Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4584Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 317 из 338
Показано с 3,161 по 3,170 из 3371.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Виння Пых, печально что поклонники ПАПы прибегают к такой тупой брехне, как они думают в благих целях. Это ж у нас выросла целая армия таких людей. Плохо это. Им еще повезло что этот студентик подвернулся и внимание на него пошло, иначе пришлось бы срочно саги сочинять о подвигах кумира в "боевых действиях" во время службы в СА.
    студєнт спитав бо хотів просто покуражиться. а тут уже зразу пішов інфо вброс шо його вже ісключили шо він агєнд кремля мені тошнить коли бачу ці інструменти пропаганди. як діти чесне слово. але бидло ведеться

Пророк

Сразу дурака включает..это не я..это олешко.Нормальные люди знают что это питух аваковский !Почему же они не говорят когда наш залитый в сливу предложил студенту после учебы в ато?.это сколько лет ОНО будет там идти-он значит в курсе
    Пророк

Іван Виговський
    Наша песня хороша - начинай сначала)))
    - От прийдуть наші хлопці з АТО і того призідєнта швидко викинуть. Ось, ось - вони вже вертаються - наші герої, наші рідні захисники. Це справжні воїни, а не то шо син Порошенка біля міномета десь просидів в окопі. А це справжні - герої - ці зараз як... дадуть.
    Шо... Як то вони висловились на підтримку Пороха. Не може бути. Відео??? Хммм... змонтував мінстиць... Сам боєць написав? От сука - продався. Точно продався. А може він і не воював, може збрехав. Та нє - точно не воював - подивіться на нього - зразу видно тилова криса і продався.
    От прийдуть скоро інші хлопці... О, вже прийшли - зараз начнеться. Шо значить підтримують Президента і його політику? Шо і ці? Ой, людоньки шож це робицця - він вже уже всіх скупив. Ну нічого - от прийдуть наші хлопці...
    З фронту вертались бійці шостої хвилі...
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    - От прийдуть наші хлопці з АТО і того призідєнта швидко викинуть.
    Очень наивно и глупо так думать. Если иметь в виду что прийдут с фронта с оружием и организованно, то да. А в случае мобилизации, когда возвращатся домой "размазано" по все стране, да без оружия, да под надзор "люстрированной" полиции, которая уже поднаторела в борьбе с "майданутыми", яке там "швидко викинуть"?
    Пророк

Пророк

я перепрошую, може, я щось пропустив.
    хотілося б дізнатися, в яких таких бойових діях брав участь молодий Петруня Порошенко в Казахстані в 1984-86 чи коло того роках. що з цього приводу пишуть Пономарь, Бірюклв і досі невідомий мені Олешко?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    що з цього приводу пишуть Пономарь, Бірюклв і досі невідомий мені Олешко?
    Бірюков і його друзі, крім піару себе, коханих, та, звичайно, Пороха - займаються ще й певними цілком корисними справами.
    Порох про бойові дії спи%дів. Цей пи%дьож далеко не перший і, впевнений - далеко не останній. Але якщо Бірюков і Ко будуть про це писати - дружити з Порохом їм стане значно складніше. І постраждає від цього, відповідно, не лише ПіаР, але й ті корисні справи, що можна ще буде зробити за підтримки "шоколадного". Якось так, на мою думку...
    Пророк

ну, якогось колективного мінстеця хотів послухати. чи думаєте, що коментувати висловлення Порошенка - це вже так само безнадійно і нецікаво, як коментувати Надію Савченко?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ну, якогось колективного мінстеця хотів послухати. чи думаєте, що коментувати висловлення Порошенка - це вже так само безнадійно і нецікаво, як коментувати Надію Савченко?
    есть тут один минстець..он сейчас как раз ищет ответ на ваш вопрос..бороздит просторы интернета..скоро процитирует кого то)))..сам то никак словами
    Пророк

+ Ответить в теме