Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5588Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 357 из 441
Показано с 3,561 по 3,570 из 4408.
 1. #3561
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Україна 131-ша з 176 країн у рейтингу сприйняття корупції Transparency International

  Україна, Росія, Казахстан, Іран і Непал розташувалися на 131-му місці у рейтингу сприйняття корупції Transparency International.

  Україна посіла 131-е місце зі 176 позицій у рейтингу сприйняття корупції, який складає Transparency International, передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

  Сусідами по рейтингу для України стали Росія, Казахстан, Іран і Непал, які також розташувалися на 131-му місці.

  Також читайте: Україна посіла 43 місце серед 102 країн світу в "Індексі Відкритого Уряду"

  Найбільш некорумпованими країнами Transparency International називає Данію, Нову Зеландію, Фінляндію, Швецію, Норвегію, Сінгапур, Нідерланди, Канаду й Німеччину. При цьому десятка лідерів, незважаючи на невеликі внутрішні перестановки, не змінилася.

  Найвищий рівень сприйняття корупції - у Сомалі, Південному Судані, Північній Кореї, Сирії та Ємені.

  Неурядова міжнародна організація Transparency International, яка ставить за мету боротьбу з корупцією, оприлюднила в середу, 25 січня, свій щорічний Індекс сприйняття корупції CPI. Експерти організації формують його на основі незалежних опитувань, у яких беруть участь міжнародні фінансові та правозахисні експерти, в тому числі від Світового банку, Freedom House, World Economic Forum тощо. Індекс є оцінкою від 0 (дуже високий рівень корупції) до 100 (вкрай низький рівень корупції). В індексі за 2016 рік Україна отримала 29 балів зі 100 можливих, на два бали покращивши свої торішні показники, як зазначають упорядники, завдяки просуванню антикорупційних реформ, пише DW.

  В організації вважають такі рейтинги недостатніми для України, влада якої назвала боротьбу з корупцією основним пріоритетом. "Незважаючи на проведення реформ, пересічні громадяни й український бізнес, міжнародні спостерігачі наразі скептично налаштовані щодо успішності боротьби з корупцією в Україні", - сказав у коментарі експерт Transparency International Україна Олександр Калітенко.

  Читайте також: Transparency International закликав НАЗК прискорити підготовку документів для перевірки декларацій

  Його колега, виконавчий директор Transparency International Україна Ярослав Юрчишин, додає, що безкарність і недієвість системи правосуддя не дають Україні здійснити прорив у подоланні корупції. "Відсутність результатів із повернення коштів режиму Януковича і його соратників - яскраве цьому свідчення. Якщо не відбудеться реального очищення системи правосуддя - ми не зможемо розімкнути коло безкарності і перейти на якісно новий рівень", - вважає він.

  Базуючись на низці міжнародних досліджень, упорядники СРІ все ж відзначили певні позитивні зрушення: зокрема, у зменшенні використання службового становища в органах української виконавчої влади, в поліції та збройних силах, кращій підзвітності державних закупівель. Натомість судова гілка влади, наголошують в ТІ, залишилася тією ж, що й за часів режиму Януковича - в тому числі нездатною зашкодити корупції при розподілі державних коштів.

  У Transparency International Україна виступили із низкою пропозицій для втілення серйозних антикорупційних змін. Серед іншого, вони пропонують залучити іноземних спеціалістів для створення ефективної системи антикорупційного правосуддя, провести аудит та знизити ступінь секретності в секторі безпеки та оборони в тому, що стосується контрактів і держзакупівель, а також чітко виконувати взяті на себе Україною міжнародні зобов'язання.

  http://storage1.censor.net.ua/images...5a/640x595.jpg

  Джерело: http://ua.censor.net.ua/n424781
  хочу жити в НЗ

 2. #3562
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Порошенко через Авдіївку перервав візит до Німеччини
  Президент Петро Порошенко перериває візит до Німеччини й повертається в Україну.
  Як передає “Новинарня“, про це в ефірі “5-го каналу” приблизно о 20:25 30 січня повідомив заступник голови адміністрації президента Костянтин Єлісєєв.
  За його словами, Порошенко повертається через загрозу гуманітарної катастрофи в районі Авдіївки, викликаної ескалацією бойових дій.
  Зазначається, що президент координуватиме зусилля для запобігання погіршенню ситуації.
 3. #3563
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  бэтмен возвращаеться
 4. #3564
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
  Найбільш некорумпованими країнами Transparency International називає Данію, Нову Зеландію, Фінляндію, Швецію, Норвегію, Сінгапур, Нідерланди, Канаду й Німеччину. При цьому десятка лідерів, незважаючи на невеликі внутрішні перестановки, не змінилася.
  Они как те люди, которые думают, что будут счастливы, если переедут в другое место, а потом оказывается: куда бы ты ни поехал, ты берёшь с собой себя.
  Нил Гейман «История с кладбищем»
 5. #3565
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Порошенко планує провести референдум про вступ до НАТО

  Покращення ‏@Uzhesogodni 1h1 hour ago
  Не відійшов народ України від щастя мати безвіз, як Порошенко пообіцяв НАТО.
 6. #3566
  Offline
  штатний скептик

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Порошенко планує провести референдум про вступ до НАТО
  Ну, референдум - это всего лишь видимость консультации с народом)) Кроме траты бюджетных средств ничего обязательного не несет... Но как же так, ведь конфликт (или территориальные споры) с соседом разве не делает невозможным любое движение в сторону НАТО? Пока есть повисший в юридическом смысле Крым и стрельба на Донбассе - какие же могут быть разговоры-референдумы? "Хотите в НАТО?" - "Да!" - "А низзя..."
 7. #3567
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
  "Хотите в НАТО?" - "Да!" - "А низзя..."
  Есть другое мнение.


  Олег Пономарь
  Про НАТО.
  Не могу не прокомментировать заявление нашего Президента о референдуме о вступлении в НАТО (ведь это моя тема https://www.facebook.com/permalink.p...tSDQt9GA0Y8%3D).
  1. Заявление необходимое. Заявление своевременное.
  Ведь мы должны знать куда мы движемся, как страна. Каков наш геополитический вектор, где наше место в мире и в мировой системе безопасности. Где наши союзники, друзья и партнеры, кто наши враги.
  Заявление достаточно консервативно-осторожное. Я, например, уверен, что за вступление в Альянс на референдуме выскажется намного более, чем 54% населения. И каждый день войны, каждый наш погибший солдат добавляют 1% (условно) к сторонникам НАТО в Украине.
  Летний Саммит НАТО в Брюсселе снова даст новый импульс.
  Скажу вам очень точно и информированно - нас в НАТО очень ждут! Как и Грузию и Молдову.
  2. Следите внимательно за комментирующими это заявление Президента политиками, блогерами и тд. Сарказм, шутки, ёрничание, неверие, оговорки (не вовремя и тд) и тд. Запоминайте).
  3. Повторю свою давнюю статью-разъяснение о том, что в НАТО не берут страны с неразрешенными территориальными спорами. Это миф и это фейк.
  До встречи в Альянсе!


  ...Дело в том, что он добавил от себя один пункт и именно этот пункт демонстрирует, что он школьник или просто очень плохо учился в школе. Это пункт о том, что из Устава НАТО в Варшаве убрали пункт о том, что в НАТО не берут страны с неразрешенными территориальными спорами или конфликтами. И это стало поводом для написания этого поста - мы должны раз и навсегда разобрать этот вопрос и поставить точку.

  Этого правила и условия никогда не существовало. Это фейк. И это миф. Откуда растут ноги? Этот тезис активно всегда использует Россия и для этого они создают замороженные конфликты в соседних странах, которые по их мнению не должны вступать в НАТО. Не знают в России действительно, что это фейк или делают вид и для этого создают конфликты - сейчас не важно.

  Итак, берем Устав НАТО. Какие условия и ограничения на прием? Все ограничения на вступление в НАТО сформулированы в статье 10 Североатлатнического Договора:
  1) страна-кандидат должна находиться в Европе;
  2) страна-кандидат должна разделять принципы Договора, способствовать их дальнейшему продвижению и быть способной внести вклад в повышение безопасности североатлантического региона;
  3) все страны-члены альянса должны дать согласие на прием нового члена. Территориальные разногласия в явном виде упоминаются лишь в требованиях к участникам программы индивидуального партнерства (Individual Partnership Action Plan), да и там они сформулированы очень мягко: страна кандидат должна всего лишь продемонстрировать "willingness to settle international, ethnic or external territorial disputes by peaceful means..." - кандидаты должны демонстрировать желание разрешить эти конфликты. Конечно, такое желание есть и у Украины и у Грузии и у Молдовы.

  Диалог.UA
 8. #3568
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Мёотохапия (myötähäpeä), финский*— чувство стыда, испытываемое за*нелепые и*глупые поступки других.

  Ентер, саме це відчуття в мене виникло при читанні цієї ахінеї.
  Тут, до речі, Грузії безвіз дали. Але ми це вже пройшли, треба про НАТО думати.

  - Пётр Алексеевич, народ бунтует: тарифы ЖКХ, цены, война... Что будем делать?
  - Проведём референдум о вступлении Украины в НАТО.
 9. #3569
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Тут, до речі, Грузії безвіз дали.
  Я в курсе. Кстати, грузинам тоже переносили. И еще раньше уже было известно, что грузины должны были получить сейчас, а мы не были включены в повестку дня и нас предполагают на весну.
  Кстати, грузины тоже пока никуда не поедут, пока не будут приняты измененения по поводы "отзыва безвиза".

  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  саме це відчуття в мене виникло при читанні цієї ахінеї
  Ну, читай ту ахинею, которая у тебя вызывает чувство восторга. У нас свободная страна и безграничный выбор.
 10. #3570
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Порошенко планує провести референдум про вступ до НАТО
  так обіцяв уже, і не раз:
  24 ноября 2014
  Президент Украины Петр Порошенко говорит, что вопрос о возможном вступлении Украины в НАТО будет решаться на всенародном референдуме.
  Президент Литвы Даля Грибаускайте на совместной пресс-конференции с которой украинский лидер озвучил это заявление, сказала, что если Украина выполнит определенные критерии, она сможет одновременно подать заявки на вступление в НАТО и Европейский Союз.
  http://www.bbc.com/ukrainian/ukraine...to_referrendum
  через рік знову:
  22 вересня 2015 в 12:38
  Президент: більшість українців підтримають членство в НАТО.
  Порошенко: референдум про НАТО буде після реформ - Блок Петра Порошенка
  Президент України Петро Порошенко в черговий раз підкреслив, що схвалить проведення референдуму про членство України в НАТО після проведення реформ в країні. "Коли ми створимо всі умови шляхом реформування країни для відповідності України критеріям для членства в НАТО, мною буде прийняте рішення про проведення всенародного референдуму, і таким чином буде зафіксована воля українського народу", - заявив Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони України за участю генерального секретаря НАТО Йенса Столтенберга.
  Більше читайте тут: http://dt.ua/POLITICS/poroshenko-zno...m-185424_.html
  так що доведеться почекати: спочатку "рішучі реформи", і лишень потім - референдум.

  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Тут, до речі, Грузії безвіз дали...
  їм десь на рік затримали, щоб разом з нами, але зрештою побачили, що рішучі реформи не встигають.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Янукович В.Ф.: президентство і політика
  laithemmer в разделе Політика та Історія
  Ответов: 2622
  Последнее сообщение: 11.12.2017, 20:18