Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4608Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 282 из 343
Показано с 2,811 по 2,820 из 3426.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    http://storage1.censor.net.ua/images...6/original.jpg
    Аби він ще й країну нашу активніше піднімав до рівня цієї компашки... Ех, мрії, мрії...

Офтоп:
    З приводу звертань. Особисто я дозволяю звертатись до мене на "ти" лише людям, яких знаю особисто і до яких відчуваю взаємну симпатію. Від решти очікую ввічливо-нейтрального "Ви", або просто відмовляюсь від спілкування. Традиції - традиціями, але слідувати їм, чи ні - як на мене, особиста справа кожного.

До речі, фотки в кулуарах - це одне, а от протокольні фото - трохи інше. Тут всі деталі мають значення.
    Так от, на загальному протокольному фото усіх учасників саміту Петра Олексійовича поставили у самісінькому центрі, зразу за Генсеком НАТО і між Меркель та Камероном.

А на таке місце на таких фото аби кого не ставлять...
    ри?

infospacer, за Етуша двойноє гранд мерсі)))

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А на таке місце на таких фото аби кого не ставлять...
    І што би ето значіло? Пєтро наш бацька якто заслужив цейво місто?
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Пєтро наш бацька якто заслужив цейво місто?
    Певною мірою - так. А ще - це демонстрація пріоритетів та напрямків найбільшої уваги НАТО, як на мене. На це ж деякою мірою вказує і вибір місця проведення саміту. Адже Польща - найсильніший у воєнному плані член НАТО на східних рубежах альянсу, а також - один із найбільших антагоністів РФ та союзників України у нашому протистоянні з руснею.
    ри?

Я, конєшно, невимовно рада, шо в Петраляксєіча таке чудове місце, шо його так шанобливо приймає Європа, моїй радості нема меж, не знаю як і спатиму, але! Шо там на тому саміті було?
    Пророк

Шо там на тому саміті було?
    Чому - "було"? Він іще не закінчився.

Головними ж питаннями, думаю, були:
    1. Як далі жити поряд із навіженою руснею (поміж іншого, прийняті рішення про розміщення додаткових сил у Польщі та Прибалтиці).
    2. Скільки грошей виділити цій, ще донедавна - здавалось, майже непотрібній конторі, в умовах нових геополітичних ризиків.
    ри?

infospacer, та я не в курсі, іде чи не іде. Я оце прихожу на форум, читаю про політіканів і їх інтрігі, потом читаю про підвищення тарифів, увіряюсь, шо все так і котиться в вигрібну яму, та йду далі працювати - там хоть толк є.
    Пророк

потом читаю про підвищення тарифів, увіряюсь, шо все так і котиться в вигрібну яму
    Шкода, що для Вас тарифи - чи не найголовніше у оцінці напрямку життєвої динаміки.
    Почитайте ще отут - може, трохи попустить: http://petrimazepa.com/nochanges2.html
    ри?

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Шкода, що для Вас тарифи - чи не найголовніше у оцінці напрямку життєвої динаміки.
    В цьому полягає "хранєніє очага" єслішо. І да, з липня це найголовніше в житті, уви. Те, що затягнуте АТО і так далі - не берусь ні читати, ні коментувати. Мені вистачило. Це всьо можна звернути за місяць-другий. аби було бажання влади. А так затягування конфлікту дуже вигідне і главі, і його посіпакам.
    До речі, не було б АТО - полегше стало б і економіці, нє? Ну должно б було стати, а там дивись гроші в інше русло потекли б, з наших станеться...
    Пророк

Це всьо можна звернути за місяць-другий. аби було бажання влади
    Можете обрисовать схему?
+ Ответить в теме