Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4584Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 302 из 338
Показано с 3,011 по 3,020 из 3371.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

відволікають нашого Гетьмана... а в нього важлива розмова. якщо зможе дозвонитися.
    Президент Украины Петр Порошенко поручил Министерству иностранных дел инициировать телефонный разговор с президентом России Владимиром Путиным.

Об этом говорится в сообщении пресс-службы украинского лидера по итогам совещания, которое он провел с руководителями силовых органов и министром иностранных дел Павлом Климкиным в связи с крымскими событиями.

Пророк

нащот квартір для воєнних це вообче жестяк. петя видає ключі неначе це свято. подивіться чергу по гарнізонах на сайті міноборони. ! видача квартири повинна бути буденною річчю, а не волати про це на всю країну шо пеця видав 4 квартири у гарнізоні де на черзі кілька тисяч людей стоїть. шо за мєрзость. тьху!
    бог

Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    нащот квартір для воєнних це вообче жестяк. петя видає ключі неначе...
    неначе це він їх оплатив. насправді ж їх оплатила Житомирськм місьрада, а він на їхньому горбу в рай хоче в'їхати.

я щось переживаю за його дзвінок Путєну. чи впорався Клімкін з дорученням?
    може, у Гетьмана закінчилися гроші на рахунку.
    а може, Путєн його нахабно ігнорить, як досвідчена шльондра зеленого пацана. тривожно!
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    я щось переживаю за його дзвінок Путєну. чи впорався Клімкін з дорученням?
    може, у Гетьмана закінчилися гроші на рахунку.
    а може, Путєн його нахабно ігнорить, як досвідчена шльондра зеленого пацана. тривожно!
    нема чого тривожитися . пеця хоче зробити таке. тіпо підлизнути пукіну шоби хвабрику не закрили але так шоби не втратити лице перед гамерикою, бо вони йому атата кредит не дадуть а грошенята потрібні бо гонтурєва вже всьо розвурувала з банку а пенсії плотить то нуно. а то воно ж боїться шо його попруть як януковича. це ж сцикливе створіння
    Пророк

Ответ Сообщение от Виння Пых Посмотреть сообщение
    пеця хоче зробити таке. тіпо підлизнути пукіну шоби хвабрику не закрили але так шоби не втратити лице перед гамерикою, бо вони йому атата кредит не дадуть
    Порошенко, як і вітя-ростовський сидить одночасно і відразу не на одному стільці!
    Від "сидіння" віті-ростовського та його сім'ї, всі знають, чим це закінцилося!
    Чим закінчиться "сидіння" рошена і Ко??? Час покаже..................
    Пророк

Імітатори реформ. Чому Захід має відмовити Порошенку у фіндопомозі та безвізовому режимі - http://www.eurointegration.com.ua/ar...08/15/7053398/

........................Досі головними механізмами протидії реформам з боку перших осіб держави та провідних політичних груп було гальмування та імітація. Або ж рідше, коли дуже було потрібно - відверте порушення зобов’язань.

Такий витончений механізм, як "фальсифікація реформ", був швидше зброєю дрібніших лобістів – таких, як група Пашинського, що тривалий час намагалася і досі намагається проштовхнути корупціогенні законопроекти під вивіскою проєвропейських змін. Велику кількість таких ініціатив досі вдавалося відбивати.

У провідних політиків, мабуть, спрацьовував інстинкт самозахисту. Антидемократичні зміни під європейською вивіскою були звичним прийомом режиму Януковича і переносити їх у нову реальність не хотілося. Хоча були випадки, коли уряд Яценюка теж намагався скористатися цим прийомом, але вони виявилися невдалими і зрештою завершилися відставкою Кабміну.

Та минулими вихідними ми знову перетнули червону лінію. Є всі підстави стверджувати: до фальсифікації реформ долучилося керівництво країни. ........................................На жаль, нині є все більше ознак того, що президент якщо не ініціював, то принаймні підтримав лінію фальсифікації реформ........................

........................Керівництво держави має нарешті уяснити, що чесність є найкращою зброєю, а брехня на офіційному рівні зрештою завдає державі значно більше шкоди, аніж користі............................Про те, що лише реформи, лише незворотні системні зміни в усіх галузях здатні привести Україну до успіху, говорилося сотні разів, і ніхто – ані керівництво країни, ані лідери думок, ані західні партнери – не ставлять це під сумнів.

Підміна реформ їх імітацією, а тим більше – фальсифікацією, лише заганяє державу глибше в кризу та краде наше майбутнє. (У нас немає "запасної України". Ми прагнемо змінити свою державу. І саме тому просимо Захід чітко продемонструвати, що Київ звертає на хибний шлях.)

Цей рух можливо зупинити, доки не стало пізно.

І, насамкінець, варто застерегти українську владу від ще однієї типової помилки, яка може статися згодом. Коли з’ясується, що ЄС справді загальмував безвіз та зупинив фінансування через серпневі події, не варто перекладати відповідальність за це на журналістів та громадянське суспільство. Хай як вам буде хотітися це зробити.

Євромайдан розпочався не через те, що ЗМІ та опозиція "непатріотично критикували владу", а через те, що влада ґвалтувала країну. Навіть якщо представники режиму доводили протилежне.

Не треба повторювати помилки старої влади.

Ідеї та провладні дії віті-ростовського успішно реалізуються і в серпні поточного 2016 року)))))
    Пророк

Красавчик......
    23q
    23-й участник

http://www.president.gov.ua/news/vit...rskomu-z-37891
    Пророк

Юга конечно известный трепло, на зачем же так народ свой не уважать?

======

Четверг, 18 августа 2016, 13:08

Генпрокурор Юрий Луценко:

"Именно в этот момент мы получили сообщение о задержании в Панаме друга испанского инструктора - г Каськива, который нами также объявлен в международный розыск по статье 191 (хищение и другие служебные преступления)"

====

Владислав Каськів
    Післясвяткові новини
    25 серпня 2016, 03:32

Перш за все вітаю всіх з Днем Незалежності!

Напередодні свята вирішив не коментувати події, які збуджували уяву українських "правоохоронців" протягом останніх днів. Врешті, тепер ви самі зможете оцінити ступінь деградації системи.

Вже декілька днів спостерігаю за спробами різних офіційних осіб пояснити ляп з повідомленням про мій арешт в Панамі.

Не затягуючи інтригу, повідомляю: нічого з того, що було сказано офіційними особами України, не відповідає дійсності:

- мене ніде не затримували і, тим більше, ніколи не арештовували ні в Панамі, ні будь-де ще

- ніякої картки Інтерполу про мене не існує (http://www.interpol.int/notice/search/wanted)

- інформація про мої "злочини" є лише в побажаннях політично вмотивованих українських "правоохоронців".

Все це я планую детально пояснити причетним прокурорським посадовцям в органах правосуддя Європи, а потім і України. Ви "шукаєте" мене 2 роки в той час, коли я регулярно пишу вам листи і про своє місцезнаходження, і про заняття, і про бажання співпрацювати з слідством:

https://web.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

Тільки ніхто досі навіть не зателефонував. Хоч з деякими з вас я особисто не знайомий, але переконаний, що практика "паління кочегарів" після бездумного виконання замовлень і частих змін влади вам добре відома.

Приводом для події стало звичайне з'ясування панамською міграційною службою мого міграційного статусу під час перетину кордону з Коста-Рикою, куди я планував поїхати з друзями і сім"єю.

Чому Панама? Тому що Панама, Коста-Рика і Ямайка – країни, які я запланував відвідати в літню відпустку.

Звичайно, влада може направити в Панаму будь-які звернення. Тільки якого результату вона чекає? Чому вони вирішили, що саме ця країна має когось арештувати за очевидними політично вмотивованими і бездоказовими звинуваченнями? Думаю, для багатьох сильна, співмірна європейській, правова система Панами буде відкриттям.

Як і в попередніх повідомленнях, публічно гарантую, що дам всі пояснення по суті будь-яких сфабрикованих справ. Взагалі, якби владі була потрібна справедливість, а не переслідування, то я із задоволенням дав би пояснення і в Україні. Тільки кому це треба?

Ще раз всіх зі святом,

Владислав Каськів

+ Ответить в теме