Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4608Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 288 из 343
Показано с 2,871 по 2,880 из 3426.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Есть круче:
    Картинка из инета круче паспорта? Вы серьезно? Я вам таких намалюю кучу.

ЗЫ1. Кстати на вашем "пруфе" аферистка с маленькой. Так как правильно?

ЗЫ2. Да, и тема про ПАПу плавно перетекает в тему про "невестку". Что ожидаемо впрочем.

Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Кстати на вашем "пруфе" аферистка с маленькой. Так как правильно?
    Они написали характеристику, я одно из ее имен. И так и так правильно ;)
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    я одно из ее имен. И так и так правильно
    Сомнительно. Скана паспорта так и не предоставлено. Потому остновимся на фактах, имя данной персоны - Юлия Владимирована Тимошенко. Остальное - досюжие домыслы ее недоброжелателей.
    Пророк

Сегодня появился Гонгадзе-2 при правлении Порошенка...................

Сьогодні стало відомо про загибель відомого журналіста Павла Шеремета. Авто, в якому він їхав, підірвали саморобною вибухівкою. За інформацією, машина вибухнула на розі вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка навпроти ресторану МкДональдс. Саме авто належало керівнику "Української правди" Олені Притулі, але її в машині не було.

Трагедія сталася вранці – близько 7:45. На місце спочатку прибула поліція, а через годину – глава Нацполіції Хатія Деканоідзе, яка назвала розслідування цього випадку справою честі. Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що загибель Павла Шеремета від вибуху автомобіля в центрі Києва є вбивством. А радник голови МВС Зорян Шкіряк розповів, що журналіста підірвали саморобним вибуховим приладом.

Одним із останніх публічних заходів, де Шеремет виступав як журналіст, була прес-конфереція президента Порошенка. Там він вже після офіційних “запитань-відповідей” звернувся до президента з питанням про можливість призначення Бойка і Ахметова губернаторами адміністрацій на Донбасі.

Останнім дописом на "Українській правді" Павла Шеремета був блог ''Азов'', ответственность и добробаты, який він опублікував 17 липня 2016 року.
    Пророк

Идиоты и за войну на Донбассе обвиняют не Путина, а Порошенко.
    И за все диверсии ФСБ у них виноват Порошенко

Может, они потрудятся объяснить публике, чем угрожал Порошенко журналист Павел Шеремет?
    المزيد من النفط

Пруф на скан паспорта будет?
    Та у неё на морде написано кто она !!!!

"Любі мої !" Тьфу...
    Пророк

Karen, может порохатую рожу обсудим, глядя на название темы? что не ней написано?
    хотелось бы более разумной аргументации.

что не скажешь о Порошенко в теме Порошенко - в ответ или "а вот Юлька", или "на его месте крал бы каждый, это я вам как честный человек говорю".
    Пророк

Как сладкая парочка скооперировалась!
    Один переводит разговоры на Аферистку, а второй потом обвиняет, что в теме о Порошенко обсуждают Тимошенко.

Ну почему, почему липецкие заводики не у Тимошенко или Ляшко или ПС?!!! Мордокнига бы просто дерьмом исходила на этой почве. Какая несправедливость однако...
    Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    что не скажешь о Порошенко в теме Порошенко - в ответ или "а вот Юлька"
    Пророк

Ентер, як там з "Росія агресор" в німецькій воєнній доктрині?
    чекаю або підтвердження сказаного вами, абу публічного зізнання, що ви - брехун.

шо завгодно молотимуть, аби за свої слова не відповідати. я вже втомився мордою тикати, мені ж за це не платять.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Karen, может порохатую рожу обсудим, глядя на название темы? что не ней написано?
    хотелось бы более разумной аргументации.

что не скажешь о Порошенко в теме Порошенко - в ответ или "а вот Юлька", или "на его месте крал бы каждый, это я вам как честный человек говорю".
    То RAMM перший почав... Провокатор саме він :

Ну почему, почему липецкие заводики не у Тимошенко или Ляшко или ПС?!!! Мордокнига бы просто дерьмом исходила на этой почве. Какая несправедливость однако...
+ Ответить в теме