Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5293Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 46 из 413
Показано с 451 по 460 из 4128.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

ну-ну.
    я не думав, що державний чиновник для вас - то така величина, щодо якої не можна мати свою думку.
    питання-то нескладні були. і зовсім не для того, щоб постібатись.
    особливо про "спільний план".

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    як вважаєте, що це за "спільний план", де з ним можна ознайомитись?
    Походу есть два "спильных" плана.

Глава украинского государства поддержал готовность российской стороны к реализации совместного Плана действий по мирному урегулированию. По убеждению Президента Порошенко, План действий должен содержать взаимные обязательства относительно режима двустороннего прекращения огня, его мониторинга и верификации со стороны ОБСЕ, вывод всех иностранных войск с территории Украины, введение буферной пограничной зоны, освобождение всех заложников и граждан Украины, незаконно содержащихся на территории РФ. Источник: http://censor.net.ua/n301064 Источник: http://censor.net.ua/n301064
    штатний скептик

я не думав, що державний чиновник для вас - то така величина, щодо якої не можна мати свою думку.
    от і правильно. Не варто видавати свої висновки щодо мого відношення до людей різного рангу за саме моє відношення до цих людей. А якшо вже дуже кортить - можете видавати, але не висловлюйте їх публічно.
    На ваші питання я не відповідаю не тому, що вони складні, або нагадують стьоб, а тому, що не веду з вами дискусію на цю тему. Взагалі не веду на тему, в якій я мало обізнана. Все, що я хотіла Вам сказати - вже сказала. Повторю ще раз. Досить паніки.
    Пророк

Офтоп:
    Любаша, навіщо злитися?
    тема називається "Порошенко", відкрита для обговорення. давайте закриємо її к бісу і будемо тільки про вареники та котів.
    Пророк

і чи має український народ бути разом з Президентом, а, наприклад, не Прем'єр-міністром?
    Загалом прийшов до такої думки, що Порох з Яценюком змовилися і гутарять одне, а роблять те, що треба.
    Будемо слідкувати за розвитком подій. Думаю, що план у них є.
    Ну і Пороха вважати ідіотом не варто.

з.і. А народу треба бути з Україною )))) Прем'єри, Президенти змінюються, а Вона у нас одна. Ось так )))

з.і.і. І таки Любаша має рацію - досить паніки!
    Хм-м-м... а може має і кулемет ))))))
    Пророк

паніки нема ні краплі) навпаки, скрізь кажу, що переможемо.
    правда, як каже Семенченко, не завдяки, а всупереч)
    Пивовар

Было?

Офтоп:
    Ну и для сравнения - хуйло
    Пророк

Представители стран НАТО на открывшемся в Уэльсе саммите решили, что Российскую Федерацию стоит наказать новыми ограничительными мерами. Саммит Альянса открылся с обвинений России в дестабилизации Украины и мнение членов организации, очевидно, не изменилось: как передает Reuters, основные лидеры стран НАТО договорились о введении новых санкций в отношении РФ.

Президент США Барак Обама, премьер-министр Великобритании Дэвид Кэмерон, канцлер Германии Ангела Меркель, президент Франции Франсуа Олланд и премьер-министр Италии Маттео Ренци поддержали введение новых санкций против России. "Лидеры подтвердили свою позицию, осуждающую Россию за вопиющее нарушение суверенитета и территориальной целостности Украины, и согласились с необходимостью новых рестриктивных мер из-за действий РФ", - говорится в заявлении Белого дома.

Ранее о дальнейших санкциях высказался президент Франции, заявив, что окончательное решение зависит от событий, которые произойдут в ближайшие часы. По всей видимости, решение Евросоюза, которое будет озвучено в пятницу, зависело от решения НАТО. Не исключено, что Олланд говорил и о текущей обстановке, которая остается напряженной. Например, в настоящее время около Мариуполя идут бои.

"Завтра на заседании Европейского совета мы объявим о введении новых санкций, если не будет прогресса (в ситуации на Украине. - Прим. NEWSru.com), но все будет зависеть от ближайших часов", - сказал Олланд в начале двусторонней встречи с украинским президентом Петром Порошенко.
    поки що я бачу прогрес лише в одному: у просуванні російських і пропросійских військ. Якщо Порошенко не збирається допомагати Х-лу і рятувати його від нових санкцій, ніяких домовленостей з терористами бути не повинно. дуже на це сподіваюсь.
    Пророк

шоколадна жопа таки врятувала Путіна від подальших санкцій. не встиг Олланд сказати, що Франція призупиняє продаж Містраля Росії, але продасть його як планувалося, якщо в Україні домовляться про припиненя вогню - і ось, будь ласка:
    На переговорах контактної групи між представниками України, "ДНР" і "ЛНР" за участю ОБСЄ в п'ятницю було підписано протокол про припинення вогню на Донбасі з 18.00 п'ятниці.
    вітаю всіх, у нас тепер своя Абхазія, і різниця лише в тому, що за абхазів платять кацапи, а за Лугандон платимемо ми.

Прогнозую подальші дії: добровольчі батальйони посилають Петра Олексійовича нахєр; Україна і дружні ЛНР-ДНР проводять (чи продовжують?) спільні дії проти добровольчих батальйонів.
    Закон про санкції проти Росії Петро Олексійович не підпише.

ну і, звичайно, мантра: "ми всього не знаємо". наприклад, ми не знаємо про долю активів Петра Олексійовича.
    Пророк

А как же Мариуполь? Типа на долбасе "перемирие" а Мариуполь дальше штурмовать?
+ Ответить в теме
Страница 46 из 413