Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5604Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 261 из 443
Показано с 2,601 по 2,610 из 4427.
 1. #2601
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Рошенізация України = жити по старому с рошенківським ребрейдингом!

 2. #2602
  bvn
  Offline
  йог на танке

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Рошенізация України = жити по старому с рошенківським ребрейдингом!
  Давно хочу вас запитати і не наважуюсь. Що таке ребреЙдинг?
 3. #2603
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  В УКРАЇНІ ВВЕДЕНО НОВИЙ СОЦІАЛЬНИЙ СТАНДАРТ
  315 тис. грн. у місяць – такий новий соціальний стандарт введено в Україні з 1 січня 2017 року законом «Про судоустрій і статус суддів». Ідеться про зарплату українських суддів (суддівська винагорода, як її називають).
  Не можу сприйняти того, як при мізерному значенні мінімальної заробітної плати можна встановлювати зарплату, що у 200 разів перевищує цей рівень (зазначу, що йдеться про працівників, які отримують оплату з бюджету). А саме така норма проголосована парламентом.
  Закон встановлює зарплату в місцевих судах у розмірі 30 мінімумів, в апеляційних – 50, у Верховному Суді – 75. Але це тільки оклад. А є ще надбавки до окладу! До 80% - за вислугу років, 15-20% - за науковий ступінь, 5 і 10% - за роботу з таємними документами. Ці три надбавки у максимальному розмірі сягають 110%. А є ще регіональний коефіцієнт (до 25%).
  Давайте підрахуємо. Прив’язуючись до мінімальної зарплати часу введення цих норм у 1600 грн. (з 1.01.2017 р.), оклад судді Верховного Суду складає 120 тис. грн. (75 х 1,6). Максимальна надбавка - ще 132 тис.грн. Набігає вже 252 тис. А з урахуванням регіонального коефіцієнта Києва набігає вже 315 тис.грн. у місяць. Розділіть цю суму на мінімум і отримаєте названу цифру співвідношень – 200 разів, або цифру відношення до середньої зарплати по Україні – 64 рази.
  Максимальна оплата суддів місцевих судів складає 126 тис., апеляційних судів – 210 тис. І якщо для останніх двох категорій передбачене поетапне введення, починаючи з 63 і 105 тис.грн., то у Верховному Суді це вводиться відразу.
  Після цього рішення нам очевидно слід очікувати масової імміграції суддів з Польщі. Бо там оплата судді Верховного суду складає утричі менше -105-120 тис.грн. У Чехії, Латвії, Литві вона ще менша. Не забудемо згадати, що і економічна ситуація в цих країнах дещо інша.
  Не забуто і про особливі пенсії. Правда, називають їх не пенсіями, а щомісячним довічним грошовим утриманням. Воно може складати до 90% зарплати. Причому не до зарплати у період перебування судді на посаді, а до зарплати нині працюючого судді.
  При середній пенсії в Україні 1,7 тис. грн. допускається нормальним, виплати декому пенсій у розмірах сотень тисяч гривень (у 160 разів більше нинішнього мінімуму).
  Не хочу згадувати інших соціальних норм. Цього досить.
  Не знаю, що додати до сказаного. Бо вже навіть не сумно…
 4. #2604
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Петро Порошенко

  Україна і США підписали Угоду про надання нашій державі допомоги на $1 млрд!

  Домовленість про цю Угоду була досягнута під час мого візиту у Вашингтон, зустрічей із президентом США Бараком Обамою, з Віце-президентом США Джозефом Байденом. Я дуже вдячний Сполученим Штатам за таку своєчасну і важливу допомогу нашій країні.

  Щойно стало відомо про те, що буде підписано Угоду, всесвітньо відоме Міжнародне рейтингове агентство Moody's одразу ж переглянуло свій прогноз щодо курсу української гривні, а українські цінні папери на європейському ринку покращили свої показники. Це є символом того, що інвестори вірять в Україну.

  Впевнений, що слідом також відбудеться підписання документу про нашу співпрацю з МВФ та іншими фінансовими організаціями
 5. #2605
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  новина вище не має відношення до президента Порошенка, за винятком слів "мого візиту".
  Байден не очолює МВФ, а Порошенко не очолює уряд.
  бачу лише хворобливе бажання приписати собі зростання жирів у маслі.

  назва новини БРЕХЛИВА. (і не дивно, це ж з сайту Порошенка), насправді це ніяка не допомога, а
  3 червня відбулось підписання угоди про надання кредитних гарантій обсягом 1 млрд дол між Урядами України та США.
  Про це йдеться у повідомленні Мінфіну.
  ...
  "Ця гарантійна Угода є частиною дво- та багатосторонньої економічної підтримки України, що включає чотирирічну програму МВФ (Механізм розширеного кредитування), та відображає збільшення підтримки економічних реформ українського Уряду. Ця гарантійна Угода покликана підтримати програми економічних реформ України, що підтримується МВФ, Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та іншими членами міжнародної спільноти, а також забезпечити подальший доступ України до ринків капіталу", - йдеться у повідомленні.
  Кошти у розмірі 1 млрд доларів, що будуть залучені від випуску облігацій під кредитні гарантії США, надійдуть до загального фонду державного бюджету.
  це лише американські гарантія на українські позики. що теж непогано, але не брехати вже не можуть.
  "Ці кошти будуть використані на соціальну підтримку найбільш уразливих українців від впливу економічних факторів, у тому числі в результаті приведення тарифів на газ до ринкового рівня"
  - на субсидії. мамадарагая.

  актуальніше для Петра це:
  Індекс задоволеності президентом Петром Порошенком на посаді за два роки впав майже вдвічі.
  Про це свідчать дані онлайн-дослідження TNS Online Track, які є у розпорядженні "Української правди".
  Згідно з дослідженням, стабільна тенденція до поступового повільного зниження цього індексу намітилась з липня 2014 року. За другий рік індекс задоволеності президентом впав на вісім пунктів.
  ...за перші місяці роботи (дані за липень 2014 року), Порошенко отримав досить високу оцінку – значення індексу було 46,8 пункту і до грудня 2014 року не падало нижче рівня 40 пунктів.
  У серпні 2014 відбулось перше значне падіння значення індексу (майже -5 пунктів), що, скоріш за все, пов’язано з найгострішим періодом АТО та значними втратами українських військових.
  З вступом на посаду президента у липні 2014 року більш ніж третина опитаних були задоволені діяльністю Порошенка – 37%, а доля тих, хто оцінював діяльність президента незадовільно, дорівнювала 36%.
  За 2 роки на посаді, частка незадоволених зросла на 33%, до 69% опитаних, а сумарна частка тих, хто оцінює діяльність президента задовільно впала на 28% і у травні 2016 року склала 9%.
  9%, Карл... чи хто там.
  тільки впала вона не 28%, а на 28 відсоткових пункти, з 37% до 9%, або в 4 рази.
 6. #2606
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  9%, Карл... чи хто там.
  Цікаво, на що спрямує основні зусилля пан Порошенко - на повернення свого рейтингу хоча б на рівень дворічної давності, чи на посилення своїх бізнес-успіхів та впливу на український політикум, раз вже успішним Президентом України стати не вдається?..
 7. #2607
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  на що спрямує основні зусилля пан Порошенко - на повернення свого рейтингу хоча б на рівень дворічної давності, чи на посилення своїх бізнес-успіхів
  Спрямуєт зусилля на работу с ЦВК.
 8. #2608
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Порошенко: "Я засуджую оприлюдення даних журналістів на сайті ‪‎Миротворець‬, але нічого не можу зробити з цим незалежним виданням"
 9. #2609
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Красавелло
 10. #2610
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  треба ЗАРУБАТИ СОБІ НА НОСІ, що діюча влада завжди БРЕШЕ українському народу щодо того що КАЖУТЬ І ЯКІ РІШЕННЯ ПРИЙМАЮТЬ ЩОДО УКРАЇНИ В ЄВРОПІ ТА США. про це брехала минула влада і позаминула і позапозаминула. в європі чи сша кажуть одне чи в мвф висувають свої вимоги а по наших каналах йде зовсім інша інфа. короче локшину на вуха вішають. щоб в цьому пересвідчитись достатньо читати західні смі в оригіналі
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Янукович В.Ф.: президентство і політика
  laithemmer в разделе Політика та Історія
  Ответов: 2622
  Последнее сообщение: 11.12.2017, 20:18