Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4582Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 41 из 337
Показано с 401 по 410 из 3363.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

на фоні мовчанки української сторони російська дозволяє собі отакі хамські заяви:
    Президент Росії Володимир Путін повідомив, що під час зустрічі з президентом України Петром Порошенком в Мінську домовився з ним про реалізацію плану гуманітарної допомоги жителям Луганська і Донецька.

Про це він сказав в інтерв'ю Першому телеканалу, фрагмент якого був показаний в п'ятницю ввечері.

"Ми домовилися про те, що ми реалізуємо запропонований президентом Порошенком план надання допомоги, допомоги нужденним людям в Луганську і в Донецьку, і підемо по запропонованому ним шляху: будемо відвантажувати необхідні людям продукти, товари залізничним транспортом. Це була його пропозиція, я з цим погодився", - повідомив Путін

Він зазначив, що зустріч була відвертою."Взагалі, зустріч була дуже хорошою, мені так здалося. Досить відвертою. Петро Олексійович, на мій погляд, такий партнер, з яким можна вести діалог", - сказав Путін.Але, підкреслив він, "зрозуміло, хотілося б, щоб все, про що ми домовлялися, було втілено в життя".

Пророк

Вот я и говорю: Петру Алексеевичу и Украине вообще явно не хватает толковой PR-службы - которая бы не *уйней занималась бы, а вела нормальную информационную работу с населением.
    Пророк

це вірно. але PR-служба - чи не найменше, чого йому (чи нам) не вистачає.

http://www.pravda.com.ua/rus/columns...08/29/7036126/
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    це вірно. але PR-служба - чи не найменше, чого йому (чи нам) не вистачає.

http://www.pravda.com.ua/rus/columns...08/29/7036126/
    Либо же Порошенко просто бесхребетный мудак.
    Пророк

щойно їхав по Києву, бачу бігборд: "Пишаюсь тим, що я українець. Петро Порошенко". шкодую, що не сфотав.
    це викликає блювотний рефлекс. не кажучи вже про витрату грошей.
    Пророк

щойно їхав по Києву, бачу бігборд: "Пишаюсь тим, що я українець. Петро Порошенко". шкодую, що не сфотав.
    Да капец. А твитер его почитать? Это же ад! Такое ощущение что его там опытные маркетологи и имиджмейкеры спеленали и не дают самому ни шагу ступить и ни слова сказать. Все заявления - какой-то бред.
    Пророк

Я тоже пишаюся...
    Но стыдно же как, с другой стороны...
    Ну вот что это за бред?
    Порошенко надеется, что войну на востоке Украины удастся остановить в начале сентября

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Да капец. А твитер его почитать? Это же ад! Такое ощущение что его там опытные маркетологи и имиджмейкеры спеленали и не дают самому ни шагу ступить и ни слова сказать. Все заявления - какой-то бред.
    Это точно... Я бы ещё понял, если бы это твитер был к примеру Медведева в рахе, наверное многие бы верили, во все, что там написано? Но у нас сейчас тут? Что за бред. Честное слово.
    У меня такое впечатление, что наша власть решила таки довершить дело яныка и сделать из людей кисель. Но ведь мы же уже много чего другого знаем и мало чему верим. А он, плять, как с детями малыми.

Короче, я почитав вот это:
    "«Я твердо убежден, что имплементация мирного плана, который был предложен и сейчас после дискуссий с ОБСЕ и нашими партнерами в определенной мере изменился, будет той базой, которая сможет очень быстро уже в начале сентября остановить войну в Украине. Эти возможности сейчас существуют, но воспользуются ли ними все стороны – мы посмотрим», — подчеркнул П.Порошенко."
    теперь для себя подчеркиваю. Если в первой декаде, т.е. до 10 сентября "(п)имплементация (п)мирного плана президента (п)Украины Петра Порошенка" (так для прикола пусть все слова будут с (п) не даст свой результат, а именно выход наших частей на государственную границу Украины и полный её контроль. Вместе с этим вывод всех рашистских ублюдков из Украины, особенно этих черножопых кадыровцев, а всех кто останется тут - в землю на удобрения. То для меня Президент Петро Порошенко станет Просто "П" - Пиздуном.
    И будет у нас по ту сторону границы хуйло, по эту пиздун.
    Пророк

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    ну тоді треба визнати, що він кончений даун.
    зрештою команду він або сам собі підбирав, або Фірташ, коли Порох з Кличком літали до нього у Відень.
    Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Ну вот что это за бред?
    Порошенко надеется, что войну на востоке Украины удастся остановить в начале сентября
    оххх.... я припускаю, що у нього саме така задача: в начале сентября Путін робить паузу, його гопники нарешті кажуть "Ми готові на переговори", Україна полишає спроби звільнити своїх людей і свою територію, заморожують статус-кво (а диверсанти там часом продовжують працювати в Запорізькій, Одеській, Херсонській, Харківській областях),
    Україна вкладає мільярди в захоплені території, бо там "наші люди",
    і на цьому фоні Порошенко каже - от бачите, МИ зупинили війну. і 5-й канал цілодобово транслює цей тріумф.

Він, як досвідчений демагог, підміняє задачу, яка стоїть перед країною.
    Задача України - відновлення конституційного ладу, суверенітету, незалежності на всій території. шляхи можуть бути різні - військові, дипломатичні, економічні.
    Задача, яку декларує Порох - "остановить войну". так плять здайся, капітулюй, і не треба буде воювати!
    бо він ще й капітуляцію може подати як перемогу.

а починалось усе з дрібниць - з брехні. про АТО за години, про 1000 гривень в день бійцю, про продаж бізнесу.
    Пророк

Задача, яку декларує Порох - "остановить войну". так плять здайся, капітулюй, і не треба буде воювати!
    бо він ще й капітуляцію може подати як перемогу.
    Ну перед капитуляцией вполне возможно нужно же себе побольше выгод на торговать.

а починалось усе з дрібниць - з брехні. про АТО за години, про 1000 гривень в день бійцю, про продаж бізнесу.
    Зі страхування бійців АТО на випадок смерті чи каліцтва. Пам'ятаете?
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Зі страхування бійців АТО на випадок смерті чи каліцтва. Пам'ятаете?
    Пам’ятаєм... ми все пам’ятаєм. Для мене особисто від вже давно П13дун, я не мав ілюзий на цей рахунок... Але плекав надію, що навіть, коли він не робить те, що каже, все одно якось вирулить ситуацію, або як тут кажуть, має якийсь план... Б... чи то вже Г або Д, не знаю...
    Боюся, аби таки не йшла мова про реальну зраду...
+ Ответить в теме
Страница 41 из 337