Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4584Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 52 из 337
Показано с 511 по 520 из 3370.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Сьогоднішнє голосування в Раді поставило для мене знак = між Порошенком і Януковичем.
    Справа навіть не в тому, що вони обоє однаково "кайданами міняються, правдою торгують" - торгують Україною.
    Обоє під різними приводами саботували Асоціацію з Євросоюзом. За рік нинішня влада, якщо всидить, знайде ще якусь причину не виконати Угоду. Щоправда, Азаров щось белькотів на пояснення своєї позиції - Порошенко навіть це не вважає потрібним робити.
    А в тих підлих деталях, якими вони це обставляють.
    Голосування за закони 16 лютого відбулось з порушенням процедури - без обговорення в комітетах, руками.
    Голосування за закони 16 вересня відбулось з порушенням процедури - без обговорення в комітетах, у закритому режимі.
    Що цікаво, за закони 16 лютого і за Лугандон та амністію для вбивць голосували ті самі люди: Партія регіонів, комуністи, позафракційні бариги і, в сьогоднішньому випадку, партія боксера. Як я вчора і писав, у нашій Раді є нова-стара більшість. Залишилось знову поставити Прем'єром давнього друга і партнера Порошенка, з яким вони разом створювали Партію регіонів і якого він приводив на трибуну першого Майдана у помаранчовому шалику - Миколу Яновича Азарова.
    ситуація значно гірша, ніж це було з продавлюванням закону Ківалова-Колесніченка чи ратифікацією Харківських угод. тоді була надія. тепер замість неї якась жопа.
    Найкращих, найктивніших, найбільш свідомих винищили на Донбасі, мільйони українців залишили в умовах терору й окупації. При чому Україна за все це ще й платитиме терористам. Такого паскудства не було ні у Придністров'ї, ні в Абхазії.
    Звичайно, що сьогодні всі наші канали, починаючи з 5-го і ТРК Україна, покажуть радісну церемонії ратифікації АУ, а потім повідомлять про те, що у нас тепер мир і країна єдина як ніколи.
    "Доборолась Україна до самого краю".
    І я ж мало не проголосувал за цього на президентських виборів... Бог вберіг.

Пророк

Дуже сподіваюсь, що тут є прихильники ПП, які зможуть мені пояснити нафіга було пропихувать цю хрень і яка користь від хрені Україні. Бо я взагалі не зрозумів навіщо це було зроблено. Заодно хоч почитати зміст хрені дайте.
    модератор

Офтоп:
    отрицание гнев торг депрессия ...

Финансирование террористических организаций территорий будет происходить по счет Государственного бюджета.
    Мне теперь что налоги перестать платить, чтобы быть уверенным что я не финансирую садистов\террористов?
    Пророк

Можливо, це прозвучить занадто цинічно, але я вже хочу, щоб терористи почали широкомасштабний наступ. Подивимось, як тоді Порох буде застосовувати свої закони...
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Дуже сподіваюсь, що тут є прихильники ПП, які зможуть мені пояснити нафіга було пропихувать цю хрень і яка користь від хрені Україні. Бо я взагалі не зрозумів навіщо це було зроблено. Заодно хоч почитати зміст хрені дайте.
    А може у Пороха є якийсь таємний план . А скоріш за все таємні домовленності . Ну почитаєте ви ту хрень ,але ж у написаному побачите лиш верхівку айсбергу .
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    А може у Пороха є якийсь таємний план . А скоріш за все таємні домовленності . Ну почитаєте ви ту хрень ,але ж у написаному побачите лиш верхівку айсбергу .
    Такий таємний, що навіть не можна оприлюднити прізвища депутатів, які за нього проголосували?

А взагалі, Порох, схоже, забув, що 16-те число - не найкращий день для прийняття непопулярних законів в Україні... Та й солдатик отой, з почесної варти, весь час пригадується...
    З таким життям хоч-не хоч станеш вірити в прикмети
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Та й солдатик отой, з почесної варти, весь час пригадується...
    Солдатик той означав ,що будуть ще гинути воїни . Меркель казала ,що ця війна має бути завершена політичним шляхом . Оце мабуть воно і є ...
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    текст закону про особливий статус: http://img.pravda.com/files/9/3/932e5f7-project-2.pdf

короткий юридичний аналіз: http://uainfo.org/blognews/395781-za...erativniy.html
    - згідно ст. 2 цього закону Законодавство України діятиме на території Донбасу не в повній мірі. Що саме по собі означає, що ці територія "випадає" з української юрисдикції. Додатково цю тезу потверджують ст. 6, 8 та 9.
    - згідно ст. 5 цього закону склад прокуратури та судових органів призначаються фактично місцевою владою Донбасу.
    - згідно ст. 6 цього закону місцеві органи самоврядування визнаються юридично рівними Кабінету Міністрів та окремим міністерствам. Тобто, місцева влада Донбасу перестає бути підпорядкованою центральній владі, і взаємодія між ними йде за допомогою окремо укладених угод. Додатково цю тезу потверджує ст. 8 та ст. 9.
    - згідно ст. 8 цього закону місцеві органи влади Донбасу отримують право на укладання власних міждержавних угод. Саме це і ховається під евфемізмом "транскордонне співробітництво". Зверніть увагу, що таке співробітництво відбувається на основі угод, які між собою укладають місцеві органи виконавчої влади та (увага!) адміністративно-територіальні одиниці РФ. Тоді як ст. 9 Конституції України будь-яка міжнародна угода є частиною національного законодавства України. А угода між адміністративними одиницями РІЗНИХ країн є міжнародною.
    - згідно ст. 9 цього закону створюються так звані "загони народної міліції", яка підпорядковується місцевим органам влади. Це - формування власних внутрішніх силових структур Донбасу, які не підпорядковані українській правоохоронній системі.

Підсумовуючи все це, ми маємо наступне:

- Донбас за цим законом отримує повну автономію у виконавчій та судовій гілках влади, і частково - законодавчій (у вигляді необов'язковості виконань частини українського законодавства і дозволу укладати міжнародні угоди окремо від національного законодавства).

Що, в свою чергу, означає, що:

- цим законопроектом Україна де-факто змінює свій стан із унітарного на КОНФЕДЕРАТИВНИЙ, з двома суб'єктами, зв'язаними частково уніфікованим законодавством та рядом рівноправних угод на рівні Кабміну і Місцевої Влади Донбасу. Т. ч. даний закон є неконституційним, адже протирічить ст. 19 п. 2. та ст. 73 Конституції (як мінімум).

Це окрім того, що даний законопроект, згідно ст. 3, запроваджує масштабну амністію, не роблячи виключень. Чим, по факту:

- закріплює право окремих фінансових та політичних кіл в Україні підтримувати сепаратизм;
    - закріплює право терористичних угруповань на захват території України, вчинення там ряду військових злочинів - і не понести за це ніякого покарання;
    - програмує подальше поширення досвіду ДНР на інші регіони, адже можна захопити владу, тероризувати місцеве населення, прикликати на допомогу війська чужої країни, а потім за це отримати "особливий статус", амністію і легалізацію як суб'єкт конфедерації.

Емоційний епілог:

- так на вас, с*ка, областей не напасешся. З такими законопроектами від України лишиться тільки "маленька безпроблемна європейська держава". На базі Вінницької області. Розміром з Андорру.

UPD: Я уже бачу в коментах розганяння пояснення Порошенка, що під амністію не підпадають тяжкі злочини. Однак:

- фінансування і підтримка тероризму до переліку тяжких злочинів не входить;
    - більша частина очільників ДНР та ЛНР особисто в тяжких злочинах не брала участь, а отже, буде виправдана місцевими судами за визначенням;
    - збір доказів на території, яку де-факто контролює іноземна армія, як мінімум утруднений, як максимум - неможливий.

Відтак, проголошена амністія по факту звільняє від відповідальності ВСІХ терористів, починаючи від спонсорів і закінчуючи виконавцями.
    Закон про амністію я читав учора. мені вистачило фрази на самому початку про те, що учасники незаконних збройних формувань звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за злочини, скоєні в 2 областях з 22 лютого. Одразу захотілося скоїти злочин, а потім вступити до НЗФ. чим погано?

зауваження про якісь домовленості, які все і вирішать, вважаю щонайменше дивними, бо у правовій державі домовленості не можуть бути вище за закон, а домовленості з Хуйлом і терористами за визначенням роблять підхуйлом і поплічником терористів тих, хто з ними домовляється. Президент уже гарантував на вищому рівні безпеку тих, хто виходив з оточення в Іловайську, а якийсь рускій офіцер давав слово рускава офіцера, що не стрілятиме. це просто останній приклад.

так що далбас буде помалу переміщуватись у Харківську, Запорізьку, Одеську області. війна не закінчиться - в Абхазії кацапи ставили ситуацію на паузу аж на 15 років. а потім вдарили.
    бог

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    поставило для мене знак = між Порошенком і Януковичем.

...думаю опыт с Румынией и как закончил Чеушеско сейчас пора напомнить Пороху... мне уже даже не кажется, что так всё закончится...
    Новачок

+ Ответить в теме
Страница 52 из 337