Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4582Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 45 из 337
Показано с 441 по 450 из 3363.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

і шо, вибираєш Єфремова???
    простий приклад: нашим військам в зоні АТО потрібен транспорт. вони чекають кразів к Кременчука і не можуть взяти їх на місці. в тетористи ідуть на НКМЗ і там конфіскують.
    і так з усім. зрозуміло?

Пророк

Ну Ефремову осталось не много. Хотя, возможно найдутся те, кто его снова выберут.
    А терры на то и терры, они творят, что хотят. Наши теоретически тоже могут наставить ствол и забрать, но в кого тогда они превратятся?

Я выбираю будущее. Наверное оно больше зависит от ВП в том аспекте, что если его ввести и рулить будут предатели-агенты ФСБ и ГРУ, то вреда будет во сто крат больше. Это не значит, что я 100% против ВП. Честно говоря, не на столько в этом разбираюсь, кроме как излагать то, что изложил уже. Я просто пока больше склоняюсь к "против" и отметаю тупые вопли (напр. как от придурошной бабы с косой). А растолковать на то и прошу, дабы увидеть что-то новое и толковое. Мож. переубедит кто-то?
    Пророк

саме тому ми маємо діяти ПО ЗАКОНУ.

зараз по ICTV Гриценко і Смєшко розжовують.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    да вот, пожалуйста, во всей красе:
    Отвратительно.
    Пророк

Я чей-то пропустил, а тут уже процесс легализации Лугандона идет полным ходом:

Клімкін вважає досягненням, що лідери терористів ходять на переговори

Уже у терров и должности солидные: "віце-прем'єр Донецької народної республіки" Андрій Пургін та "голова Верховної ради Луганської народної республіки" Валерій Карякін.

Украина понимает, что чем больше таких встреч, тем труднее будет дальше с этими территориями?
    bvn
    йог на танке

От блять... А народ запитали? Якщо Лугандон, то вже краще окремо, блять, як це з терростаном в одній країні жити?
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Я чей-то пропустил, а тут уже процесс легализации Лугандона идет полным ходом:

Клімкін вважає досягненням, що лідери терористів ходять на переговори

Уже у терров и должности солидные: "віце-прем'єр Донецької народної республіки" Андрій Пургін та "голова Верховної ради Луганської народної республіки" Валерій Карякін.
    Украина понимает, что чем больше таких встреч, тем труднее будет дальше с этими территориями?
    а шо, перемога.
    я про це пишу як мінімум місяць. стільки всього почув від вас за це, шановні колеги.
    зрадники в високих кабінетах. легалізують окупацію.
    легалізують вибори за старими правилами, де не буде представлено Донбас і Крим.
    готуються до капітуляції перед купкою гопників. і добре б вони віддали їм свої маєтки - ні, вони торгують нашою землею і нашими життями.
    Філософф

готуються до капітуляції перед купкою гопників.
    Ну називати регулярну російську армію "купкою гопників", то неправильно. Але в цілому згоден.
    Пророк

Любаша, прокоментуйте, якщо вам не важко.
    або хоч хтось.
    Порошенко розраховує, що домовленість з Путіним сприятиме переговорам в Мінську
    Середа, 03 вересня 2014, 21:13

Президент України Петро Порошенко розраховує на те, що спільний з Росією План дій з врегулювання конфлікту на Донбасі може стати основою для консультацій Тристоронньої контактної групи, яка збереться 5 вересня у Мінську. Про це повідомила його прес-служба за результатами телефонних консультацій з Федеральним Канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Співрозмовники обговорили зусилля президента України для досягнення миру на Донбасі. Порошенко висловив сподівання, що пропозиції щодо режиму припинення вогню будуть втілені всіма сторонами..
    ми читали ці пропозиції з боку Путіна, нагадаю:

Глава української держави підтримав готовність російської сторони до реалізації спільного Плану дій з мирного врегулювання.
    Реакція Яценюка:
    Яценюк заявив, що жодному плану Путіна не можна вірити
    Реакція Обами:
    Режиму припинення вогню не може бути, поки РФ підтримує бойовиків
    Реакція Оттінгера:
    Єврокомісар: Брехня Путіна поза межами моїх уявлень
    І навіть реакція Грузії:
    Парламент Грузии осудил агрессию России против Украины -единогласно.
    як вважаєте, що це за "спільний план", де з ним можна ознайомитись?
    чи сприятиме цей месидж ухваленню НАТО спільних дій проти Росії, на підтримку України?
    на чиєму боці взагалі виступає порошенко в конфлікті Росії з рештою світу?
    і чи має український народ бути разом з Президентом, а, наприклад, не Прем'єр-міністром?
    штатний скептик

Victorious, з якого лиха я буду коментувати? Ви мене чуєте взагалі? Досить сіяти паніку! Досить! Невже ви гадаєте, що володієте інфою в більшій мірі, ніж команда Пороха?
    Для всього цивілізованого світу Путін (обличча держави) - х**ло. А Порох - так і залишився президентом України. Тому, що перший корчить іх себе "голубя міра", а інший - дипломатично відсилає його на історичну батьківщину, акуратно:
    Порошенко висловив сподівання
+ Ответить в теме
Страница 45 из 337