Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4608Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 26 из 343
Показано с 251 по 260 из 3426.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

А как вам этот пункт: «Воєнний стан - це ситуація, коли є протилежна сторона. І та сторона, з якою ми воюємо, має відповідні права. Її можуть підтримувати, в тому числі й інші держави, вона захищена міжнародним правом»?

Зануда

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    А как вам этот пункт: «Воєнний стан - це ситуація, коли є протилежна сторона. І та сторона, з якою ми воюємо, має відповідні права. Її можуть підтримувати, в тому числі й інші держави, вона захищена міжнародним правом»?
    Давайте посилатися на Закони України та Конституцію, що стосується воєнного стану, бо так можна добалакатися.

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Її можуть підтримувати, в тому числі й інші держави, вона захищена міжнародним правом
    А зараз хіба щось заважатиме підтимати "іншу сторону"? Було б бажання, способи знайдуться.
    Пророк

Согласен. Они и без "захисту" творят, что хотят. Не хотелось им окончательно руки развязать.
    Пророк

Pentax, а чим у них звязані руки - від вспоротого живота Рибака до викраденої мародерами косметики з малазійського Боїнга?
    руки звязані в нас. законом, совістю тощо.

десь загубилось моє посилання на Тягнибока і військовий стан:
    http://blogs.pravda.com.ua/authors/t...53c4212229e96/
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    У військовому становищі заборонені поставки зброї, продукції подвійного призначення, а нам треба виграти війну
    Як це? Вікіля куди поставки? Що за дебільний закон?

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Країнам у стані війни МВФ не дає грошей.
    А це їх мабуть найбільше хвилює, бо розпилювать нічого буде...
    Пророк

Если честно... я тоже не понимаю, что изменится, если мы (Украина) объявит военное положение или состояние войны.
    И по-моему это ещё две разные вещи.
    Что такое военное положение? И где его вводить?
    Если война - то с кем?
    Не подумайте, что прикалываюсь, но, честно, какие плюсы нам (Украине) это даст?
    А по поводу минусов могу говорить долго и примеров приводить уйму.
    Я не особо большой знаток международного права, экономики и пр., но так... на уровне рядового обывателя, немного наделенного логикой, более склонюсь, что это нам больше навредит.
    Зануда

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Если честно... я тоже не понимаю, что изменится, если мы (Украина) объявит военное положение или состояние войны.
    принаймні у законодавстві розділу такого немає. Є ще "надзвичайний стан" - це інше.
    ось тут Тягнибок про те, які можливості надає воєнний стан (посилання вже давав Victorious).
    Тут Закон. Тексту небагато.
    На мій погляд основна перевага у наступному. Зараз керівництво силовиками належить антитерористичному центру СБУ. Армія під час АТО (звичайного, коли мова йде дійсно про терористів) має допоміжну роль. Саме атитерористичний центр СБУ координує дії армії. Питання - чи має центр навички та стратегію по використанню авіації, танкових військ, артилерії, військової розвідки? Адже задіяння цих родів військ вкрай нетипове при звичайному АТО. Під час оголошеного воєнного стану єдине керівництво і координація належить ставці Верховного головнокомандуючого. Це є перевага, на мій погляд.
    Взагалі, для кожної роботи існує свій інструмент - сокирою рубати, пилкую пилити, а не навпаки. Так і тут - коли події мали ознаки тероризму - проводилася АТО. Але коли почалася війна (а я не сумніваюсь, що дії ворога виходять за межі тероризму), то треба передати керівництво військовим.
    Існує, звичайно, велике АЛЕ. Чи наш генералітет у ставці головнокомандуючого не зрадить Україну? Чи не розтягнуть і не зільють військові керівники те, що у нас лишилося? Чи можна їм довіряти? Можливо, саме ці обгрунтовані побоювання не дають Президенту ініціювати оголошення воєнного стану. Це я можу, принаймні, зрозуміти.
    Пророк

Вот и у меня вопрос (так как немного "бочком" стою рядом с армией) не продадут ли свинячие генералы и бухие полковники Украину?

Но с другой стороны. Сейчас всем командует, насколько я знаю Муженко, думаю из-за этого и успехи ВСУ есть. И очень надеюсь, что переродится, а может и вообще заново родится Українське Військо.
    Тогда какая разница как ЭТО называется... война, или АТО?
    Лично по мне то ничего не мешает сейчас СБУ ловить шпионов, контрразведке работать, армии и всем других... ничего не мешает...

Я читал Тягнибока... много текста, правильного, ну реально правильного... Но я не нашел для себя ответа на два основных вопроса.
    Первый это - цель. Какова цель всего того, что сейчас делается? Стратегии нет.
    Второй чем конкретно поможет военное положение или война достижению первого.

Скорее всего четкая формулировка первого даст ответ на второе.

Что сейчас происходит в Израиле, в Сирии, что было в Югославии, что в Афгане и Ираке?
    Какая разница как это кто-то назовет?
    Думаю, что как раз разница в том, что именно международное сообщество будет делать исходя из этих формулировок.
    Зануда

Какая разница как это кто-то назовет?
    Тогда какая разница как ЭТО называется... война, или АТО?
    Справа в тому, що влада і військове командування, СБУ тощо має регламентувати свої дії Законами України. Поки ми, за нашим бажанням, називаємо "ЕТО" будь-якими словами, ніхто не може задіяти правила, які встановлює офіційно введений воєнний стан.
    Наприклад, НЕ МОЖНА фінансувати потреби війська за спрощеною системою з резервного фонду. НЕ МОЖНА переорієнувати діяльність підприємств на військові потреби. Існує багато "НЕ МОЖНА", які ускладнюють фінансування, забезпечення, керівництво військом під час війни. Так, окремі речі ускладнюють цивільне життя. Окремі речі вимагають від кожного трудової участі для перемоги. Але питання в тому, чи не втратимо ми більше, зволікаючи.
    Постійний відвідувач

Як гадаєте, якщо українцям задати запитання:

воєнний стан в Україні не вводять тому, що

а)МВФ не дає грошей країнам у стані війни

б)інша причина.

Які будуть відповіді? Як вважаєте?
+ Ответить в теме
Страница 26 из 343