Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4595Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 61 из 341
Показано с 601 по 610 из 3407.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    ОБСЄ,мягко говоря, слегка прокацапская.
    я з ними іноді співпрацюю. в 2008-2009 роках у них значно зменшилось фінансування, і тоді ОБСЄ набирало людей, згідних на меншу платню. Росія під це діло напхала до технічного персоналу купу своїх кадрів. а кадри, навіть технічні, багато що вирішують.

От і Крихітка Цахес не оминула теми люстрації:
    kasha saltsova ‏@kashasaltsova 11m11 minutes ago

Або ви їх саджаєте або народ починає їх бити. Спочатку.
    Потім бити суддів-прокурорів, що не саджають.
    Потим бити тих, хто призначив суддів.

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    От і Крихітка Цахес не оминула теми люстрації:
    kasha saltsova ‏@kashasaltsova 11m11 minutes ago

Або ви їх саджаєте або народ починає їх бити. Спочатку.
    Потім бити суддів-прокурорів, що не саджають.
    Потим бити тих, хто призначив суддів.
    Це вона з приводу побиття Шуфрича, як я розумію. До речі, повністю з нею згодний.
    І взагалі, всі події, що відбуваються останнім часом в Україні (щодо очищення від близького і давнього "темного минулого") відбуваються виключно після народних "копняків" - наші політики (навіть, найбільш проукраїнські та демократичні) на роль "рушійної сили" ніяк не тягнуть...
    Пророк

та здається, всі з нею згодні. навколо мене це панівна думка.
    от що пише Денис Казанський, один з найбільших для мене авторитетів з Донбасу:

ось як виглядає люстрація суддівського корпусу, 1460 рік:
    Герард Давид «Сдирание кожи с продажного судьи»
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Згоден з Олесем.

Можливо і дід відповідно б поводився. А так обидва неправі. Даішник як істеричка поводиться, а дід тоже нашов час вимахуватись зі своїм правознавством. 200 км до лінії фронту, ти звідти їдеш, по тобі не видно, що ти за людина і шо там в твоєму багажнику лежить, а ти ще й починаєш морозиться його відкрити. Ну дай права, покажи шо бомбу не везеш і відпустять же без питань. Бо так, як все чисто по закону, то хоч кожен день туди-сюди можеш зброю перевозити і ніхто не зупинить доки правила не порушиш.
    я вам уже пожелал "счастливого пути", но этот бред пропустить не могу:
    да, дать права, выскочить из авто, открыть багажник и пару сотен всучить, так, для профилактики, да? он жеж гаец, ему страшно - "200 км до лінії фронту", а вдруг убьют
    верно я пишу? ничего не пропустил?
    Пророк

і кожен може сам переконатись, наскільки. я відвідав йього сторінку ВК. ось патрет:
    http://cs421531.vk.me/v421531956/6448/dMP0Vdt-CYU.jpg
    і одна-єдина новина на сторінці: дуже актуально. датується 8 травня минулого року.
    http://vk.com/id193071956
    Генпрокурор Віталій Ярема запевняє, що його син не бере хабарів і заробляє на своїй посаді 6,5 тисячі гривень. Про це він заявив на прес-конференції у вівторок, відповідаючи на запитання, яким чином його син отримав посаду у Державній реєстраційній службі, передає Українська правда. "Відповідь на ці запитання (щодо призначення сина – ред.), я сподіваюсь, надасть міністр юстиції чи його підлеглі", - сказав Ярема)))))))))))))))))
    "Я виховав інтелектуальну, моральну і духовну людину, якою пишаюся. Він не бере хабарів і працює чесно, заробляючи свої 6,5 тисяч гривень на місяць", - заявив Ярема))))))))))))
    На уточнююче запитання, чи живе він на свою зарплату, генпрокурор зазначив: "ну, ми (батьки – ред.) йому допомагаємо". - http://economics.unian.ua/realestate...iy-slujbi.html
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    да, дать права, выскочить из авто, открыть багажник и пару сотен всучить, так, для профилактики, да?
    схоже не тільки той даішник схильний до істерик...

Недівлячись ні на що, цей народ не змінити... Зайшов подивитись на рейтинги партій, блок дона Педро із значним відривом лідирує. Тобто робимо висновок, що більшість співгромадян влаштовує, як розвивається ситуація і як виконуються передвиборчі обіцянки самого дона П.
    На другому місці партія Ляшка, з чого роблю ще один невтішний висновок про аналітичні здібності нашиш співгромадян.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Недівлячись ні на що, цей народ не змінити... Зайшов подивитись на рейтинги партій, блок дона Педро із значним відривом лідирує. Тобто робимо висновок, що більшість співгромадян влаштовує, як розвивається ситуація і як виконуються передвиборчі обіцянки самого дона П.
    На другому місці партія Ляшка, з чого роблю ще один невтішний висновок про аналітичні здібності нашиш співгромадян.
    Все більш стаю згодним з думкою Латиніної про те, що демократія, як влада більшості, є хибною формою, і потрібно повертатися до деякого цензу (краще - інтелектуального) при наданні виборчих прав (як це було, до речі, у ранніх демократіях).

"...все предыдущие две украинские революции расшибались именно об это: делает революцию пассионарное меньшинство, в котором существуют разные люди, но в большинстве своем они достаточно высокомотивированы и преданы родине. А дальше происходят выборы, и на этих выбора побеждает то Янукович, то в данном случае, Порошенко. И, вообще, надеюсь, что это станет трендом времени – что в нищих странах пассионарное меньшинство перестает так все время оглядываться на то самое большинство, которое часто делает довольно странные вещи и перестанет считать мнение большинство гласом истины."
    http://echo.msk.ru/programs/code/1407298-echo/
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Все більш стаю згодним з думкою Латиніної про те, що демократія, як влада більшості, є хибною формою, і потрібно повертатися до деякого цензу (краще - інтелектуального) для надання виборчих прав (як це було, до речі, у ранніх демократіях).
    з налагодженням життя і певним розвитком культури (у що я вірю, за умови наведення елементарного порідку на телебаченні, у книговидавництві і в шкільництві) ці проблема має вирішитись.
    бо населення ставатиме більш освіченим і свідомим. народом. десь так, як у Східній Європі, Прибалтиці, Грузії, Вірменії.
    А феномен Порошенка зрозумілий - він тепер балакає про мир, разом з майже усіма телеканалами. а хто проти миру? я теж за мир. маніпулятивні технології...
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    що демократія, як влада більшості, є хибною формою, і потрібно повертатися до деякого цензу (краще - інтелектуального) для надання виборчих прав (як це було, до речі, у ранніх демократіях).
    Я тоже раньше думал, что было бы хорошо ввести ограничение выборных прав. И очень по многим критериям. Особенно по возрасту. Но как подумаю, что фактически первым делом в этом направлении будет избрание Президента парламентом - та ну нафик.
    Потом немного рассуждая на эту тему все таки пришел в выводу, что это нужно уровень людей таки поднимать. И переводить "коллективное бессознательное" в нормальное адекватное "сознательное", основанное на знании, образовании и культуре.
    Понятное дело для этого нужно много времени, но это нормальный эволюционный путь. Различные другие направления это все таки революционные.
    Хотя может можно что-то и придумать, чтобы было лучше жить и сейчас.
    Пророк

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Потом немного рассуждая на эту тему все таки пришел в выводу, что это нужно уровень людей таки поднимать. И переводить "коллективное бессознательное" в нормальное адекватное "сознательное", основанное на знании, образовании и культуре.
    Понятное дело для этого нужно много времени, но это нормальный эволюционный путь. Различные другие направления это все таки революционные.
    У Вас дети есть? Вы давно в школе были? Поверьте, такого совка, посредственности, недалёкости и чинопочитания, как в нашей системе образования - ещё поискать. Школа направлена не на воспитание думающих и свободных личностей, а на создание серого послушного стада (во многом потому, что учителя сами, в большинстве своём, таким стадом являются). Когда я, почти 20 лет назад, заканчивал педагогический институт - работать в школу шли только самые убогие выпускники, те, кто негде больше реализоваться не смог. Не думаю, что с тех пор в этом что-то существенно изменилось.

з налагодженням життя і певним розвитком культури (у що я вірю, за умови наведення елементарного порідку на телебаченні, у книговидавництві і в шкільництві) ці проблема має вирішитись.
    бо населення ставатиме більш освіченим і свідомим. народом. десь так, як у Східній Європі, Прибалтиці, Грузії, Вірменії.
    А феномен Порошенка зрозумілий - він тепер балакає про мир, разом з майже усіма телеканалами. а хто проти миру? я теж за мир. маніпулятивні технології...
    Цікаво, а як ми зможемо "налагодити життя" та "розвинути культуру" з такою владою та державним апаратом? Замкнене коло виходить...
+ Ответить в теме
Страница 61 из 341