Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5288Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 354 из 413
Показано с 3,531 по 3,540 из 4127.
    المزيد من النفط

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от FLY_INTER Посмотреть сообщение

Так Петя враг или нет все таки?
    Он "папа" врагов, я так поняла.

Пророк

Ответ Сообщение от FLY_INTER Посмотреть сообщение
    Так Петя враг или нет все таки?
    я не суддя.

на мій хлопський розсуд, він існує в іншій системі координат, де нема місця таким поняттям. у нього інші інтереси взагалі, які мають мало спільного з функціями президента, прописаними в конституції.

ні, він не ворог, я ж написав. і ворогів назвав. а він не друг і не ворог їм, він з них годується. якщо його поставити в інші умови, щоб йому було вигідно робити Україну заможною, привабливою, він би це робив так само завзято, але не через свою велику любов до України, а через любов до грошей і слави. він не проявив себе людиною, для якої повага співвітчизників важить більше за гроші.

якій він ворог? не ворог він. просто випадкова людина не на своєму місці, з благословення Фірташа.

Хто такий Фірташ, знаєте? хто самого Фірташа благословляє на великі діла?

тому у нас проблеми має канал 1+1, а не Інтер.

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Он "папа" врагов, я так поняла.
    Карен, він і "друзів" "папа", аби шанувалися) так мені здається.

Оці вигадки Тарасика, що, мовляв, Порошенка сприймають як ворога, спрямовані на те, щоб посіяти недовіру до критиків президента у суспільстві (а цими критиками Опоблок не є - ви чули від них погане слово на його адресу? я не пригадую). Якби він був ворогом, по патріоти України партизанили б на Печерських пагорбах, а вони натомість зі зброєю в руках захищають Україну від окупанта на сході. Значить, головний ворог - окупант.

Інший поганий наслідок заяв цього "експерта" (який колись на власні очі "бачив", як у прибитого яйцем Януковича "летіли підшипники") - це сигнал, що якщо не сам Порошенко, то його посіпаки-Тарасики і їм подібні бачать ворогів саме в патріотах, а не в Путіні.

Це дуже погана риторика для держави і суспільства.
    Пророк

Пророк

Як пірнають в ополонку на Водохреща українські політики

Петро Порошенко разів шість-сім заявляє, що пірне з хвилини на хвилину, після чого висловлює глибоко оптимістичне переконання, що точно пірне наступного року;
    .
    Олег Ляшко мочить в ополонці великий палець лівої ноги, після чого замовляє усім ЗМІ сюжет "Ляшко побив рекорд із пірнання в ополонку";
    .
    Надія Савченко оголошує безстрокове пірнання в ополонку, після чого збирає прес-конференцію, де журналісти зауважують, що вона стала ще більш сухою, ніж була;
    .
    Андрій Садовий домагається ухвалення міською радою стратегії пірнання в ополонки у Львові до 2050 року, після чого в ополонку стрибає Андрій Москаленко;
    .
    Віталій Кличко стрибає аж у дві ополонки, чотири з яких виявляються каналізаційними люками;
    .
    Арсен Аваков ствоює проект "моя нова ополонка", але всі обговорюють його молоду заступницю, яка пірнала без купальника;
    .
    Міхаел Саакашвілі роздає інтерв'ю про те, як круто стрибалося в ополонку в часи його президентсва в Грузії, і що коли його виберуть президентом України, він всім покаже, що таке насправді стрибати в ополонку;
    .
    Анатолій Гриценко заходить на ФБ під фотки інших політиків, які пірнали, і розповідає, як треба було пірнати правильно;
    .
    "Попри тотальний спротив злочинної влади, партія "Батьківщина" домоглася вільного доступу до ополонок для всіх українців", - заявляє Юлія Тимошенко,
    .
    і лише Сергій Лещенко справді стрибає в ополонку. Але й тут спричиняє скандал через купальник, позичений у Насті Топольської...

модератор

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    https://scontent.fhen1-1.fna.fbcdn.n...f8&oe=590D1D43
    Естественно бизнес(заводы, фабрики и пр.) в стране где идёт война стал оцениваться значительно меньше. Но это ни как не доказывает что ПП не зарабатывает на войне...
    Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Естественно бизнес(заводы, фабрики и пр.) в стране где идёт война стал оцениваться значительно меньше. Но это ни как не доказывает что ПП не зарабатывает на войне...
    наверное и платежки есть с доходной графой "заработанонавойне"?
    Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Конфеты "Рошен" включили в сухапаек солдат?

бог

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Конфеты "Рошен" включили в сухапаек солдат?
    ...вот именно, что нет. Президент жмот...но это "святая" жадность, ей поражены ВСЕ!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...вот именно, что нет. Президент жмот...но это "святая" жадность, ей поражены ВСЕ!!!
    пипец :)
    нету конфет "рошен" в военном сухпайке - жмот Порошенко.
    есть конфеты рошен - зарабатывает на войне!
    блин, на вас не угодить :)
    Пророк

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    пипец :)
    нету конфет "рошен" в военном сухпайке - жмот Порошенко.
    есть конфеты рошен - зарабатывает на войне!
    блин, на вас не угодить :)
    Хто всравсь? Невістка....
+ Ответить в теме