Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5588Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 359 из 441
Показано с 3,581 по 3,590 из 4408.
 1. #3581
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Але пройшло 3 роки і у нас з’явилися достойні сини і дочки Кісєльова, які роблять те ж саме, що робить Кісєльов.
  там он поддерживает политику партии, как ты тут - вот что киселевщина. А критика и попытки смешать с говном ЛЮБОГО полубога - это очень хорошо, потому-как они там все оху-ли.

  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Ми маємо тисячі пожирачів цієї фейкової “антикорупції”, які звинувачують Порошенка і Кононенка в корупційних злочинах
  и это хорошо, вот тут прокуратору и пригодится- пусть расследует. вывод - нет фактов- отлично, пусть работают дальше

 2. #3582
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Павло Бондаренко:


  Доброго ранку, мої красиві й розумні!
  Ось що скажу вам під ранкову офісну каву.

  Є така стара брутальна українська мудрість: "Весна прийде - покаже хто де ср...в". Вибачте за вульгарність.
  Все просто: сніг прикриває все. Але лежить недовго. І коли він тане - все приховане вилазить.

  Авдіївка розтопила сніг і ми побачили хто де гидив. Ми побачили "баригу" Жебрівського, який не спав три доби, тримаючись на термоядерній каві та енергетиках; ми побачили посеред Авдіївки премєр-міністра Гройсмана. Під ворожими ракетами "Градів". Жоден прем`єр світу не наважувався їхати туди, де реально падають снаряди.

  Ми побачили міністрів "злочинного уряду", десятки волонтерів, сотні звичайних небайдужих людей. "Завтра їхатиму повз Авдіївку, можу вивезти 2-3 людей" - звичні оголошення в соціальних мережах. Ми побачили підприємців з Донеччини, які везуть в Авдіївку матраци і воду, електрогенератори і бинти, картоплю і дрова.

  Ми побачили "бариг", які за проханням Гройсмана розвернули з Мукачевого вже законтрактований і проплачений ліс у бік Авдіївки. Які збитки понесли ці "бариги" можна лише здогадуватися.

  Ми побачили чітку роботу президента та дипломатичного корпусу, завдяки якій міжнародна спільнота всю відповідальність за ситуацію однозначно поклала на Москву і сьогодні на закритому засіданні Радбезу ООН рашистів знову ставитимуть у позу вінницької колгоспниці на буряковому полі. Лише той, хто втаємничений у тонкощі дипломатії розуміє, наскільки багато важкої роботи це потребувало; наскільки мало спало керівництво країни у ці дні.

  Ми побачили поліцейських, які під обстрілами вираховували ворожих навідників. І вирахували!
  Ми бачили солдат та офіцерів ДСНС.
  Ми бачили лікарів, психологів і журналістів.
  Ми бачили простих мужиків, ремонтників, які під снарядами дерлися на опори ЛЕП, аби дати замерзаючому місту струм.
  Ми багато кого і чого бачили.

  Не бачили ми в Авдіїївці лише великого борцуна з "баригами" Міхо. Він взагалі чомусь у ці дні ліг на дно і не відсвічує. Ми не бачили велику борчиню із "злочинною владою" Савченко. Кажуть, вона по Швейцаріям мотається. Гроші на боротьбу із "злочинною владою" очевидно збирає з таємних рахунків московських господарів.

  Тимошенко ми бачили. У телевізорі. Вана щойно повернулся з чергового курсу омолодження, злітала в США і розродилася спічем про те, що, виявляється, Порошенко дав команду Захарченку стріляти по Авдіївці й посилати орків в атаку. Ми почули звичну пісню "війнавигіднавладі". Хоча б пару баночок свого улюбленого швейцарського йогурту послала дітям.

  Ми побачили Гришина-Семенченка та Парасюка, у безпечному тилу, за сотні кілометрів від Авдіївки. Блокують під коньячок з канапочками.
  Ми побачили Сірожу Лещенка. У теплій київській студії телеканалу 112 відомого українофоба і сепаратиста Мураєва. Ниє пісню "війнавигіднавладі". Очевидно, люди Авдіївки, що втратили житло, власнику елітної квартири у Києві не товариші.

  У Львові звичайні громадяни, підприємці, волонтери збирають допомогу Донбасу. Але мовчить власник елітної вілли в Ніцці, борець зі сміттям і "злочинною владою", пан Садовий. Очевидно, чекає на результати роботи "блокиратора-Семенченка".

  Весна ще не прийшла. І сніг дежить по коліно. Але Авдіївка, де сьогодні вночі був мороз більше 10 градусів, зірвала всі маскувальні покрови і стало добре видно, хто справжні "бариги" і політичні базікали. Весна ще не прийшла, але Авдіївка показала хто де ср...в.

  Доброго ранку хунта!
  Доброго ранку, любі "порохоботи" та "порохопіли"!
 3. #3583
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Відповідь Допис від Enter Переглянути допис
  Ми маємо тисячі пожирачів цієї фейкової “антикорупції”, які звинувачують Порошенка і Кононенка в корупційних злочинах
  Хех.
  Ситуація така: вищі державні чиновники мають бізнес-відносини з підозрюваними в серйозних злочинах.
  Коли постає питання про притягнення цих підозрюваних до відповідальності, є імовірність, що згадані чиновники керуватимуться не законом, а гаманцем.
  Наявний конфлікт інтересів, між посадовими (конституційними) обов'язками та бізнес-інтересами.
  (Що ми і спостерігаємо постійно, і припинення справи проти Злочевського дає зайвий тому доказ. Хоча, звичайно, як каже Майкл Щур, це може бути неймовірний збіг обставин).
  Для цього розумні люди у світі придумали всякі запобіжники. У нас теж є такі запобіжники, наприклад, конституційна норма про заборону Президенту займатися бізнесом, і багато інших подібних норм нижчого рівня.

  Фонтанувати фекаліями на адресу тих, хто наполягає на виконанні цих норм, не слід. Слід їх просто виконувати. Невже це так важко зрозуміти?
 4. #3584
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
  там он поддерживает политику партии, как ты тут
  Да ну?!
  Я считаю, что у нас ужасная ситуация с судами и всей правоохранительной системой.
  Вина действующей власти в этом огромна.
  Виной тому - ментальность, нерешительность, непрофессионализм, медлительность и самое главное - договорняки.

  Порошенко создал Минстець и поставил туда своего кума. Глупейшее решение. Эффективность не просто нулевая, а с отрицательным результатом. Минстець не смог сделать ничего значимого. Импотент. Ото только вышку строит.

  и т.д.

  P.S. Пропагандисты власти всегда работают под шумное одобрямс толпы.
  Я на этом форуме по большинству тем, чаще всего шел, и иду против толпы.
  Обратите внимание, с каким щенячим восторгом набрасываются на меня те, кто даже не ладят между собой. Стоит кому-то какую-то гадость в мой адрес бросить и толпа тут как тут, - улюлюкают, ставят лайки...

  * * *
  О моих позициях
  16. Защищаю ли я Порошенко и Яценюка? На этом форуме я «защищал» «Волю», «Привтабанк», «АТБ», девушку, у которой бутик в «Метрополитене» (которую я знать не знаю), турфирму и многих других. Почему? Ну, не нравится мне, когда кто-то начинает тупо орать: « козлы, аферисты, воры», а к этим воплям тогда подключается толпа. Я сам иногда предметно критикую эти же компании. Но стараюсь обсуждать конкретный факт, конкретную претензию. А крики «Приватбанк - воры, самый худший банк, сплошное кидалово…» меня возмущают, т.к. необъективны и несправедливы. Во многих случаях, когда на форуме пытались кого-то облить грязью, выяснялось, что многие факты обвинитель преподносил в выгодном себе свете, что-то замалчивал, что-то приукрасил, или вообще, приврал. И когда эти факты выходят наружу, то и обвинения выглядят не такими уж убедительными.

  Я не голосовал за Порошенко и Яценюка, ни на президентских выборах, ни на парламентских. Я был уверен, что их партии проходят в парламент, и не хотел, чтобы провластные партии обладали «контрольным пакетом». Я убежден, что нужна борьба и конкуренция.

  Без международной политической и экономической поддержки, нашей страны уже бы не было. Порошенко и Яценюк смогли добиться огромных результатов в плане международной поддержки Украины. Их реформа и борьба с коррупцией в стране, - слишком слабы. Но я понимаю, что с ними мы идем вперед. Придет время, возникнет необходимость, - заменим. Главное, чтобы не возникла ситуация как с Яныком, когда все понимали, что отстроена система, где ничего изменить и заменить уже невозможно.
 5. #3585
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


 6. #3586
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ліквідує нах свою фабрику:
  Сайт города Мариуполя / Новости / Общество / Кондитерскую фабрику "Рошен" в Мариуполе продадут за 40 млн грн

  Акционеры Мариупольской кондитерской фабрики "Рошен" (Донецкая область), входящей в состав одного из крупнейших производителей кондитерской продукции в Украине корпорацию Roshen, на собрании 20 марта намерены рассмотреть вопрос продажи имущества предприятия, в частности, комплекса самой фабрики и земельного участка. Об этом говорится в сообщении кондфабрики в системе раскрытия информации Национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку, передают "Українські Новини".

  Среди вопросов, вынесенных на повестку дня собрания акционеров, присутствует вопрос продажи недвижимого имущества, в том числе комплекса кондитерской фабрики, земельного участка, на котором расположена фабрика, зданий и другого имущества. Отмечается, что стоимость комплекса кондфабрики не превышает 40 млн гривен, земучастка - не превышает 25 млн гривен.

  Предприятие находится на стадии ликвидации. Собрание акционеров запланировано на 20 марта в Мариуполе. В финансовой отчетности предприятия "Мариупольская кондитерская фабрика "Рошен" отмечается, что убыток за 2016 год составил 8,171 млн гривен, убыток за 2015 год - 4,821 млн гривен; суммарная дебиторская задолженность по итогам 2016 года оценивается в 22,343 млн гривен.

  В апреле 2015 года акционеры фабрики решили ликвидировать предприятие. Кроме Мариупольской кондфабрики в состав корпорации Roshen входят Кременчугская, 2 Винницкие, Киевская кондфабрики, Липецкая кондитерская фабрика "Ликонф" (Россия), а также Клайпедская кондитерская фабрика UAB Roshen (Литва) и фабрика Bonbonetti Choco (Венгрия). В январе стало известно, что корпорация Roshen решила остановить производство на Липецкой кондитерской фабрике (Россия) по политико-экономическим причинам, полная консервация запланирована на апрель.
 7. #3587
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Yury Bogdanov

  О позиции Президента

  Не в стиле папье-маше и унылых полковников, но таки пара вопросов.

  Когда речь касается внешней политики или оборонной политики, у меня практически никогда нет вопросов к Порошенко. Потому что там Порошенко почти исключительно молодец и вообще красавчик.

  Но когда речь касается внутренней политики, у меня возникает некоторое чувство дуализма. Как бы не сказать грубее.

  Вот есть Министр Данилюк, человек Порошенко, который молодец и вообще красавчик. И который всецело за реформы.

  И есть Южанина (депутат от БПП, резко перешедший от реформ к контрреформам), есть Насиров (экс-депутат БПП, хотя и человек хомута).

  И Президент традиционно занимает позицию над схваткой. Хотя вот здесь таки надо проявить позицию и внести ясность.

  За реформы Президент или против. В какой форме. И в какие сроки.

  Поэтому, Петро Порошенко, Петр Алексеевич, ваш Министр делает реформу, ваши депутаты и пара чиновников мешают. Определитесь.

  Друзья, а вас, не смотря на погоду, ждем на акции под Радой.

  10-00. Возле Верховной Рады.
 8. #3588
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Когда речь касается внешней политики или оборонной политики, у меня практически никогда нет вопросов к Порошенко.Потому что там Порошенко почти исключительно молодец и вообще красавчик.
  Да, "красавчик" это точно. Отношение к Украине на международной арене после трех лет "внутреннего конфликта в Украине" нам известно как и состояние оборонной политики
 9. #3589
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  красавчика тут немцы, увы, ткнули мордой.
  Слова німецького посла в Україні Ернеста Райхеля щодо можливості проведення виборів на Донбасі за присутності російських військ в цілому відповідають баченню урядом Німеччини Мінського процесу. Про це заявив речник німецького МЗС Мартін Шефер, анонсуючи майбутню чотиристоронню зустріч щодо перемирʼя на Донбасі, повідомляє Reuters.
  ... Шефер вирішив, окрім всього іншого, применшити наростання протиріч навколо полеміки щодо інтерв'ю посла Німеччини Ернст Райхеля, в якому той заявив, що вибори на Донбасі можливі за присутності військ РФ у регіоні, та намірів Києва "підняти українські прапори на кожній міськради".
  "Він сказав, що коментарі Рейхеля не відрізняються від бачення німецьким урядом Мінського мирного процесу, який відображає процес повного відновлення суверенітету України над власною територією після цілої низки кроків, серед яких і вибори", – відзначає Reuters.
  Просто повторив те, що підписав Кучма.
  Пардон, треба було читати, що підписуєш...
  Тепер треба шукати, як з цього з'їхати, поки Україну не оголосили агресором.
 10. #3590
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Петро Порошенко

  Проведення виборів на окупованій території за присутності окупаційних іноземних військ є твердо та абсолютно неможливим.

  Одна справа, коли іноземні війська присутні за згодою держави, що приймає. Можна провести паралелі з російською базою в Севастополі - ми багато разів проводили вибори, коли російські війська з дозволу України були присутні на базі в Севастополі. І абсолютно неприйнятно, коли окупаційні війська спробують просунути проведення виборів під дулами автоматів.

  Водночас, поведінка народного депутата біля посольства Німеччини в Україні є абсолютно неприйнятною. Це є його приватна позиція. Вона була засуджена фракцією і не відображає позицію політичної сили.

  видео
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Янукович В.Ф.: президентство і політика
  laithemmer в разделе Політика та Історія
  Ответов: 2622
  Последнее сообщение: 11.12.2017, 20:18