Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4608Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 44 из 343
Показано с 431 по 440 из 3426.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

хіба я десь кажу, що треба відмовлятись? дають - бери.
    я не кажу про середню ланку, вона та саме. але в даному випадку ключові рішення залежать від перших осіб. През, ПМ.

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    хіба я десь кажу, що треба відмовлятись? дають - бери.
    я не кажу про середню ланку, вона та саме. але в даному випадку ключові рішення залежать від перших осіб. През, ПМ.
    Не можу поки що стовідсотково сказати за Пороха, але, що стосується ПМ - Яценюк, як на мене, не схожий на людину, що сіла в крісло прем'єра заради отримання своєї ласої частки від західного багатомільярдного пирога, IMHO.
    Пророк

знов-таки, я згодний. він не олігарх; я під час майдану захищав його обережну позицію. я не кажу, що він корупціонер і т.п.
    але є факти: наприклад, затримка оборонного замовлення до липня, невитрачені гроші, виділені на армію, відсутність санкцій проти Росії. відсутність реформ у вигляді хоча б спрощення системи оподаткування. небажання подоїти Ахметова і йому подібних.
    можливо, причини в іншому. в ментальній наївності, наприклад.
    але в умовах війни це мало що міняє.
    хто там казав? "це гірше, ніж злочин - це помилка".
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    знов-таки, я згодний. він не олігарх; я під час майдану захищав його обережну позицію. я не кажу, що він корупціонер і т.п.
    але є факти: наприклад, затримка оборонного замовлення до липня, невитрачені гроші, виділені на армію, відсутність санкцій проти Росії. відсутність реформ у вигляді хоча б спрощення системи оподаткування. небажання подоїти Ахметова і йому подібних.
    можливо, причини в іншому. в ментальній наївності, наприклад.
    але в умовах війни це мало що міняє.
    хто там казав? "це гірше, ніж злочин - це помилка".
    Так, помилок і за Яценюком можна нарахувати немало. Але це ще не так погано. Гірше те, що КРАЩОЇ альтернативи Яценюку на посаді прем'єра багато хто не бачить (і я в тому числі). Тому Яценюк і використав свою заяву про відставку, як засіб ВПЛИВУ на ВР - бо його не дуже-то є ким замінити...
    бог

Пророк

Разжуйте. Почему ВП для нас "хорошо"? Почему нет (в т.ч. из уст президента) слышал. ИМХО там есть реальные минусы (ну напр. вроде как запрещена поставка оружия). Как это? Война и без поставок его? Ну и дальше, вобщем было уже. Что реально это даст?
    Пророк

Воєнний стан передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози та забезпечення національної безпеки, а також тимчасове, зумовлене загрозою, обмеження конституційних прав і свобод людини і громадянина та прав і законних інтересів юридичних осіб
    У місцевостях, де ведуться бойові дії, запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану покладається безпосередньо на військове командування.
    закон http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1647-14
    стаття 15: можна конфіскувати майно, запроваджувати трудову повинність, затримувати людей без санкції, забороняти діяльність організацій і змі в позасудовому порядку, розміщувати війська на квартирах і багато іншого. терористи це роблять на окупованих територіях, а ми ні.

Порох уже оголосив, що НС вводити не хоче.

Так само відмовився вносити зміни до Закону про вибори, хоча фракції були на це готові. Хоче провести бариг, з якими йому буде легше перетирати. Але В ПАРЛАМЕНТІ НЕ БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІ ЦІЛІ РЕГІОНИ, це дає величезний козир ЛНР-ДНР, бо їх не буде в парламенті України. саме з цього починалось відокремлення в Придністров'ї, Абхазії та П. Осетії.

Аргументи такі ж гнилі, як і з неритифікацією УА.

Про те: що під час ВС не можна постачати зброю: брехня. Амери, наприклад, зараз постачають зброю в воюючий Ірак, Пакистан, Афганістан. В Ізраїль, свого часу в Корею. Американці вже пишуть - навіщо постачати зброю Україні, якщо вона не визнає, що веде війну?

взагалі виглядає як спроба Педро розвести парламент, імітуючи якісь рухи. моя оцінка - паскудство.
    Пророк

"заходів правового режиму воєнного стану покладається безпосередньо на військове командування." - вот вот! Кто готов нашим воякам отдать узды правления? Если, как выяснилось, спустя годы, что там полно предателей, саботажников, купленных и агентов параши? А потом они прийдут "онфіскувати майно, запроваджувати трудову повинність, затримувати людей без санкції, забороняти діяльність організацій і змі в позасудовому порядку, розміщувати війська на квартирах і багато іншого.". И это еще не все предатели себя выявили. А вот во время ВП быстро повылазят.
    Наши уроды-соотечественники готовы за деньги убивать украинцев. Разница будет в цене. Тем паскудам "рядовым" наемникам из "своих" - фигня, копейки. А верхам просто надо будет бабла больше отвалить.
    ВП м.б. хорошо само по себе. Но в нашей стране (как выяснилось) скорее всего нет.

Теорий, почему Порох не хочет вводить ВП много. Я считаю, одна из них выше - он просто не доверяет передать власть военным. И этому есть реальный повод.
    Пророк

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    "заходів правового режиму воєнного стану покладається безпосередньо на військове командування." - вот вот! Кто готов нашим воякам отдать узды правления? ... Теорий, почему Порох не хочет вводить ВП много. Я считаю, одна из них выше - он просто не доверяет передать власть военным. И этому есть реальный повод.
    Так бляха альтернатива цьому - влада у Партії регіонів, як скрізь на Донбасі!!!!!!
    от і весь наш вибір. не хочеш владу Муженка - отримаєш владу Єфремова.
    Пророк

Ну иногда приходится выбирать лучшее из двух зол.
+ Ответить в теме
Страница 44 из 343