Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4584Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 47 из 338
Показано с 461 по 470 из 3371.
    штатний скептик

Re: Президентство Порошенко

Опьять "всьопрапала!"? Якшо ви, може, не знали - то та містраль вже продана Росії, але не передана. Черговий напад? Для мене припинення вогню означає, що у живих, що там знаходяться, більше шансів залишитися неушкодженими.

Пророк

Любаша, лучче одразу здацца. тоді не ліше будеш живий, а за добру поведінку ще й годуватимуть.

на сайті президента.
    "Виходячи із заклику президента Росії Володимира Путіна до керівників незаконних збройних формувань Донбасу зупинити вогонь, підписання протоколу на засіданні Тристоронньої контактної групи з імплементації Мирного плану президента України, я віддаю наказ начальнику Генерального штабу Збройних Сил України припинити вогонь, починаючи з 18:00 5 вересня"
    але в протоколі, думаю, написано "вьісокіє договарівающиєся стороньі" і узаконено назви днр і лнр.

Це точно, други мої, повторює дії високих сторін під час облоги Сухумі. там теж Шевернадзе підписав перемир'я, а потім коли кацапи після того поперли на місто, волав: як же так, це нечесно!

про Чухраїнців читали, в Остапа Вишні?
    Мали чухраїнці цілих аж п'ять глибоко національних рис. Ці риси настільки були для них характерні, що, коли б котрийсь із них загубився в мільйоновій юрбі собі подібних істот, кожний, хто хоч недовго жив серед чухраїнців, вгадає:
    - Це - чухраїнець.
    І ніколи не помилиться...
    Його (чухраїнця) постать, його рухи, вираз, сказать би, всього його корпуса - все це так і випирає оті п'ять голівних рис його симпатичної вдачі.
    Риси ці, як на ту старовинну термінологію, звалися так:
    1. Якби ж знаття?
    2. Забув.
    3. Спізнивсь.
    4. Якось то воно буде!
    5. Я так і знав.
    я не розумію, нащо гівно їсти діжкою, невже з першої ложки не зрозуміло, що це гівно, даруйте мою метафору?
    мало було одного перемир'я?

про Містраль я не зрозумів, до чого ви згадали. здається, я все правильно написав: тепер Олланд з легким серцем передасть його Путіну. дурним треба бути, щоб цього не зробити.
    штатний скептик

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    на сайті президента.
    "Виходячи із заклику президента Росії Володимира Путіна до керівників незаконних збройних формувань Донбасу зупинити вогонь...
    Вас би більше порадувало, якби там було написано "спираючись на чесне слово незаконних збройних формувань"? Ви ніяк не можете зрозуміти, що домовляння посадовців з терористами - то щось-таки несерйозне, неофіційне. А так - всьо вірно, президент спирається на "голубя міра", свою місію виконав - черга за терористами. Або вони послухають ВВХ (спонсора, ні для кого вже не секрет) або не послухають (вважають його тим, ким і весь світ)
    Про містраль - дивно, що ви не зрозуміли. Ви згадували про продаж, який відбудеться, я вам нагадую, що він вже давно проданий, тобто фактично належить Росії. Так зрозуміліше? Ви плутаєтеся в елементарних поняттях. Якщо ваша мета - якось похитнути довіру до дій людини, від якої (і тільки від неї) залежить не тільки перемога, але й людські життя, то я вважаю це шкідливою панікою.
    Пророк

хз, пишут шо подписали соглашение из 14 пунктов, то чого б их не обнародовать?
    опять же хто такый Кучма, шо он от Украины шото подписывает? слабо верится, шо это может быть хитрым маневром для кидка
    Пророк

Любаша, дадада, я плутаюсь в елементарних поняттях. разом з Олландом.

довіра до вашого шоколадника - нижче нуля, у від'ємних значеннях. він уже ніхто, навіть менше.
    ви можете мені навести приклад, у чому він НЕ ЗБРЕХАВ за 3 місяці президентства і кого він не зрадив? ну крім вас, зрозуміло, бо вам аргументи, здається, взагалі побоку - ви зі свого боку не наводите жодних.

і чи ви не скажете, де можна ознайомитися з 14-ма пунктами, які підписали людина без статусу, вбивця Гонгадзе Кучма, який не мав офіційних повноважень, і терористи? я готовий забитися з вами, що кацапи їх надрукують раніше за Україну, і що там не буде ні виведення російських військ, ні роззброєння банд, ні контролю Україною свого кордону.

все на що спромігся Порошенко - заявити, що там буде "вільне використання будь-яких мов" (але і тут він бреше, бо українська там уже заборонена) і "особливий статус" (що є порушенням Конституції).

аргументи будуть? від вас чи будь-кого? чи буде "не розхитуйте довіру" до нашого Брехла і не сійте паніки, коли Брехло напустило в дім кацапів і підкацапників?
    не знаю, чого ви взялись бути його адвокатом. невдячна це справа.

написав і побачив, що Tail ставить ті самі питання. та весь народ ставить, і всі оглядачі. і пишуть прямо - це капітуляція.
    правда у нас Конституція не дає Президенту права торгувати територією і суверенітетом. але його зрада значно ускладнює завдання країни, підриває бойовий дух, патріотизм і руйнує позицію союзників. тільки сліпий цього не бачить, а особисто зацікавлений вішатиме локшину на вуха про "нам нужен мир".
    Пророк

чого ця тварюка ще не забанена.
    Пророк

Ответ Сообщение от izabela Посмотреть сообщение
    Ну шо, хохлы,сдался ваш Порошок! Приперли его к стенке, гада, убийцу. А вы - пособники убийцы, и вас в Новороссию не возьмут.
    да иди ты нах*й!
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    [B]..................не скажете, де можна ознайомитися з 14-ма пунктами, які підписали людина без статусу, вбивця Гонгадзе Кучма, який не мав офіційних повноважень, і терористи?................................
    За словами Глави держави, у протоколі значаться кілька важливих кроків до встановлення миру на сході України
    Президент гарантував суверенітет України, пообіцяв, що на Донбасі спілкуватимуться російською мовою, а також аміністію (з Уельсу, де другий день триває Саміт НАТО).

Зазначимо, мирний план Порошенка має 14 пунктів, в яких зазначено наступне:
    1. Гарантії безпеки для всіх учасників переговорів.
    2. Звільнення від кримінальної відповідальності тих, хто склав зброю і не вчинив тяжких злочинів.
    3. Звільнення заручників.
    4. Створення 10 км буферної зони на українсько-російському державному кордоні. Відведення незаконних збройних формувань.
    5. Гарантований коридор для виходу російських і українських найманців.
    6. Роззброєння.
    7. Створення в структурі МВС підрозділів для здійснення спільного патрулювання.
    8. Звільнення незаконно утримуваних адміністративних будівель в Донецькій і Луганській областях.
    9. Поновлення діяльності місцевих органів влади.
    10. Поновлення центрального теле-і радіомовлення у Донецькій і Луганській областях.
    11. Децентралізація влади (шляхом обрання виконкомів, захист російської мови - проект змін до Конституції).
    12. Узгодження губернаторів до виборів з представниками Донбасу (за умови погодження єдиної кандидатури, при розбіжностях - рішення ухвалює Президент).
    13. Дострокові місцеві та парламентські вибори.
    14. Програма створення робочих місць в регіоні.

Але не зрозуміло, як ці пункти реалізувати???
    Пророк

Dracon, ви гадаєте, що Лугандони підписали саме ЦІ пункти? "Відведення незаконних збройних формувань"? та для них це українські війська. "звільнення від к. відп. тих, хто склав зброю"?
    Ні, там щось інше підписано. я не вірю, що вони отак тупо взяли і підписали "план порошенка".
    а що таке "спільне патрулювання"? чиє, з осетинами?
    а де йдеться про російські війська, ніде? їх там немає?
    а контроль кордону?

зато:
    Питання членства України в НАТО буде поставлене після реформ – Порошенко

Президент Петро Порошенко вважає, що наразі не має підніматися питання членства України в Північно-Атлантичному альянсі.
    Про це він заявив в Ньюпорті (Уельс, Велика Британія) на спільній прес-конференції с Генсеком альянсу Андерсом фог Расмуссеном.
    ...
    В практичній площині питання членства має підніматися лише після того, як Україна проведе необхідні реформи.
    тобто - ніколи. вже точно не за Порошенка.
    це суміш Ющенка і Януковича.

Правда,
    Италия продаст Украине 90 бронемашин Iveco. Об этом на саммите НАТО в Уэльсе заявил премьер-министр Италии Маттео Ренци
    а стільки писали, що НАТО не постачатиме нам зброю. тепер би ще - літаки, вертольоти, засоби ППО і протитанкові, безпілотники.... ех!...
    Пророк

"Виходячи із заклику президента Росії Володимира Путіна " - "заклик" ни к чему не обязывает.
    Обещать убрать "наемников" - это значит про войска РФ ни слова, которых там типа "нет". В Крыму их тоже "не было". А сейчас пуйло открыто говорит, что "мы использовали свои войска для проведения референдума". Мы обещаем конкретные действия - по отношению к нашей армии. Они непонятно что обещают, непонятно кто и все расплывчато. А пуйло в этом вообще ничего не обещает, кроме "закликив". Крым просрали, просрем и долбас.
    Херня какая-то этот "план". Точнее план м.б. хороший, а реализация херовая.
+ Ответить в теме
Страница 47 из 338