Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5134Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 48 из 397
Показано с 471 по 480 из 3968.
    штатний скептик

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Любаша, дадада, я плутаюсь в елементарних поняттях. разом з Олландом.
    За Олланда - хз, а ви таки плутаєтесь в елементарних, а [нерозумною людиною] намагаєтесь виставити мене:
    не встиг Олланд сказати, що Франція призупиняє продаж Містраля Росії, але продасть його як планувалося
    про Містраль я не зрозумів, до чого ви згадали. здається, я все правильно написав: тепер Олланд з легким серцем передасть його Путіну
    Ага, таки правильно. Теперь. Зате виставляєте себе всезнаючим аналітиком, блукаючи в трьох соснах і переводячи стрілки. Чи можно довіряти іншим вашим гм... аналізам? Мало хто задумається. Але паніку ви таки зчиняєте.

Пророк

Офтоп:
    ваше словоблуддя називається демагогія і, по-перше, нагадує суперечку, з якого кінця розбивати яйце, а по-друге, не має анінайменшого відношення до теми. давайте візьмемо торговий словник і вивчимо, з чого складається акт продажу.
    хочете поговорити про мене - відкрийте тему, як про Ляшка, і збирайте те, що забажаєте потрібним.
    ваша особа мене в даному випадку не настільки цікавить, щоб я вам висловлював якісь претензії. ви визвались бути адвокатом Порошенка, а пишете про мене. мені було б цікаво все-таки почути аргументи. наприклад, критичний аналіз підписаних 14 пунктів. бо я вже деякі з них знаю, і це взагалі жах. але, може, ви мене переконаєте, що це, навпаки, щастя.

можете почитати розділ 5 конституції, там обов'язки президента. він зараз її порушує - самим навіть фактом цих переговорів.

але ви у відповаідь напишете щось про мене, тому надії мало.
    добраніч.
    штатний скептик

Читайте все, що вам забажається, висновки щодо того, ким я визвалась бути - лише плід вашої фантазії. Вам - сіяти паніку, мені - звертати увагу на ваші "ляпи", і в якій темі це робити - я вирішу сама. Добраніч.
    Пророк

довіра до вашого шоколадника - нижче нуля, у від'ємних значеннях.
    Не, ну это свинство.
    Знаешь в чем признак хорошей демократии и здорового общества?
    Один из них такой, что все голосуют за своего кандидата на выборах.
    Но на следующий же день после оглашения победителя вся страна называет его уже своим президентом/премьером/лидером.

В чем смысл наездов сейчас на Пороха? Объясни мне.
    Какая цель? Его досрочное отстранение? Что должно следовать за вот такой истерикой? Или это просто истерика "нервной женщины"?

Как по мне всем нам нужно вздохнуть и подождать.
    События разворачиваются быстро, поэтому долго ждать не придется.
    А раньше срока пороть гарячку, считаю лишним.
    Пророк

а когда будет пора? когда он объявит, что ради мира и единства у нас будет нейтралитет, русский язык и совместное с русскими управление в двух областях, причем за наши деньги? пункт 8 подписанного читали? Украина восстанавливает Донбасс. все остальные пункты сводятся к тому, что жизнь Донбасса определяют марионетки Путина. Население Донбасса остается за скобками "терок" Порошенко и Кучмы с Путиным и его уважаемыми переговорщиками. По отношению к населению Донбасса - это предательство. спросите у Ирины Довгань, теперь режим, которые ставил ее к позорному столбу, УЗАКОНЕН.

а смысл в том, чтобы заставить Педро думать не только о своих заводиках, но и о стране, которая сдуру отдалась ему в руки - путем давления со стороны общества. только, смотрю я, плевать ему на общество. как и на свои обещания - развод лохов уже состоялся. и не только в войне - посмотрите на его назначения. Хотя бы про ДУС в последнем "Тижне".

теперь вы с Любашей - ваша позиция. мы должны аплодировать всему, что он делает? как долго? у него индульгенция? я готов защищать и поддерживать президента, если он защищает и поддерживает меня как законопослушного гражданина.

может вы назовете, где в чем он добился успеха, во внутренней или внешней политике? что ему удалось, кроме инаугурационной речи?
    Постійний відвідувач

Які я бачу вимоги до Президента. як громадянин України.

1. Виступ-звернення до громадян України за участю очільників СБУ, МВД, Міністра оборони та ГенШтабу.
    У цьому виступі навести відповіді на тему "Орієнтири української влади на короткостроковий та довгостроковий терміни щодо Донбасу". "Ставлення Президента до братів-Литвинів та їх подальша доля (герої, зрадники, тощо)" Доповідь керівництва СБУ та міліції про орієнтири власної роботи на неокупованих територіях для зменшення ризику розгойдування ситуації у регіонах ризику. Доповідь Міністра оборони та Генштабу про власні замисли та причиниїх порушення у зонах поразок наших сил.
    2. Оновлення ГенШтабу та негайну зміну взаєморозподілів у веховному командуванні. Моя думка - це треба було робити вчора. Але якщо не зробити цього сьогодні - то і завтра ми будем мати лише гучні поразки. Різке зменшення бюрократизації війська. Побудова більш прямих міжособистісних вертикалей , як варіант - розформування ГенШтабу як дискредитованого терміну , заміна . наприклад словом "Ставка", що передбачає сукупність будь-якого значимого керівництва воєнною ситуацією. обов*язкове включення до ставки значимих особистостей у цій війні (того ж Семенченка, Бутусова, Депто) для підвищення рівня довіри населення до командування військом.
    3. внесення до ВР змін до уголовного Кодексу, передбачаючих особливо жорсткі покарання до будь-яких зловживань у військов-економічній сфері, які скоюються у великих та сособливо великих розмірах. Також має бути аналог "наказу 200" періоду ВВВ - за мародерство тоді розстрілювали. але яким саме чином має бути сформульований цей окремий пункт - не маю достатньо знань та розумінь військового правосуддя, щоб сформулювати.
    4. Нам як повітря не вистачає служби - аналога ГРУ. Наша контррозвідка повністю не відповідає ні своїй назві, ні своїй значимості. Українське ГРУ ( я б його назвав у піку росіянам МІ-6 та вже лише завдяки своїй назві просив би британців про "ресурсну та навчальну допомогу") мало б було створено з "нуля", було б добре, якби більшість працівників у минулому була б далекою від будь-яких силових чи бізнесових структур та мала б особливі повноваження. Було б добре, щоб служба складалась з одіозних активістів, наприклад Володя Парасюк, А. Тетерук, Ю.Береза і т.п. МІ-6 мало б особливі повноваження та регламентувало свою діяльність за Законом - як один з підрозділів СБУ, за Міністерським наказом та Указом Президента - не підчинялось нікому, окрім Президента і мало б можливість забирати будь-яке провадження чи перевіряти будь-яку силову структуру, мати найвищі допуски до секретності.
    Пивовар

Офтоп:
    Сурові переговори НАТО
    Меркель: Питер, на[censored] вам этот Донбасс. В Польше уголь дешевле!
    Порох: [censored]ь, да вы из-за Рурского бассейна две Мировые войны развязали!
    Олланд: Так, вопрос поставки вооружения в Украину не поднимать. Или сначала мы продадим Рашке Мистрали.
    Обама: тогда мы Украине - Томагавки
    Кэмерон: Давайте ёбнем по Москве атомной и вопрос сам закроется.
    Олланд: Низзя. Тогда в Париже муслимы бунтовать будут.
    Кэмерон: С[censored]ли?
    Олланд: Убийство мусульман. В Москве же уже таджиков больше, чем людей.
    Обама: Мы так не договоримся.
    Порох: (мрачно) Да я и не надеялся.
    Меркель: Давайте обсудим Ирак.
    Порох: НЕ ПЕРЕВОДИ СТРЕЛКИ, ШЛЮХА!
    Меркель: Питер, что вы себе позволяете?
    Порох: Извините.
    Меркель: Так вот Ирак...
    ПОРОХ: ДА ТЕБЯ ЁБНУТЬ ШТОЛЕ?!
    Олланд: Вот с этими Мистралями вы подъебали. Контракт на полтора лярда был, вообще-то.
    Меркель: (мрачно разгядывая графики Сименс) Бедняга..
    Кэмерон(умничает): Вообще-то меморандум от лат. memoris,тоесть память. Мы помним,но юридически ни[censored] не должны.
    Порох бьет головой об стол)
    Обама: Это же были дотационные регионы.Забейте, мы из Украины конфетку-котлетку сделаем!
    Порох(мрачно): Дома из меня самого котлетку сделают
    Олланд: Так объясните им!
    Порох: У тебя дома часто машины жгут?
    Олланд: Да, я попривык уже.
    Порох: Вот-вот. А мои только во вкус входят.
    Меркель (шепотом, в телефон): Да Вольдемар, да почти ушатала. Да, Слава КПСС.
    Кэмерон: Че за [censored]ня?
    Обама (открывает ноут): Ща я скажу, что.
    Меркель: Барак вы опять за старое! Сколько можно меня прослушивать! Мы же сто раз это обсуждали!
    Порох: ТЕБЕ ПОВТОРИТЬ, ИЛИ САМА ПОЙМЕШЬ?!
    Кэмерон: BTW, а где Рассмусен?
    Обама: В раздевалке. Пытается тот ёбнутый пиджак снять.
    Олланд: Вы все не понимаете высокой французской моды.
    Порох(в телефон): Да, Дональд. Звони Дале, скажи План Б.
    Обама: Шо за?
    Порох: Речь Посполитая 2.0
    Кэмерон(Обаме): Востановим British Empire?
    Олланд: Я всё-таки хотел бы вернуться к Мистралям. Вы понимаете, год неурожайный, а полтора лярда немалые деньги...
    Порох встаёт и уходит)
    Рассмусен: (врезается в дверях в Пороха и падает) Это агрессия! Члены НАТО,собираемся!
    Порох: Вы тут по средам такие ебнутые, или постоянно?
    Порох: (садится) Слушайте, я не прошу оружие нашару. Давайте в лизинг.
    Обама: У вас там его после совка до[censored].
    Порох: так давай поменяемся!
    Меркель(влезает): Вот когда я была комсомолкой...
    Кэмерон: Галстук остался?
    Меркель: Это у пионеров. Но остался, да.
    Порох: повесься на нем.
    Меркель: Питер, прекратите хамить.
    Порох: у меня люди гибнут,а ты [censored]ню несешь
    Олланд(флегматично): Смерть - лишь...
    (Порох [censored]ит Олланда)
    Меркель: Я за переговоры. Вот сейчас позвоню Путину.
    Кэмерон (смотрит ей в телефон): А что за контакт "Хахаль"? (прозревает) Да ты гонишь...
    Меркель (с вызовом): Я - свободная женщина.
    Олланд(подмигивает): Любви все возрасты покорны?
    Порох (обнимая голову руками): это [censored]ец.
    Кэмерон: Нужны консультации.
    Порох: А мы чем занимаемся, [censored]ть?
    Олланд: Это предварительные консультации.
    Порох: С женой "предварительные консультации" делать будешь, понял мудила?
    Обама (хихикает): да ты его жену видел вообще?

Геращенко опубликовала настоящие пункты плана прекращения огня
    Настоящий план состоит не из 14-ти, а из 12-ти пунктов, сообщила уполномоченный президента по решению кризиса на востоке
    Информация о том, что президент Украины Петр Порошенко обнародовал так называемый "мирный план" по Донбассу, состоящий из 14 пунктов, не соответствует действительности. Об этом заявила уполномоченный главы украинского государства по урегулированию ситуации в Донецкой и Луганской областях, народный депутат Ирина Геращенко.
    "Отличился Интерфакс. Запустили фейк, который уже подхватили СМИ - о якобы 14-ти пунктах минского плана (по урегулированию конфликта в Донбассе, - ред.). Друзья, прочитала эти пункты - это не соответствует действительности. Минский план состоит из 12-ти пунктов, там нет никакого совместного патрулирования и т.д.", - написала Геращенко на своей странице в Facebook.
    Пророк

Паук, а де можна побачити ці 12 пунктів, з преамбулою і підписами?

Andy, AlexDS, до вас питання: є якась межа (дія Президента), після якої ви сказали б, що ви його не підтримуєте? я візьму паузу і чекатиму)

ось Порошенко 26 травня:
    Петро Порошенко заявляє, що влада запропонує мешканцям Донбасу гарантії безпеки, гарантії використання російської мови та децентралізації влади, а невбивцям – амністію. Водночас, із терористами переговори неможливі, заявив він на прес-конференції у штабі в Києві в понеділок.
    ось Порошенко в Уельсі:

як бачимо, ставлення до переговорів з терористами помінялось, але тепер торги йдуть за їх предмет.

далі буде.
    Пророк

а когда будет пора?
    Точка зору і позиція зрозуміла, без ніяких образ, але це емоції і, пробачте, бабське волання на мітингу.
    Знаєте, коли знаходиться хтось, що починає волати і писклявити у толпі і навіть якщо ти в принципі з нею згодний хочеться відійти подалі, щоб "не заразитися".
    Без образ.
    Всі Ваші доводи, на кшталт: цукерки, шоколадна жопа, зрадник, заводи в Росії (я тільки не розумію, чому ви не згадуєте інші заводи в Києві, чи Криму?) і плюс до цього все що з'являється негативного - все на Пороха.
    От розумієте, здебільшого тут розумні люди, і викликати у них істерику і паніку марно.
    Краще - пропозиції.
    Ось Професор, після Вас написав план - почитаємо.
    Пропозиції - дії по їх впровадженню - контроль за їх виконанням. Без ніякого крику і паніки.
    Таки гарно було сказано, що кожен раз коли хочеться кричати "Усьо пропало" - перерахуй війську, чи добровольцям 100грн. Або скупися для них.

Ответ Сообщение от Професор Посмотреть сообщение
    Які я бачу вимоги до Президента. як громадянин України.
    Підтримую саму форму!

1. Виступ-звернення до громадян України за участю очільників СБУ, МВД, Міністра оборони та ГенШтабу.
    Взагалі ще повинно стати на період війни щотижневим ритуалом. А може і частіше.
    Виступати потрібно перед своїм народом (у першу чергу), а не перед закордонними журналістами вже потім. Хай вони всю інформацію беруть зі спілкування Президента з народом. А не ми із CNN.

2. Оновлення ГенШтабу
    Пункт 2 - повністю за. Не просто "за", а супер "за. І якщо чесно ось це повинно бути у першому виступі. Мені це болить більше, чим Дунбас или Лугандон разом з його суровими нескореними мешканцями.

"наказу 200" періоду ВВВ
    Причому на фоні війни уже можна створювати ному систему правосуддя. Без нових суддів - все це пшик. Треба шукати студентів юридичного, які були на Майдані - і створювати з них нову систему правосуддя. Хай навіть вона буде деякий час паралельною до старої, яка є. Але Супер Указом Президента їх ставити вище тієї що є.

Нам як повітря не вистачає служби - аналога ГРУ.
    Це з тієї ж сфери, що і правосуддя. Давно необхідно проводити спец.комісії, детектори брехні і створювати нові спец.служби.

У мене поки що тільки одна відповідь на все це.
    У Пороха немає людей яким би він міг все це довірити.
    Треба шукати людей і добиватися їх залучення до державотворення.
    І самим важливим саме для нас є - вибори.
    Так у нас є і інший інструмент - Майдан.
    Хто за перманентний Майдан - так і кажіть, хто за конструктивну критику і державницьку позицію - нумо до роботи.

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Сурові переговори НАТО
    Почему это в оффтоп?! ))))
    Это же перл )))

Паук, а де можна побачити ці 12 пунктів, з преамбулою і підписами?
    Да, хотелось бы ознакомится, для порядку, так сказать.
    Пророк

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Точка зору і позиція зрозуміла, без ніяких образ, але це емоції і, пробачте, бабське волання на мітингу.
    Знаєте, коли знаходиться хтось, що починає волати і писклявити у толпі і навіть якщо ти в принципі з нею згодний хочеться відійти подалі, щоб "не заразитися".
    Без образ.
    Всі Ваші доводи, на кшталт: цукерки, шоколадна жопа, зрадник, заводи в Росії (я тільки не розумію, чому ви не згадуєте інші заводи в Києві, чи Криму?) і плюс до цього все що з'являється негативного - все на Пороха.
    От розумієте, здебільшого тут розумні люди, і викликати у них істерику і паніку марно.
    Краще - пропозиції.
    Ось Професор, після Вас написав план - почитаємо.
    Пропозиції - дії по їх впровадженню - контроль за їх виконанням. Без ніякого крику і паніки.
    Таки гарно було сказано, що кожен раз коли хочеться кричати "Усьо пропало" - перерахуй війську, чи добровольцям 100грн. Або скупися для них.

Підтримую саму форму!

Взагалі ще повинно стати на період війни щотижневим ритуалом. А може і частіше.
    Виступати потрібно перед своїм народом (у першу чергу), а не перед закордонними журналістами вже потім. Хай вони всю інформацію беруть зі спілкування Президента з народом. А не ми із CNN.

Пункт 2 - повністю за. Не просто "за", а супер "за. І якщо чесно ось це повинно бути у першому виступі. Мені це болить більше, чим Дунбас или Лугандон разом з його суровими нескореними мешканцями.

Причому на фоні війни уже можна створювати ному систему правосуддя. Без нових суддів - все це пшик. Треба шукати студентів юридичного, які були на Майдані - і створювати з них нову систему правосуддя. Хай навіть вона буде деякий час паралельною до старої, яка є. Але Супер Указом Президента їх ставити вище тієї що є.

Це з тієї ж сфери, що і правосуддя. Давно необхідно проводити спец.комісії, детектори брехні і створювати нові спец.служби.

У мене поки що тільки одна відповідь на все це.
    У Пороха немає людей яким би він міг все це довірити.
    Треба шукати людей і добиватися їх залучення до державотворення.
    І самим важливим саме для нас є - вибори.
    Так у нас є і інший інструмент - Майдан.
    Хто за перманентний Майдан - так і кажіть, хто за конструктивну критику і державницьку позицію - нумо до роботи.

Почему это в оффтоп?! ))))
    Это же перл )))

Да, хотелось бы ознакомится, для порядку, так сказать.
    про правосудие и студентов с майдана люто плюсую!!!
+ Ответить в теме
Страница 48 из 397