Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4584Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 264 из 337
Показано с 2,631 по 2,640 из 3370.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Jeremiah Prophet

Рома Шрайк, на свою беду, запустивший опрос - как украинцы относятся к Порошенко, вынужден был "отматывать" "пузомерку" опроса вручную, и даже не скрывает этого.
    За период времени вчера, с 21.00 до 23.00, количество опрошенных "вдруг" уменьшилось с 11,5 тыс.до 7,5 тыс. человек!
    Говорит - порохоботы стали активно распространять информацию об опросе, и это "накрутило" счетчик...
    Почему не "набежали" противники Порошенко, Шрайк объяснять не стал. Да и количество "Набежавших" в 11 тыс. человек - довольно редкая цифра для такого рода социологического исследования. Шрайк на неделю заперся дома, и зАпил.
    Как ни "крути", а реальный рейтинг Порошенко в Украине - более 60% тех, у кого есть компьютер и хоть немного мозга, чтобы зарегистрироваться не только в ОК

* * *

Іван Виговський

Я у Шрайка забанен. Давно. За безобидный вопрос. Но маленькая форточка, чтобы посмотреть иногда, что делается у апологета Дурдома у меня есть.
    Ну что сказать по опроснику в Гугл?
    Прежде всего, этот опросник вывалил друзей Шрайка и его самого из комфортного, хоть и вонючего, лежбища. Вот так живет человек, верит в Грицацуева, Поросюка, Йулю или Алешку, а тут такая подстава. Да еще от кого - от проверенного порохоненавистника и зрадолюба. Оказывается, большая часть ФБ населения ценит и уважает своего Президента.
    Нет, зрадофилы защищаются как могут. Они кричат о накрутке голосов, о понабежавших порохоботах. Но все это не выдерживает никакой критики. Некоторые теряют самообладание, известны случаи истерик и помешательства.
    Во-первых, как порохоботы могли накрутить на счетчике Шрайка? Тем более, что 4 000 голосов было украдено и Шрайк типа это признал. (ну глюк, ну понабежали).
    Во-вторых, если понабежали порохоботы, то почему нет поклонников Савченко и всяких прочих хероев.
    А потому, что здесь их мало, ничтожно мало.
    А Шрайка Йуля с Алешкой, конечно, отп@@дят, непременно отп@@дят при первой же встрече.

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Почему не "набежали" противники Порошенко,
    Во-вторых, если понабежали порохоботы, то почему нет поклонников Савченко и всяких прочих хероев.
    Походу "херои" брезгуют вашими т.н. опросами. Так шо радуйтесь цифрам )

=======

Лещенко вважає, що Порошенко був у змові щодо Іванющенка

Депутат фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Лещенко переконаний, що президент Петро Порошенко був причетний до зняття з міжнародного розшуку Юрія Іванющенка.

Про це депутат заявив на брифінгу в Українському кризовому центрі у вівторок зранку.

"Пан Іванющенко не шкодував нічого – і, здається, він знайшов-таки спільників у владі, тому що той документи, який у мене є, він свідчить про те, що віднині Іванющенко не є в міжнародному розшуку", – сказав Лещенко.

"Інтерпол змінив його статус: раніше статус був арешт з метою екстрадиції до України, зараз у нього статус – встановлення місцеперебування", – учтонив він.

З розшуку Іванющенка зняли 19 квітня на підставі рішення Дніпровського райсуду Києва, судді Миколи Чауса.

За словами Лещенка, Чаус відомий тим, що "старанно виконував вказівки Адміністрації президента у справі Геннадія Корбана".

Лещенко переконаний, що Петро Порошенко знав про намагання Іванющенка, відомого як Юра Єнакієвський, зняти себе з розшуку Інтерполу:

"Я переконаний, що президент був поінформований".

"Крім публічності інструментарій (для боротьби – ред.), насправді, не великий, коли ми маємо справу зі змовою… у тому числі, за участю президента", – сказав депутат.

Він зазначив, що буде звертатися у відповідні органи, а така заява депутата вже є повідомленням про злочин.

"За моєю інформацією, пан Іванющенко тривалий час шукав, через кого вирішити це питання, – і він виходив на контакт: з паном Ложкіним, із яким його пов’язували стосунки, із паном Суркісом, із яким його тривалий час пов’язували стосунки – син Іванющенка навіть певний час грав у "Динамо", їх зв’язували не лише товариські, а й бізнесові стосунки; і з Кононенком (виходив на контакт)", – заявив Лещенко.

"Я не знаю, через який канал впливу Іванющенко вирішив це питання, але питання вирішено… Я лише можу пригадати, що в Дніпровському суді розташована й прокуратура, яка була наповнена "лисими птахами" або людьми, які займалися відверто незаконними діями, які потім були звільнені з органів прокуратури, а потім вони виявилися помічниками депутата Грановського", – сказав депутат.

Лещенко вважає, що Іванющенка зняли з розшуку "за втручання Грановського" – але щоб це довести, треба проводити слідчі дії.

Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури намагалося повернути Іванющенка в розшук – але "весь склад Печерського райсуду Києва взяв відвід у цій справі", а Апеляційний суд Києва відмовився визначити інший суд і повернув цю справу до Печерського суду – і цей "футбол" триває й досі, зазначив Лещенко.

Тому Іванющенко вже два місяці може вільно подорожувати світом.

"Це не просто ганебно, це бракує слів. Я думаю, коли людям засліплює очі така жага до збагачення, це матиме схожі наслідки, як для пана Іванющенка, так і для його патрона пана Януковича", – сказав депутат.

"Тому що можна продавати справи людей другого ешелону, можливо, можна міняти якісь політичні преференції на голоси (у ВР), але коли йдеться про найбільш одіозних людей режиму Януковича – і ці люди знімаються з міжнародного розшуку тільки тому, що знайшли спільників у нинішній владі, то я думаю, що суспільство дуже швидко перейде межу і це закінчиться дуже драматичними подіями для нової влади", – вважає він.

Лещенко зазначив, що Іванющенко має будинок у Роко Брю (Франція), а його родина в Монако володіє нічним клубом.

Олена Рощенко, УП
    Пророк

Ну раз вы так полюбили Лещенко, то вот вам в копилку:

Лещенко готов предоставить документы об оффшорах Тимошенко после скандала у Шустера

Сергій Лещенко (2014 г.)
    Тимошенко и Шустер очень подходят друг другу. Оба - лица вчерашнего дня. Оба шли на сделку с совестью (вспомните признания Шустера о Ляшко, навязанном Левочкиным - или ширку Тимошенко с Януковичем). Оба коррумпированы (акционеры "Савик Шустер Студио" платят ему деньги и получают эфир - Тимошенко платит Лазаренко и получает газовый рынок). И оба скоро уйдут. Можно долго обманывать своих зрителей и избирателей - но нельзя обмануть время.

Лещенко: Юлия Тимошенко - мама коррупции в Украине (2015 г.)
    Пророк

....
    Лещенко готов предоставить документы об оффшорах Тимошенко после скандала у Шустера

Лещенко: Юлия Тимошенко - мама коррупции в Украине (2015 г.)
    Здается мне что это офтоп. Тема то о другом фигуранте.
    Пророк

шо, переводить стрілки? чи вимагає розслідувати діяльність Петра на посаді голови Ради НБУ у справі про заявлену Гонтаревою пропажу 77 млрд гривень?
    Пророк

Переводить...
    Пророк

Oleh Yermokhin
    ЗА ДВА РОКИ.
    Вчора купляв хліб, почув розмову двох жіночок. От бачиш, обіцяв Порошенко, що за два роки ми Україну не впізнаємо. І дійсно, кожен день "покращення" (хліб подорожчав на 10-15 копійок)...
    Що вам сказати, люди.
    Я теж за два роки, бачу багато змін.
    Моя дружина, забула всі інструкції, які я їй давав.
    Що коли ПОЧНЕТЬСЯ, треба їхати з дітьми в село, бо села бомбити скоріш за все, не будуть. Обласні центри - точно. Що коли сину виповниться 15 років, хай віддасть йому той спінінг, що в зеленому тубусі і рюкзак Рапала. Хай скаже, що то йому від тата. Все решта рибальського, може продати.
    За два роки, я пройшов шлях, від людини, яка була впевнена, що до старості не доживе, до людини, яка є свідком руйнування імперії під назвою РФ...
    Так що, запхніть собі ті 10 копійок в жопу, тітоньки!
    А я привітаю Президента.
    Пророк

Бурхливі оплески!

Президент Порошенко - ікона.................
    Пророк

Oleh Yermokhin
    ЗА ДВА РОКИ.
    Вчора купляв хліб, почув розмову двох жіночок. От бачиш, обіцяв Порошенко, що за два роки ми Україну не впізнаємо. І дійсно, кожен день "покращення" (хліб подорожчав на 10-15 копійок)...
    Що вам сказати, люди.
    Я теж за два роки, бачу багато змін.
    Моя дружина, забула всі інструкції, які я їй давав.
    Що коли ПОЧНЕТЬСЯ, треба їхати з дітьми в село, бо села бомбити скоріш за все, не будуть. Обласні центри - точно. Що коли сину виповниться 15 років, хай віддасть йому той спінінг, що в зеленому тубусі і рюкзак Рапала. Хай скаже, що то йому від тата. Все решта рибальського, може продати.
    За два роки, я пройшов шлях, від людини, яка була впевнена, що до старості не доживе, до людини, яка є свідком руйнування імперії під назвою РФ...
    Так що, запхніть собі ті 10 копійок в жопу, тітоньки!
    А я привітаю Президента.
    як для порошенківського адвоката то не дуже вдалий допис, цього тре соромитися, коли твоєму народові, при теперешньому курсі валют, ті нещасні 10-15 копійок теж гроші..... якщо так і далі піде, то так по рівню життя пенсіонери доженуть тих же пенсіонерів з пінвнічної кореї
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    пенсіонерів з пінвнічної кореї
    Зате незалежні і до зубів озброєні...
+ Ответить в теме