Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5604Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 58 из 443
Показано с 571 по 580 из 4427.
 1. #571
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  він походу з'їхав з глузду.
  1) можна дискутувати, потрібен військовий стан чи ні, але оцю тезу .....:
  «Военное положение нам не нужно. … Если бы мы ввели военное положение, то Украина осталась бы наедине с агрессором и потеряла международную поддержку», - сказал Порошенко.
  . no comments.

  2)
  24 сентября 2014 22:19 Порошенко ввів у дію рішення РНБО про зміцнення обороноздатності країни
  що ж це за рішення? а ось що:
  рішення Ради нацбезпеки та оборони "Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності", ухвалене 28 серпня.
  . отакі в нас "невідкладні заходи". їх уже просто нікуди відкладати.

 2. #572
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
  Жити по-новому: Андрій Матковський - кандидат від блоку Порошенка. Завіса.
  А від якого ж іще? Яценюк та Турчинов, скоріш за все, самі займаються відбором своїх кандидатів (і їм кандидати із сумнівною репутацією не потрібні), "Батьківщина" навряд чи залишиться впливовою силою, а Пороху, як це вже давно ясно, найважливіше - лояльність. А такі, як Матковський, цілком здатні вірно служити будь-якому хазяїну...
 3. #573
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Президентство Порошенко


  ни в жизнь за матковского голосовать не буду, будынок в вовкивци у него лояльный дальше некуда. за чьи деньги?
 4. #574
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  У Грибаускайте яйца тверже, чем у Пороха и Обамы вместе взятых..

  Президент Литви Даля Ґрібаускайтє пішла ва-банк. Вона не лише оприлюднила плани Путінської Росії, але звинуватила Захід у неспроможності діяти. «Сьогодні Захід немає лідера, який в змозі зупинити Путіна», - виносить приговор литовський президент під час інтерв’ю американському виданню „The Washington Post" (журналістка Lally Weymouth). В той самій час Ґрібаускайтє твердить: «Війну в Східній Україні можна швидко зупинити. Це може зробити Захід, який повинен продемонструвати Путіну, що так саме готовий боротися за свої цінності – свободу і демократію.»

  Пропонуємо головні тези Президента Ґрібаускайтє.

  Як ви оцінюєте ситуацію в Україні?

  - Ситуація там погіршується. Російські війська все ще на території України. Це означає, що Європа і світ дозволяє Росії не тільки залякувати своїх сусідів, а й застосовувати військові сили проти них. Це те ж саме, як міжнародний тероризм, то, що ми бачимо в Іраку і Сирії.

  В Україні відбувається справжня війна. Європейський союз і більшість з світових лідерів намагаються говорити про це, як не про війну, а як про якусь підтримку терористичних груп. Ми бачили випадок з Кримом. З самого початку там були якісь «зелені чоловічки», але ж незабаром вони проявилися в російській армії. Тепер те ж саме відбувається в Східній Україні. І я впевнена, що це не остання територія, в якій Путін має намір продемонструвати свою силу.

  - Як ви вважаєте, куди Путін піде далі?

  - Якщо санкції щодо Росії будуть м'якими або вони не будуть повністю застосовані, я впевнена, що він намагатиметься з'єднати Східну Україну з Південною Україною та Кримом. Щойно він заявив, що якщо він захотів, то його солдати за два дні зайняли Варшаву, країни Балтії та Бухарест. Це відкрита загроза щодо сусідів.

  - Чи може він увійти у Придністров'я?

  - Якщо ми дозволимо йому це зробити, він буде йти будь-куди. Проблема в тому, що путінська Росія готова до війни і бажає воювати. А ось Європа і Захід не є готовими до війни. Зараз в Європі, і в світі немає такого лідера, який би міг зупинити Путіна. Нарешті, ми дивуємось, як так вийшло, що все нові території захоплюються, що країни. Затримка в рішучих діях, щоб зупинити агресора на цьому шляху, виявиться набагато дорогою для всіх, якщо взагалі не буде занадто пізно.

  - Ви стурбовані тим, що наступна атака може бути проти країн Балтії?

  - Якщо його ніхто не зупинить в Україні, він, безумовно, піде далі.

  - Хиба п'ятої статті Договору НАТО не достатньо, щоб почувати себе в безпеці?

  - Ні. Все заявляють, що п'ята стаття Договору НАТО залишається в силі. Тим не менш, це не зупинить Путіна від його підступних планів, якщо він не побачить реальні дії лідерів Європи і світу. Якщо ви не побачить, що вони не просто говорять. Ми повинні його зупинити в Україні. Досі дехто це ще до кінця не розуміє. Ось чому я кажу, що лідерство Європи зараз перебуває в руках Путіна, а не Заходу.

  - Чи прагне Путін розділити Європу?

  - Загроза Путіна тепер є не меншою аніж «Ісламської держави» в Іраку і Сирії.

  - То ви вважаєте, що Ісламська держава і Росія є однакові терористи?

  - Так. Я думаю, що Росія тероризує своїх сусідів за допомогою терористичних методів.

  - Тим не менше, світ більше стурбований «Ісламською державою».

  - Звичайно. Це основна мета. На жаль, одночасно це дивовижна можливість для Путіна робити все, що йому заманеться. Путін створює загрозу. Хоча б і так звані мирні переговори в Мінську, які відбулася після ультиматуму Путіна. В них Захід і Європейський Союз піддалися на його умови, що на практиці означає поділ України.

  - Сполучені Штати посилають українцям сухі пайки, але країни вони досягають на німецьких вантажівках, щоб тільки не розлютити Путіна.

  - Чому ми піклуємося про те, щоб не розлютити Путіна, який сам відправляє своїх солдатів вбивати, і окупувати Україну? Чому ми так саме багато не звертаємо уваги на почуття українців? Рано чи пізно ми все одне назвемо Путіна терористом і злочинцем ...

  - Чи нинішня ситуація нагадує вам Судети?

  - Ситуація, що склалася напередодні Другої світової війни? Так, звичайно. Бо ми з відкритими очами дозволяємо ділити Україну.

  - Як ви думаєте, чи після зустрічі НАТО у Вельсі Захід отримав адекватний захист?

  - Після саміту в Уельсі НАТО прокинулася. Альянс не спить. Ми отримали засоби з підвищення безпеки. Ми повинні більше інвестувати в оборону. Але скільки ми маємо часу?

  - Як ви думаєте, можливо санкції є зовсім не болючими для Путіна?

  - Їх не достатньо. Може бути, якщо він піде далі, санкції будуть посилені.

  - Керівник служби безпеки України підтвердив американським посадовцям, що щодо перемир’я домовлено.

  - Так. Європейці та інші країни зажадали, щоб президент України Петро Порошенко погодився з усіма умовами, навіть з тими, які для нього не були прийнятними, тому що Україна стала поділеною державою.

  - Так що Росія отримала Крим, а зараз ще й Східну Україну?

  - Так, і це зроблено з благословення європейських та інших лідерів, тому що вони зовсім не допомогли Україні.

  - І ви стурбовані щодо загроз вашій країні?

  - Всі сусіди Росії в даний час під загрозою. Він кидає загрози і навіть жартує, що ці сусідські країни не є справжніми державами.

  - Вважаєте, що все закінчиться війною?

  - Ми можемо уникнути війни. Якщо обидві сторони налаштовані на війну, війни ніколи не буде. Якщо Росія сповнена рішучості йти на війну, а Захід буде намагатися всіляко уникнути військового конфлікту, тоді Росія буде йти так далеко, як ми їй дозволимо.

  Умови перемир'я в Україні були запропоновані Росією. Захід не підтримує Україну військовим засобами. Росії дозволено робити в Україні все, що ви завгодно. Це ганьба, що в двадцять першому столітті західні лідери дозволяють агресорові діяти в незалежній державі як належне.

  Я радію, що Обама нарешті продемонстрував лідерство в Іраку і Сирії. Сподіваюся, що це дозволить йому показати те ж саме і стосовно України. Лідерство приходить через навчання. Ніхто не народжується лідером, але ним можна стати.

  - Між тим, литовський ситуація залишається складною?

  - Ми були окуповані протягом п'ятдесяти років, і ми знаємо, як слід боротися з нашим сусідом. Я здивована тим, що зіткнутися з Росією бояться навіть ті країни, які ніколи не відчували російську агресію.

  Останнім часом найгучніше кажуть ті держави, які мають кордон з Росією, особливо Литва та Польща. Публічні заяви та мужність соромити західних лідерів за їхню безвідповідальності щодо захисту свободи, демократії і незалежності є одним з нашої зброї в боротьбі проти Росії.

  i-dela.com за матеріалами інтерв’ю Dalia Grybauskaite журналістці Lally Weymouth з видання The Washington Post
 5. #575
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Грибаускайте яйца тверже
  Такую речь хотелось бы услышать от нашего президента. Но увы.
 6. #576
  Offline
  Banned

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
  Жити по-новому: Андрій Матковський - кандидат від блоку Порошенка. Завіса.
  О, наконец-то дороги появятся в городе! Я так понял, что он кроме дорог и супермаркетов больше зарабатывать ни на чем не умеет, пусть зарабатывает на дорогах, в отличие от этого Мамая, который вообще непонятно что в мерском кресле делал!
 7. #577
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
  О, наконец-то дороги появятся в городе! Я так понял, что он кроме дорог и супермаркетов больше зарабатывать ни на чем не умеет, пусть зарабатывает на дорогах, в отличие от этого Мамая, который вообще непонятно что в мерском кресле делал!
  Яке діло депутату Верховної Ради (а саме туди балотується Матковський) до полтавських доріг?
 8. #578
  Offline
  Banned

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  Яке діло депутату Верховної Ради (а саме туди балотується Матковський) до полтавських доріг?
  А, в депутаты... Фе...
 9. #579
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
  Жити по-новому: Андрій Матковський - кандидат від блоку Порошенка. Завіса.
  Точно?

 10. #580
  Offline
  а шо тут песать?

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
  Жити по-новому: Андрій Матковський - кандидат від блоку Порошенка. Завіса.
  трошки не так))

  http://vpoltave.info/read/novost/id/...he-nachalsya-2

  просто андрюша решил примазаться по тихому..
+ Ответить в теме
Страница 58 из 443

Похожие темы

 1. Янукович В.Ф.: президентство і політика
  laithemmer в разделе Політика та Історія
  Ответов: 2622
  Последнее сообщение: 11.12.2017, 20:18