Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4584Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 280 из 338
Показано с 2,791 по 2,800 из 3371.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про внесення зміни до підрозділу 5 розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів" стосовно уточнення деяких положень

Пророк

Стабильность...

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    В интернете обращение на "ты" является нормой.
    От тут таки погоджусь і я.
    Давно вже "ломали копія" з цього приводу...І саме на "полтавафорумі" якийсь "затик" з цим питанням...

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Но если кто-либо просит вежливого обращения, можно наверное не прятаться за этими т.н. нормами.
    На форумах в Інтернеті ці "норми" були введені не нами.
    І ми, "счастлівиє пользоватєлі", вже прийшли у цю когорту пізніше. Тоді, коли тут була царина звертання на "ти".
    Поважливе, ввічливе......Але "ТИ".

Тому, можна звісно створити свій "полтава-нет", на зразок усіляких КНДР і там "Ви"-кати досхочу...

Ведь, допустим, обращаясь к президенту на его страничке в мордокниге, которая есть часть интернета, вы будете обращаться к нему на вы с первого своего обращения.
    Я б таки рекомендував відрізняти усілякі "форуми-болталки", від інших майданчиків для спілкування....

Саме форум має призначення: "Для непринуждённого, свободного дружественного общения" (с)
    Пророк

vladd, Ентер уже высказался что тыканье для него это способ принизить собеседника и что не только я но и весь наш форум не достоин его "вы".

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Сами пишете "нормы" в кавычках. И если человек обращается к вам с просьбой общаться на "вы", это что такая для вас такая непреодолимая проблема?

Это, строго говоря, не соответствует действительности, поверьте живущему в инете с тех пор, когда еще и форумов не было ). Как правило общение идет на вы.
    Пророк

Я думаю, якщо "человек просит" чи закликає (ходити у хіджабі, наприклад, десь у "хранції).......
    ...то більш правильніший варіант тому "человеку" робити свої заклики десь у своїй рідній "сірії"...

А у "хранції" зі своїм "уставом" просто не лізти і все...
    Пророк

Да, есть люди которые бояться обращаться к другим на вы. Это странно, но такой факт имеет место быть. Возможно думают что это как-то их унижает...хз.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    хай поставить цей кіоск у мене на Лук'янівці. там, правда, один уже є, яле як мінімум один є на КОЖНІЙ станції метро в Києві - хай буде два. ще трохи, і поліція буде людей заганяти в ці кіоски, щоб ті виявили свіою підтримку Президенту, купляючи його канхвєти.
    Шозагоніво?
    Я постійно заходжу у ці мережеві магазини і купляю "канхфєти", бо вони смачні!

Чи: "Назло кондуктору куплю квиток і піду пішки!" ???

Да, есть люди которые бояться обращаться к другим на вы. Это странно, но такой факт имеет место быть.
    Є люди, які просто плутають (чи не розрізняють) "живе спілкування" (звертання на "Ви") і спілкування на форумах (звертання на ввічливе "ти").
    От тут, звісно, "пічалька"!
    І тоді "зрєютЬ абідкі" (хоча підстав то немає.......).

Возможно думают что это как-то их унижает...хз.
    Зате ось ця приписка у кінці для тебе є "справою звичною".
    А для мене, вихованого у старих традиціях, вона ну ніяк "ввічливим не пахне".

У приватному чаті з приятелем, воно може й можна дописати "ХЗ".....
    А от в одному і тому ж пості на форумі просити (чи вимагати) ввічливого звертання саме на "Ви", а потім приписати "ХЗ" - це таки "нада уміть".....

Хоча: "Кожному своє!" (с). Чи не так!?
    Пророк

звертання на ввічливе "ти"
    Еще раз, в случае с Энтером это не вежливое ты, Энтер а, как он сам признался что тыканье для него это способ принизить собеседника и что не только я но и весь наш форум не достоин его "вы".
    И нахождение тут для него тяжкая рутина нести слово из мудрой мордокниги, прославляющее великого ПАПу.

А для мене, вихованого у старих традиціях, вона ну ніяк "ввічливим не пахне".
    Это значит хто знает?, а вы что подумали? )
    المزيد من النفط

поверьте живущему в инете с тех пор, когда еще и форумов не было )

RAMM, це ще за часів існування мамонтів, так ?
    Пророк

Это значит хто знает?
    Ну от бачиш, як воно буває......

Тому, нічого нового: "Не уверен - не обганяй!"

P.S.
    А по твоєму "другу" - то окрема історія...
    Воюйте самі якось потихеньку....
+ Ответить в теме