Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4608Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 36 из 343
Показано с 351 по 360 из 3426.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Пророк

як вважаєте, сьогоднішній партз'їзд - це те, чим має зараз займатися Президент України?

Leshchenko
    @Leshchenkos

Также на съезде Порошенко - Парцхаладзе, Баленко (Фуршет), Бригинец, Билозир, Андриевский
    - забудовник, барига, хороша людина, кума, жук.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    як вважаєте, сьогоднішній партз'їзд - це те, чим має зараз займатися Президент України?
    https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...87&oe=5473D85D

- забудовник, барига, хороша людина, кума, жук.
    А сам Порох був на тому з'їзді?
    Що ж до самого з'їзду - звичайно, він потрібен. Пороху конче необхідно мати в парламенті контрольовану більшість, інакше він ризикує перетворитись на другого Ющенка (а в нинішній ситуації наслідки цього будуть катастрофічні). Враховуючи, що часу до виборів - всього нічого, всі партії повинні зараз розвинути дуже активну та насичену діяльність по підготовці.
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А сам Порох був на тому з'їзді?
    Що ж до самого з'їзду - звичайно, він потрібен. Пороху конче необхідно мати в парламенті контрольовану більшість, інакше він ризикує перетворитись на другого Ющенка.
    ще ні.
    8m
    Павел Шеремет
    @pavelsheremet
    С минуты на минуту на съезде Солидарности появится @poroshenko
    Хто сказав, що Порошенко (його партія) повинен мати більшість? у багатьох країнах президенти не мають більшості у парламенті.
    Ющенко мав більшість аж у двох парламентах, але просрав її.
    Пророк

ще ні.
    Хто сказав, що Порошенко (його партія) повинен мати більшість? у багатьох країнах президенти не мають більшості у парламенті.
    Я не казав, що ПАРТІЯ Порошенка повинна мати більшість. Я казав, що йому треба контролювати парламентську більшість (щоб не просрати її), це не одне й те ж. Крім того, у тих "багатьох країнах" не йде війна з таким могутнім ворогом, який дістався Україні.
    Пророк

У нас взагалі не іде війна з зовнішнім ворогом, хто вам таке сказав? точно не Порошенко. навіть військового стану немає, а тепер і не буде - бо вибори важливіші за незалежність. Санкції проти Росії не введені (відповідний закон не підписано), кордон відкрито, візового режиму немає, стіну на кордоні і не подумали будувати (цієї ночі був напад на Шостку, Сумська область), ходять поїзди в Крим, все добре.
    Заводик у Ліпецьку працює як і раніше.
    Так само як російські банки, які фінансують тероризм, працюють в Україні.
    Пророк

А він там є?

От потому не хочется, чтобы осталось или так как сейчас. Или снова все просрать, как пасечник.

У нас взагалі не іде війна з зовнішнім ворогом, хто вам таке сказав? точно не Порошенко. навіть військового стану немає, а тепер і не буде - бо вибори важливіші за незалежність. Санкції проти Росії не введені (відповідний закон не підписано), кордон відкрито, візового режиму немає, стіну на кордоні і не подумали будувати (цієї ночі був напад на Шостку, Сумська область), ходять поїзди в Крим, все добре.
    Заводик у Ліпецьку працює як і раніше.
    Так само як російські банки, які фінансують тероризм, працюють в Україні.
    Самое обидное, когда я читаю Ваши посты... Что Вы постоянно всем недовольны. Всем, что касается Президента в частности. Все, что не касается, но Вы этим недовольно - все валите на Президента. Я если честно не пойму Вашу позицию. Если честно, сцепив зубы и делать что-то для страны наверное труднее, чем пардон, постоянно пиздеть, что Порох не такой.
    Вы наверное или не понимаете, что такое Война и военное положение для Государства в целом или не спецом травите эту тему.
    Мне очень обидно, будет, что вот сейчас, когда делаются попытки каким-то образом "решить" проблему малой кровью Вы критикуете, а потом когда все варианты и возможности будут исчерпаны, и действительно придется воевать по-большому, Вы тоже будет критиковать, что типа во-о-о... дождались раньше нужно было...
    Тьху... Вот так всегда у нас. Каждый думает, что он семи пядей во лбу, но только на безапелляционную критику и хватает ума.
    Пророк

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    А він там є?
    є.

Офтоп:
    я навіть вибачався тут перед ним, коли він зупинив одностороннє припинення війни.

які у вас підстави казати, що я не роблю нічого, крім "безапелляционной критики"?

тема називається "Порошенко". я стараюсь, щоб мої претензії до Президента були аргументовані. Якщо я пишу, що він десь бреше (українцям, не Х-лу), або що він займається бізнесом, або ще щось, я наводжу джерела.
    Філософф

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    когда делаются попытки каким-то образом "решить" проблему малой кровью
    Прокиньтеся. Яка мала кров? Рахунок скоро на тисячі піде, якщо вже не пішов.
    Пророк

Порошенко встретился с активистами, требующими помочь воинам в Иловайске. ФОТО
    Президент Украины встретился с активистами, которые требовали под стенами администрации немедленной помощи воинам в окруженном Иловайске.
    Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу Главы государства.
    "Президент встретился с инициативной группой людей, которые организовались через социальные сети для поддержки украинских бойцов в Иловайске. Петр Порошенко* внимательно выслушал Аллу Ландарь, Николая Криворота, Сергея Трискача, Юрия Бутусова и дал необходимые поручения чиновникам о военной и медицинской помощи. Он также рассказал волонтерам о реальной ситуации в зоне АТО и о помощи, которую предоставляют украинские военные Иловайске уже сейчас", - написал пресс-секретарь Президента.

+ Ответить в теме
Страница 36 из 343