Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4582Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 300 из 337
Показано с 2,991 по 3,000 из 3363.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Ну вот, теперь ватникам 23q и alexx76 осталось объединится со зрадофилом Victoriousом и юлефаном RAMMом, и выбрать Украине Ляшка, Тимошенко, Ефремова и Вилкула....
    надеюсь Ефремова ближайшие лет 20 не выборной...

23q
    23-й участник

GVL224, откуда такие надежды? нынешняя власть не посадила не одного депутата. а половина из них виновна в расколе страны.
    Пророк

Ну вот, теперь ватникам 23q и alexx76 осталось объединится со зрадофилом Victoriousом и юлефаном RAMMом, и выбрать Украине Ляшка, Тимошенко, Ефремова и Вилкула....
    Адміни, а можна я теж буду писати в такому стилі?
    Наприклад: А тєпєрь дятлу Ентеру нада емігріровать в липєцк абощо.
    Пророк

Какой же ... этот Victorious!

Офтоп:
    А меня убеждали, что он нормальный и адекватный человек.
    Увы, человек может быть образованным, но это не гарантирует, что он будет порядочным.

Когда меня, коренного полтавчанина, который никогда не состоял партиях, не получил ни копейки денег за свою гражданскую, или политическую активность (ни прямо, ни косвенно), он обзывал "ботом", "гавнюком" и врал форумчанам о том, что я пишу на форуме за деньги, то он разрешения не спрашивал.
    А когда я его называю зрадофилом, то он оскорбился.

Откуда такая тонкая чувствительность ?
    Пророк

Офтоп:
    Шановні Victorious та Enter, ви, коли міжособистісні срачі розпочинаєте, то хоч офтопом їх позначайте, якщо ваша ласка...
    P.S. Я, звичайно, не намагаюсь вас примушувати, Боже збав! Це лише прохання (на яке, звісно, ви можете уваги і не звертати)...
    Пророк

и юлефаном RAMMом
    Еще раз, для плохочитающих буквы и слабо понимающих слова и выражения: я не против если текущий президент, как и предыдущие посадит "аХферистку" у тюрму. И буду только раз этому очередному занимательному эксперименту.
    Но потуги мордокнижников совместно с их обожаемыми повелителями повесить все грешки на Тимошенко и Ляшко и Сомопомич и ПС, и тем самым отвести внимание от своих проделок, реально смешны и грустны одновременно. Можно за это называть меня теперь и юлефаном и ляшкофаном и самопомичфаном и псфаном и кем-там еще фаном, но факты то упрямые остаются. )
    Пророк

Пророк

А президент-то у нас гибридный)

Freedom House: В Україні "гібридний режим", корупція та правосуддя на рівні 2013-го

Україна має проблеми з корупцією, правосудям, свободою ЗМІ та є державою з перехідною/гібридною політичною системою.
    Про це йдеться у щорічному дослідженні розвитку демократії у країнах перехідного періоду Nations in Transit-2016, який опублікований Freedom House.
    Відповідно до рейтингу FH, Україна у своєму розвитку демократії серед пост-коммуністичних країн посідає 18 місце з 29 можливих, набравши 4,68 балів за сімома критеріями - процес виборів, розвиток громадянського суспільства, свобода ЗМІ, рівень демократії центрального уряду, рівень демократії місцевого управління, незалежність і робота системи правосуддя та корупція.
    Зокрема, стан боротьби з корупцією, свободи ЗМІ та правосуддя залишились на рівні 2013 року і не змінювалися протягом трьох років.
    За прогнозами експертів, у 2016 році Україна й надалі стикатиметься з проблемами територіальної цілісності "через агресію Росії та нестабільність своїх національних демократичних інститутів".
    При цьому, за оцінками FH, "найважчу кризу, скоріш за все, пройдено, і країна буде мати більше простору для здійснення реформ і стимулювання економічного відновлення".
    Найбільшими проблемами, на думку експертів, лишаються високий рівень корупції та слабкість інститутів із забезпечення верховенства права.
    Варто зазначити, що у трійку лідерів рейтингу увійшли Естонія, Словенія та Латвія, які набрали 1,93, 2 та 2,07 бали та визнані країнами зі стійкою демократичною системою, найгірші показники - у країн з авторитарною політичною системою: Росії та країн-колишніх членів СРСР (Таджикістан, Казахстан, Білорусь, Азербайджан, Туркменістан, Узбекістан).
    Пророк

infospacer,
    Офтоп:
    я тільки за. але нехай би це завело окрему гілку і там обговорювало там мою скромну особу, якщо інакше ніяк. коли ж він тут згадує всує мене, чи Винню Пыха, чи RАММа, чи ще когось замість аргумента на захист Насирова, Шокіна, Насалика та іншої порохатої команди, я буваю змушений на це вказати. я його дописи взагалі бачу лише в цитатах - в даному разі у GVL224.

PS коли вищезгаданий дописувпач поширює брехню - а він це робуть постійно - я вважаю правильним вказати на це іншим читачам. не кожен полізе, наприклад, перевіряти текст німецької військової доктрини.
    він правда ні разу своєї брехні не визнав, але нам своє робить.
    Пророк

Victorious,
    Офтоп:
    коли суперечка йде предметна - то ніяких претензій особисто у мене це не викликає. Коли ж доводиться читати просто "обмін люб'язностями" - то хотілося б бачити його хоча б заофтопленим (а краще - не бачити зовсім). Але, підкреслюю ще раз - це лише побажання з мого боку, до якого Ви, звичайно, вільні і не прислухатись.
+ Ответить в теме