62 из 337
Показано с 611 по 620 из 3363.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    У Вас дети есть? Вы давно в школе были? Поверьте, такого совка, посредственности, недалёкости и чинопочитания, как в нашей системе образования - ещё поискать. Школа направлена не на воспитание думающих и свободных личностей, а на создание серого послушного стада (во многом потому, что учителя сами, в большинстве своём, таким стадом являются). Когда я, почти 20 лет назад, заканчивал педагогический институт - работать в школу шли только самые убогие выпускники, те, кто негде больше реализоваться не смог. Не думаю, что с тех пор в этом что-то существенно изменилось.
    Не хочу, особо спорить, Вы правы в принципе. Все что сказано выше так и есть... Я бы даже ответил... "Тю, так я це і так знаю і всі знають, чи й не відкриття..."
    Но...
    Два момента.
    Во первых предложение - что делать? И как по мне, то давать при такой ситуации, как у нас в обществе, кому-то ещё и дополнительное право решать кто достоин голосовать, а кто нет - нонсенс. Тогда можно сразу в роддоме проводить отбор и по форме ушей решать кому жить, а кто недостоин.
    И второе. Откуда же тогда взялись те студенты, что вышли на Майдан перед 30-м. Да и вообще откуда тогда весь Майдан взялся? Наверное и из такой средней школы в том числе. И тогда наверное не только школой одной ограничивается образование... А её конечно нужно менять. В этом смысле я согласен с Гриневич: Гриневич: Наша освіта виховує комплекс неповноцінності, а повинна давати дітям крила

Пророк

Цікаво, а як ми зможемо "налагодити життя" та "розвинути культуру" з такою владою та державним апаратом? Замкнене коло виходить...
    згодний. але (я сам цьому дивуюся) навіть з такою владою і державним апаратом люди примудряються залишатись людьми, а в чомусь і прогресувати. про це свідчить хоча б динаміка голосувань на виборах (просування меж "української України" на Схід), численні ініціативи - культурні, соціальні, екологічні, опитування з багатьох принципових питань (мова, релігія, НАТО), здатність до самоорганізації, волонтерство і т.д.
    я сподіваюсь, що це зрештою має перейти в якість роботи виборних органів.
    Пророк

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Два момента.
    Во первых предложение - что делать? И как по мне, то давать при такой ситуации, как у нас в обществе, кому-то ещё и дополнительное право решать кто достоин голосовать, а кто нет - нонсенс. Тогда можно сразу в роддоме проводить отбор и по форме ушей решать кому жить, а кто недостоин.
    Я могу сказать, что делать. Во-первых, не давать Пороху контроля за парламентом (иначе, на%ига все так ратовали за возвращение парламентско-президентской республики?). Во-вторых, речь идёт не о том, чтобы давать кому-то ПРАВО выбора достойных голосовать. Ценз можно установить, например, по IQ (технически это вполне можно сделать так, что право участвовать в выборах будет даваться не человеком, а машиной: прошёл тест с результатом выше определённого минимума - получи доступ к системе электронного голосования).
    И второе. Откуда же тогда взялись те студенты, что вышли на Майдан перед 30-м. Да и вообще откуда тогда весь Майдан взялся? Наверное и из такой средней школы в том числе. И тогда наверное не только школой одной ограничивается образование... А её конечно нужно менять. В этом смысле я согласен с Гриневич: Гриневич: Наша освіта виховує комплекс неповноцінності, а повинна давати дітям крила
    А сколько их было, тех студентов? На 45-миллионную страну и > 3-миллионный Киев? Ясное дело, нет правил без исключений. И пассионарное, патриотичное у нас именно МЕНЬШИНСТВО, которое, в силу различных причин (родители, повезло с учителем, дано от Бога и т.д.) не слилось с основной массой серого стада. Так зачем же оставлять именно стаду возможность решать, КАК жить стране?

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    згодний. але (я сам цьому дивуюся) навіть з такою владою і державним апаратом люди примудряються залишатись людьми, а в чомусь і прогресувати. про це свідчить хоча б динаміка голосувань на виборах (просування меж "української України" на Схід), численні ініціативи - культурні, соціальні, екологічні, опитування з багатьох принципових питань (мова, релігія, НАТО), здатність до самоорганізації, волонтерство і т.д.
    я сподіваюсь, що це зрештою має перейти в якість роботи виборних органів.
    Так, звичайно. Але уявіть собі, наскільки ефективнішими були б дії цих Людей (волонтерів, активістів, талановитих польових командирів), якби вони мали в своїх руках основні важелі влади?
    Проблема лише в тому, що ті, хто вхопився і тримається за ці важелі зараз, просто так, миром, їх не віддадуть. "Законними" і "демократичними" принципами ми будемо боротись з ними ще довго і нудно, перш за все тому, що їм, тим, хто зараз сидить у високих кабінетах, насправді плювати і на демократію, і на закон, коли справа стосується влади та грошей.
    Взагалі, усі великі держави розпочинались із крові та беззаконня (згадайте піратів Єлизавети чи геноцид корінних жителів і "право Кольта" в Америці), а розвиток науки, культури і права приходив згодом. Але не навпаки.
    Пророк

infospacer, одним з реальних і законних механізмів підвищення якості органів державного управління має бути люстрація - недопуск до керівних посад, в т.ч. виборних, людей за формальними ознаками причетності до антиукраїнської діяльності.
    але я не дам 50% за те, що Порошенко підпише цей закон.

судячи з учорашніх рішень ЦВК (100% узгоджених), у нас люструють поки що тих, хто опирався режиму Януковича і робив Майдан. Всяким там Шуфричам і Бахтєєвим - зелене світло.
    Завсідник

Когда я, почти 20 лет назад, заканчивал педагогический институт - работать в школу шли только самые убогие выпускники, те, кто негде больше реализоваться не смог
    А зачем заканчивал?Что бы говорить что с высшим образованием?..
    bvn
    йог на танке

Все більш стаю згодним з думкою Латиніної про те, що демократія, як влада більшості, є хибною формою, і потрібно повертатися до деякого цензу (краще - інтелектуального) при наданні виборчих прав (як це було, до речі, у ранніх демократіях).
    Ідея вірна... це здається меритократією зветься, якщо не помиляюсь. Але виникає одне лише запитання, хто і як вимірюватиме інтелектуальність людини? Чи не можна буде відповідну довідку просто придбати, так як купуються дипломи, дисертації і все інше?

И, вообще, надеюсь, что это станет трендом времени – что в нищих странах пассионарное меньшинство перестает так все время оглядываться на то самое большинство, которое часто делает довольно странные вещи и перестанет считать мнение большинство гласом истины.
    А ще краще, коли пассіонарноє мєньшинство поубавить трохи свою пассіонарність, а почне займатися підтягуванням "хвостів", тобто допомогати розвиватися відстаючій більшості, навчати їх, щоб вони розуміли, кого треба, а кого не треба вибирати, замість того, щоб диктувати їй (більшості) свої умови.

Це, на мій погляд, було б взагалі ідеально. І ніяких революцій би не знадобилося (яких я взагалі-то ніколи не був особливим прихильником). Просто люди якось звикли до ідеології такої: "якщо я молодець і всього досяг, то чому я повинен когось за собою тягти?" Мені здається це трохи хибна логіка, вона суперечить ідеям гуманізму, якщо хочете. Бо якщо ви не хочете за собою тягти відстаючого, то ви його хочете полишити помирати (залишити поза можливостями пристосування до дійсності, що швидко змінюється). Не жалко? А вони, хоч тупі (за логікою всих таких дуже розвинених), але теж люди...

бо населення ставатиме більш освіченим і свідомим. народом. десь так, як у Східній Європі, Прибалтиці, Грузії, Вірменії.
    Це буде, але лише за однієї з двох умов: люмпени передохнуть (але це ж не гуманно?) або держава (чи може активісти-волонтери з цим краще впораються?) їх заставить навчатися і розвиватися.

Потом немного рассуждая на эту тему все таки пришел в выводу, что это нужно уровень людей таки поднимать. И переводить "коллективное бессознательное" в нормальное адекватное "сознательное", основанное на знании, образовании и культуре.
    Понятное дело для этого нужно много времени, но это нормальный эволюционный путь.
    Люто плюсую :)

У Вас дети есть? Вы давно в школе были? Поверьте, такого совка, посредственности, недалёкости и чинопочитания, как в нашей системе образования - ещё поискать. Школа направлена не на воспитание думающих и свободных личностей, а на создание серого послушного стада (во многом потому, что учителя сами, в большинстве своём, таким стадом являются). Когда я, почти 20 лет назад, заканчивал педагогический институт - работать в школу шли только самые убогие выпускники, те, кто негде больше реализоваться не смог. Не думаю, что с тех пор в этом что-то существенно изменилось.
    Так. Все так і є. Але ж мова не про те, що є, а про те, що треба змінювати.

Цікаво, а як ми зможемо "налагодити життя" та "розвинути культуру" з такою владою та державним апаратом? Замкнене коло виходить...
    Теж про це думав. І вже такі думки з’являються, а чи не потрібно перекласти це на руки волонтерів. При чому починати треба не тільки з дітей (хоч це й надважливо), але й дорослих також.

Вважаю, що багатьом дорослим (і навіть мені також) був би корисним такий курс:
    - Скорочений курс Історії України
    - Скорочений курс Основ Права
    - Скорочений курс Економіки
    - Скорочений курс Інформатики

Курси ці повинні носити менш академічний, а більш практичний характер. Курс Історії, наприклад, повинен давати людині основне уявлення про те, хто ми і звідки взялися (українці) і через що довелося пройти, щоб отримати те, що зараз чомусь багатьма не цінується - незалежність. Курс Основ Права повинен дати основні уявлення про державний устрій, а також про основні права людини і дати певні алгоритми дій: що і як ти повинен робити у тих чи інших випадках порушення ваших прав. Курс Економіки повинен дати уявлення про основні принципи функціювання саме української економіки, а також підприєств... можливо це повинен бути скоріше курс менеджменту навіть, ніж економіки... а також уявлення про управління власними фінансами. От деякі беруть кредити в баксах, маючи зарплату в гривні, а винуватять потім когось, а не себе. Ну і в курсі Інформатики треба навчити основну масу людей просто користуватися комп’ютером та інтернетом, щоб вони на нього не дивилися, як чорт на ладан...

Спитаєте, чому це все потрібно вчити дорослих, хібо вони в школі не вчилися? Виходить, що дехто погано вчився, деяка інформація могла застаріти, а деяких курсів (наприклад, Інформатики) взагалі тоді ще не було...

Ага і ще в процесі навчання необхідно закласти в мізки ідею про саморозвиток, про те що більшість інформації є в інтернеті і потрібно вчитися її звідти черпати... і не потрібно ніколи зупинятися в самоосвіті і саморозвитку.

технически это вполне можно сделать так, что право участвовать в выборах будет даваться не человеком, а машиной: прошёл тест с результатом выше определённого минимума - получи доступ к системе электронного голосования
    А чи не можна закласти в програму тій самій машини, що ввів "Я від Віктора Федоровича" і вона відразу видала тобі дозвол? Чи не можливі і тут зловживання?
    Пророк

Ответ Сообщение от Работник Посмотреть сообщение
    А зачем заканчивал?Что бы говорить что с высшим образованием?..
    Офтоп:
    Ми з Вами на "ти"?

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Ідея вірна... це здається меритократією зветься, якщо не помиляюсь. Але виникає одне лише запитання, хто і як вимірюватиме інтелектуальність людини? Чи не можна буде відповідну довідку просто придбати, так як купуються дипломи, дисертації і все інше?

А чи не можна закласти в програму тій самій машини, що ввів "Я від Віктора Федоровича" і вона відразу видала тобі дозвол? Чи не можливі і тут зловживання?
    Програма може бути "онлайн", разміщена на закордонному сервері під егідою якоїсь авторитетної міжнародної організації. Відповідно, і голосувати будуть через Інтернет (у світі є вже такі приклади). Взагалі, технічно, я вважаю, цілком реально забезпечити практичну неможливість фальсифікацій.

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    А ще краще, коли пассіонарноє мєньшинство поубавить трохи свою пассіонарність, а почне займатися підтягуванням "хвостів", тобто допомогати розвиватися відстаючій більшості, навчати їх, щоб вони розуміли, кого треба, а кого не треба вибирати, замість того, щоб диктувати їй (більшості) свої умови.
    З свого 6-річного досвіду роботи у якості викладача комп'ютерних курсів, а також з досвіду навчання користувачів у організаціях, які я обслуговував, як спеціаліст з техпідтримки, можу стверджувати, що у ліюдей ДУЖЕ різні здібності до навчання. Тобто, я не згоден з героїнею Ахеджакової про те, що "... і зайця можна навчити курити". Це - по-перше.
    А, по-друге, навчити можна лише того, хто сам хоче вчитись. А це, повірте, зовсім не масове явище...

infospacer, одним з реальних і законних механізмів підвищення якості органів державного управління має бути люстрація - недопуск до керівних посад, в т.ч. виборних, людей за формальними ознаками причетності до антиукраїнської діяльності.
    але я не дам 50% за те, що Порошенко підпише цей закон.
    Ну, не просто ж так Ярема заспівав про його неконституційність...

А взагалі, я вже писав:

Проблема лише в тому, що ті, хто вхопився і тримається за ці важелі зараз, просто так, миром, їх не віддадуть.
    Завсідник

Ми з Вами на "ти"?
    А зачем заканчивалИ?Что бы говорить что с высшим образованием?..
    Пророк

Ответ Сообщение от Работник Посмотреть сообщение
    А зачем заканчивалИ?Что бы говорить что с высшим образованием?..
    Я поступал ещё при СССР. Тогда расклады были другими... А выбрал физмат педагогического - потому что на тот момент там был наилучший в Полтаве комплект персональных компьютеров.

Буквально сьогодняшній приклад:
    "Арсеній Яценюк, прем’єр-міністр України, відсторонив Олега Мусія від виконання обов’язків міністра через затягування процедури тендерних закупівель ліків. "

Мусій - майданівець. Проукраїнський - далі нікуди. А користі?
    Завсідник

Я поступал ещё при СССР.
    Ну я тоже заканчивал при СССР...

А выбрал физмат педагогического - потому что на тот момент там был наилучший в Полтаве комплект персональных компьютеров.
    Значит не педагогическое призвание души...
+ Ответить в теме
Страница 62 из 337