Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4615Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 33 из 343
Показано с 321 по 330 из 3429.
    23q
    23-й участник

Re: Президентство Порошенко

а Турчинов не такой уж и плохой вариант был.

Пророк

Порошенко: если агрессор перейдет границу армия должна открывать огонь
    (28 марта 2014)
    Кандидат в президенты, народный депутат Петр Порошенко полагает, что украинские военные должны открывать огонь если российские военные попытаются перейти границу Крыма.

«Я уверен, что если агрессор перейдет границу Крыму, украинская армия должна открывать огонь. Мы не можем дальше мириться или демонстрировать мягкие действия», - отметил Порошенко.
    http://uapress.info/ru/news/show/19911
    23q
    23-й участник

да пиздабол он, это уже и коню понятно
    Пророк

Андрушко пише, журналіст СТБ та РС:
    Мер Харькова Геннадий Кернес и российский посол Михаил Зурабов находились в Администрации Президента ночью.

Об этом говорится в расследовании журналиста «Радио Свобода» Сергея Андрушко, который провел два дня и две ночи возле Администрации (при этом он не указал, когда именно был снят материал). Журналист выяснил, что президент Петр Порошенко приезжает на Банковую около 13 часов, заканчивает работу после двух часов ночи. Встречи, как оказалось, он проводит до поздной ночи.

В частности, в один из дней около 22 часов на Банковую подъехало несколько внедорожников. Позже на инвалидной коляске к зданию АП подвезли мера Харькова Геннадия Кернеса. На вопрос о цели визита он ответил: «Я – харьковский городской голова и должен работать с Администрацией Президента для того, чтобы повысить социально-экономическую составляющую Харькова». Эго визит был несогласованным. Мер Харькова покинул АП в 00:30.

В 2 часа ночи в Администрации был посол России Михаил Зурабов. Он от комментариев отказался.

Ночью в АП также приходили бывший регионал Владимир Пехов, депутат Сергей Тигипко и другие политические деятели.

источник: [all.kharkov.ua]
    розкішне відео:

А Лещенко його доповнює.

Журналісти не упізнали цього чоловіка. Розповідаю - це Борис Кауфман, одеський бізнесмен, якому Янукович віддав дерибанити аеропорти Бориспіль, Сімферополь та Одеса. Минулого року Кауфман купив у Ложкіна журнал "Фокус". Також Кауфман прибрав до своїх рук державну власність ДУСі - "Президент-готель". У блокноті охоронця Януковича є декілька згадок про те, що Кауфман просив про зустріч з Януковичем взимку 2014 року: "Кауфман просится на доклад и поздравить с Новым годом", - записав охоронець Януковича. http://goo.gl/dyG84O
    Цікаво, що така людина робила вночі в адміністрації Порошенка? Напевно, заносив план реформування країни.
    Постійний відвідувач

Інформаційне вутя! Так, для створення враження... обличчя здалось знайомим... бла-бла.. не підтверджують.. бла-бла.. враховуючи той інформаційний бульк поміж вояк АТО, це б вже я знав! Поки - з кандидастів-дітьов тільки син Гриценка, і той - не на передовій... Ну, і сам Царьов, бугага..
    Пророк

ну хз. позавчора був поранений син Корчинського - він в батальйоні "Шахтарськ". у Гелетея син теж в зоні АТО. допускаю, що і в Пороха - тоді респект йому.
    ------
    МОСКВА, 23 авг - ПРАЙМ. Киевское предприятие "Кондитерская корпорация "Рошен" станет владельцем 54,3% российского ОАО "Липецкая кондитерская фабрика "Рошен", где ранее у него уже была небольшая доля (0,06%).

Накануне Федеральная антимонопольная служба РФ удовлетворила ходатайство украинской компании по покупке 54,24% голосующих акций российской кондитерской фабрики. Как сообщил ИТАР-ТАСС заместитель генерального директора липецкой фабрики "Рошен" Олег Казаков, разрешение на данную сделку было запрошено у ФАС еще в декабре 2013 года. Однако цель смены структуры владения он объяснить затруднился, отметив, что сделка пока не состоялась.

По состоянию на 30 июня 2014 года владельцем 99,9319% ЛКФ "Рошен" являлось ООО "Центрально-Европейская кондитерская компания", также владеющее "Кондитерской корпорацией "Рошен" - одной из двадцати крупнейших кондитерских компаний мира.

Все эти структуры в свою очередь являются активами президента Украины Петра Порошенко.
    о как. як гадаєте, скільки хвилин чи годин на добу Пєтя займається своєю бізнес-імперією? і як його здоров'я залежить від його активів, зокрема в Росії?
    сьогодні дивився новини по 5-му - скрізь Президент Порошенко. ні Голови ВР, на Прем'єр-міністра в країні наче немає. при чому він вирішує питання, які явно не в його компетенції - "виділити ще мільярд на армію".
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    сьогодні дивився новини по 5-му - скрізь Президент Порошенко. ні Голови ВР, на Прем'єр-міністра в країні наче немає. при чому він вирішує питання, які явно не в його компетенції - "виділити ще мільярд на армію".
    Брєхня... Брєхня-я-я-я...
    Був і блаженішій Святослав (Шевчук) з Гайдукевичем (відмінне інтерв'ю), був і Турчинов з Даниленко.
    А бізнес-імперією Пєтя не займається... для того є спеціальні люди.
    От... Вам слодкий бізнес Пєті життя не дає... Гелікоптери вже зняті з повістки денної, бо там вже зрозуміла схема стала, до якої Пєтя нєпрічом. А солодкоє життя не дає...
    Вот честно, Ви имеете в своем владении какой-то бизнес? Как быстро Вы его сейчас сможете продать?
    Я по своему мелочному могу сказать, что или отдам даром, когда уйду на фронт и буду продавать долго и нудно, а ведь хочется и не задаром.
    Вы мне ответьте на вопрос. Вот Вам Петя "не такой" так может его на кол? А кого поставим на царство? Дайте кандидатуру. И сразу будет все понятно.
    Пророк

AlexDS, я вже відповів в іншій темі, але можу повторитися: на кол не можна хоча б по тій причині, що він легітимно обраний, а я на боці закону. "не такой" він тією мірою, якою його весь час тягне "наліво", але це поки що можна виправити, тиском громадськості, хоча і за велику ціну для України.

контроль і подекуди примус потрібен будь-якому президенту будь-якої країни. крім Путіна, він святий.

я кажу про випуски новин на 5-му, які я сьогодні бачив - з 8-30 до 11-00..

Теза про те, що він не займається бізнесом, не приймається. я не вірю, що йому байдкже до його бізнесу; а якщо байдкже, то він продав би його хоч за три рублі.
    я бізнесу не маю, мені втрачати нічого. але я знаю людей, які продали бізнес і пішли воювати, займість півроку його оцінювати. ви теє їх знаєте.

я на цих виборах обирав між Гриценком, Тягнибоком, Ярошем і Ляшком, тобто між людьми, які мають позицію. (в в чому ви хотіли мене викрити? що я отримую гроші від Ляшка?). Порошенко був і залишається залежним від Путіна через свої активи в Росії, а також гадаю, через мутки з Фірташем. тим не менше міняти його ні на кого не можна без виборів.

це ж очевидні начебто речі, чому я мою їх доводити? )
    Пророк

Victorious, Добре, проїхали, як кажуть... Просто я вважаю, що якась дія яку ми бачимо, від наприклад Пороха, не завжди те, що є насправді. Або не повністю те, що є насправді.
    Велику політику неможливо проводити спочатку оголосивши про свої дії у новинах.
    Теж саме припинення вогню. Ви згадали про нього. І що? Був один термін, потім він його продовжив, а потім з чистою совістю була дана команда "Фас", чи не так? (Про яке ще продовження Ви казали, що громадськість припинила?)
    І вже ніхто не зміг нас звинуватити у тому, що ми не зробили все що можливо.
    Я просто закликаю не бездумно звинувачувати у всіх гріхах одного Пороха. Зрозумійте... в кінці кінців у нас парламентсько-президенська республіка, якщо я не помиляюсь Порох має вплив тільки на міністра оборони і МВС, може іще на щось...
    От знаєте, якщо відверто, то мене найбільше турбують вибори і при здійсненні перспективи децентралізації, а вона дуже необхідна. Мене турбує, що на наш сирий електорат звалиться така відповідальність.

Якщо відверто, то маю надію, що не побачу на посаді Президента нікого з тих чотирьох... Правда в цьому своє слово скаже виборець...
    Пророк

на Міноборони та СБУ. МВС під Парламентом.

вибори... Порошенко дав згоду на вибори за старою системою. а я вважаю кардинальне оновлення парламенту ключовою задачею, на рівні взяття Донецька-Луганська. Майдан вимагав пропорційних виборів, за них комі та ПР в Раду не проходять. за старою системою їх там буде море, та ще будуть сумніви в легітимності, якщо не відбудуться вибори в ЛНР-ДНР.
    взагалі хотілося б не знати навіть прізвищ кандидатів і жити спокійно. але поки що ситуйовина не дозволяє.

(ну а армійську операцію можна так проводити? хряц-бац - Президент заявляє, що Ясинувата наша. потім виявляється, що тільки почали за неї бій. потім він вдруге заявляє, що вона наша. потім дізнаємось, що то неправда. ну блін... )
+ Ответить в теме
Страница 33 из 343