Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5421Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 328 из 424
Показано с 3,271 по 3,280 из 4239.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

ехх....десь у ЄС сидилі б усі ці тімошенки і порошенки у сусідніх камерах

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Это да, одна Савченко чего только стоит.
    А ведь еще есть молодой политик Александра Кужель, Сережа Власенко
    Не все личности в ее окружении одинаково приятны, но какая партия (блок) может похвасться идеальной чистотой меха? Можно назвать, если известно.
    Я же писал о другом - "команда у нее есть закаленная и личность она сильная." Т.е. вполне реальный кандидат в президенты, потому и развернута кампания против нее. Все просто в украинской политике.

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    десь у ЄС сидилі б усі ці тімошенки і порошенки у сусідніх камерах
    А у нас попами мостяться на президентскую табуретку. )

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    десь у ЄС сидилі б усі ці тімошенки і порошенки у сусідніх камерах
    Европа пошла другим путем уже очень давно, а мы целый век потеряли на эксперименты на себе неких марксов, лениных, сталиных и их последователей.
    Пророк

Пророк

Алексей Давиденко
    Лучше богатый Порошенко в мятом костюме и стоптанных туфлях, который всю жизнь отпахал в реальном бизнесе, создал сотни успешных предприятий и десятки тысяч рабочих мест, чем типа нищая Тимошенко вся в Шанель и Луи Виттон, которая всю жизнь пахала в политике.

* * *

Петро Порошенко

ПП: Незважаючи на шалений опір, електронна система декларування працює, і перша її фаза успішно завершується. Запустити е-декларацію вдалося завдяки політичній волі керівництва держави, Уряду і парламенту, і я дякую всім громадським діячам і держслужбовцям, хто доклав зусиль, щоб електронне декларування запрацювало.

Електронне декларування – це черговий крок до відкритості та відповідальності влади і ще один інструмент у новоствореній системі запобігання корупції.

Я продовжую наполягати, що зміни в нашій державі незворотні, і всі "страшилки", які активно розповсюджували за кордоном деякі наші співвітчизники, - не справдилися. Тому, заповнюючи свої електронні декларації, тисячі українських держслужбовців передали спільний сигнал нашим партнерам в Європейському Союзі.

Україна виконала всі 144 вимоги щодо безвізу, досягла всіх критеріїв. Розраховую, що за час, що залишився до Саміту Україна-ЄС у Брюсселі 24 листопада, українці отримають це довгоочікуване рішення, як визнання прогресу та знак солідарності.

Щодо моєї декларації, одразу хочу зауважити, що все коштовне рухоме і нерухоме майно: житло, земельні ділянки, авто, картини, жіночі прикраси – було куплено (не в оренді) до президентства. Більше того, здебільшого майно було набуто в той час, коли я не був на державній службі.

Щодо компаній, усі вони створені в той час, коли я займався бізнесом. У 2014 була створена лише одна нова компанія, якою я володію напряму, – для продажу Roshen.

Я принципово зберігаю кошти у банках – 27 мільйонів доларів, з кожного цента яких сплачено податки до бюджету України. Все це відображено у моїй декларації за 2015 рік. Хоча й маю деякі готівкові кошти: 800 тисяч гривень і 60 тисяч доларів. Вважаю, що політики повинні демонструвати приклад і довіряти банківській системі.

Як на мене, мета електронного декларування не тільки і не стільки показати, хто чим володіє, а продемонструвати відношення видатків до задекларованих доходів. За останні десять років у моїх деклараціях задекларовано доходи на суму понад 820 мільйонів гривень (за різним співвідношенням гривні до долара протягом всього часу).

Також на благодійність і підтримку армії у 2014-2016 роках мною та підприємствами, де я виступаю кінцевим бенефіціаром, перераховано близько 400 мільйонів гривень.

* * *

Петро Порошенко

ПП: Незважаючи на шалений опір, електронна система декларування працює, і перша її фаза успішно завершується. Запустити е-декларацію вдалося завдяки політичній волі керівництва держави, Уряду і парламенту, і я дякую всім громадським діячам і держслужбовцям, хто доклав зусиль, щоб електронне декларування запрацювало.

Електронне декларування – це черговий крок до відкритості та відповідальності влади і ще один інструмент у новоствореній системі запобігання корупції.

Я продовжую наполягати, що зміни в нашій державі незворотні, і всі "страшилки", які активно розповсюджували за кордоном деякі наші співвітчизники, - не справдилися. Тому, заповнюючи свої електронні декларації, тисячі українських держслужбовців передали спільний сигнал нашим партнерам в Європейському Союзі.

Україна виконала всі 144 вимоги щодо безвізу, досягла всіх критеріїв. Розраховую, що за час, що залишився до Саміту Україна-ЄС у Брюсселі 24 листопада, українці отримають це довгоочікуване рішення, як визнання прогресу та знак солідарності.

Щодо моєї декларації, одразу хочу зауважити, що все коштовне рухоме і нерухоме майно: житло, земельні ділянки, авто, картини, жіночі прикраси – було куплено (не в оренді) до президентства. Більше того, здебільшого майно було набуто в той час, коли я не був на державній службі.

Щодо компаній, усі вони створені в той час, коли я займався бізнесом. У 2014 була створена лише одна нова компанія, якою я володію напряму, – для продажу Roshen.

Я принципово зберігаю кошти у банках – 27 мільйонів доларів, з кожного цента яких сплачено податки до бюджету України. Все це відображено у моїй декларації за 2015 рік. Хоча й маю деякі готівкові кошти: 800 тисяч гривень і 60 тисяч доларів. Вважаю, що політики повинні демонструвати приклад і довіряти банківській системі.

Як на мене, мета електронного декларування не тільки і не стільки показати, хто чим володіє, а продемонструвати відношення видатків до задекларованих доходів. За останні десять років у моїх деклараціях задекларовано доходи на суму понад 820 мільйонів гривень (за різним співвідношенням гривні до долара протягом всього часу).

Також на благодійність і підтримку армії у 2014-2016 роках мною та підприємствами, де я виступаю кінцевим бенефіціаром, перераховано близько 400 мільйонів гривень.
    المزيد من النفط

Лучше богатый Порошенко в мятом костюме и стоптанных туфлях
    Рыдаю....
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Рыдаю....
    Ну были там эпизоды такие, что журналисты сфотали его в не очень новых туфлях...
    Пророк

А бабця-то знала про е-декларування!
    Пророк

Іван Виговський

Оце ще раз напишу і піду к ібеням, вєрнєє дивитися серіал з Хопкінсом...
    І так, гражданє - шо ми імеєм на сьогоднішній день?
    Любімчіки народа:
    - Шлюшко: в жизні нігде не работав, бізнесов не мав - мільйони наскиртував.
    Помогав армії - знімав страшні роліки під Києвом і бухав по дорозі в Маріуполь на орендованому літаку - рісковав так сказать жізнью і очком...
    - БабЮля: Має двушу в Дніпрі і межпозвоночниє грижи - заробила, коли пи*дила балони з газом - подимала економіку.
    Помогала армії - про батальони Батьківщини писали і говорили всі, але ніхто їх не бачив. Крім того зробила нєсколько пластичних операцій сєбє любимой - шоб солдату в окопі було вєсєлєй і тєплєй.
    - Садовий: В активі два покушенія на порожній дім і багата жінка. Ходить до церкви.
    Помогає економіці країни. Особливий вклад вніс в збільшення грузоперевезень Поки що сміття, але далі буде ще не то. Опонентам зразу сцить в очі.
    Злочинна влада:
    Порошенко: задекларував до хера і больше грошей і підприємств. Сплатив усі податки.
    За рік на потреби армії виділив зі своїх коштів якихось там 400 мільйонів гривень, що в порівнянні з вишеперечіслєнними любімчікамі народа, виглядає просто сміхотвоно. Посивів, постарів...

І тут нєкоторіє мене ще й питають, чого я мол, в порохоботи подався... Ну от такий я пратівний і глупий.
    На цьому тему е-декларацій для себе вважаю на сьогодні вичерпаною.
    Пророк

Порошенко «заработал» 50,0 млн. на займах своему государству. Во время войны, — политик
    http://argumentua.com/novosti/porosh...-voiny-politik
    бог

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    Порошенко «заработал» 50,0 млн. на займах своему государству. Во время войны, — политик
    http://argumentua.com/novosti/porosh...-voiny-politik
    http://argumentua.com/sites/default/...jpg?1477905319
+ Ответить в теме