Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4584Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 259 из 338
Показано с 2,581 по 2,590 из 3371.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Виння Пых, вони сміються з вас
    з вас також

Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Но надемся этого не случится и все у них будет хорошо.
    Пока Путин и ему подобные будут при власти в РФ, рошену бояться в нашей стране нечего............
    Пророк

КМІС: більшість українців - за відставку Порошенка через офшори
    Ім'я замовника опитування не розголошується. )))
    Пророк

припиняйте срач, повертайтесь до теми.
    газета "День" підбиває проміжні підсумки двох років керування нашого чергового президента.
    «Ми воюємо, чи торгуємо?» — ключове питання двох років Президента Порошенка.
    Петро Олексійович отримав безпрецедентну підтримку громадян на виборах саме завдяки тому, що зумів переконати: він знає, як перемогти у війні, а світ його «План» підтримує... А по-друге, для багатьох вирішальну роль для прийняття рішення на користь Порошенка зіграла його обіцянка продати бізнес.
    Та йшов час, бізнес не продавався, навпаки — «процвітав», у тому числі на території країни, яка на нас напала; троє «друзів» сиділи не в «тюрмах», а на Банковій та Грушевського; війна забирала життя і ставала хронічною проблемою... Люди почали ставити запитання.
    Тоді у грудні 2014 року журналісти прийшли з цими питаннями на першу підсумкову прес-конференцію до Президента. До слова, з того часу формат «відкритого спілкування» став нечастим явищем для Петра Олексійовича.
    Я від «Дня» на першій підсумковій конференції запитала «Світ вимагає визначеності: ми воюємо, чи торгуємо? Чому бізнес не проданий? А корпорація Roshen нарощує свою присутність в Росії в той час, коли ми вимагаємо від світу бути нашими союзниками у війні проти РФ і посилювати санкції?»
    Згодом, уривок з нашим запитанням «Опозиційний блок» навіть використав у своїй передвиборчій агітації на каналі «Україна». Те, що це запитання поцілило в чутливе місце Президента Порошенка, стало помітно вже тоді, з того, як і що він відповів. Адже Петро Олексійович зробив вигляд, що не має жодного стосунку до своєї кондитерської корпорації, і порадив нам звернутися за інформацією до самого Roshen, а потім запевнив, що його цукерки «на російському ринку майже не мають продажів».
    «Я би дуже вам радив задати всі питання щодо Roshenа в Roshen. І ви отримаєте всі відповіді... Моя відповідь була б такою, що я не знаю про обсяги продажів Roshen на ринку РФ. Але я вам стверджую, що на сьогодні продажу в Російській Федерації майже не існує. Ще 2013 року для Roshen була заборона постачання на ринок Російської Федерації, і вона не знята до сих пір. По-друге, мільярди рублів були заблоковані на рахунках російського Roshen 2013 року, заблокувавши можливості роботи підприємства. Цей арешт не знятий!» — відповів Президент.
    На той час, за даними тієї ж таки Roshen, прибутки російських фабрик корпорації 2013 року збільшилися на 23% порівняно з попереднім роком і склали 2,16 мільярда рублів, що становило 7% російського ринку. Слідство в РФ припинило гучну кримінальну справу, яка тривала декілька років, щодо кондитерської компанії — «за відсутністю складу злочину». І одночасно було знято арешт із рахунків компанії.
    Другий рік президентства дав ще промовистіші відповіді на наше запитання: Панамський скандал, «справа Корбана», «діяння» заступника голови фракції президентської партії — Ігоря Кононенка, конфлікт з прем’єром-Яценюком, який зрештою привів до політичної кризи, яку на очах у всього світу довелось вирішували... «тушкуванням», і «вишенька на торті» — Луценко-Генпрокурор. Тут питання не стільки в «особистості» (хоча й родинні зв’язки між Генпрокурором та Президентом — не найкраща історія), скільки до того з яким нахабством задля прийняття потрібного рішення влада трощила процедуру...
    У тому, що Порошенко не боєць для кланово-олігархічної системи, він розписався «вибивши» Коломойського та його людей із Дніпропетровська та Одеси. Це був другий негативний сигнал для добровольчих батальйонів. Адже хоч би як хто ставився до Коломойського і Ко, але саме вони не пустили Путіна в Дніпропетровськ... Ми не знаємо достеменно, за яких обставин грузинська команда з’явилась в Україні. Але те, що ми бачили напевне: грузинів використали у внутрішньо-видовій боротьбі на користь конкурентного угрупування, яке на той час вело агресивний наступ в Лондонському суді.
    У сухому залишку, маючи можливість демонтувати «кланово-олігархічну систему», яка, ослабивши Україну, привела до неї війну, і проти якої повстали і перший, і другий Майдан, Порошенко обрав зручну (як йому здалось) роль стати гарантом її збереження, і цим... зв’язав собі руки.
    Тому, зрештою, з усіх запитань, які сьогодні сиплються на Президента, за великим рахунком, є одне головне запитання, над яким має сильно подумати сам Петро Олексійович: коли він до решти втратить симпатії власного народу, де і у кого він шукатиме захисту і підтримки?...
    Кланово-олігархічна система демонструє грандіозну вигадливість у здатності до виживання. І практично не має сумнівів, що вона схарчить і цього Президента для свого перезаснування, якщо він вчасно не розгадає загадку: де схована голка українського «Кощія»? Ключовим тестом для Порошенка є Мінський процес....
    Особисто в мене, коли я думаю про два роки Президентства Петра Порошенка, виникає злість і співчуття до тої розв’язки, яка може спіткати не тільки його...
    http://day.kyiv.ua/uk/article/tema-d...-bez-vidpovidi
    Пророк

Шо..смотрящего поставили америкосы?))
    http://politolog.net/ukrnews-php/mno...om-poroshenko/
    Пророк

Volodymyr Kurennoy
    Экс-премьер Дании и экс-генеральный секретарь НАТО Андерс Фог Рассмуссен стал советником Президента. На мой взгляд, очень крутое решение. Один из сильнейших генсеков НАТО, с твёрдыми евроатлантическими принципами. Никогда не мог предположить, что генеральный секретарь НАТО будет советником Президента Украины. Все таки страна меняется, сложно и болезненно, но очевидно.
    И, кстати, Рассмуссен один из лидеров Либеральной партии Дании.
    Пророк

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    Шо..смотрящего поставили америкосы?))
    та непогано б. але не з нашим щастям.
    я би взагалі хотів на 4 роки американсько-британський окупаційний режим, як в Німеччині у 1945-49 (якщо вже наші неспроможні, на відміну від поляків, румунів і навіть монголів).
    є такий американський фильм, "Нюрнберзький процес" - про інший процес, в рамках люстрації. як прислані з америки судді судять німецьких суддів за вироки часів нацизму. німецький суддя каже - але ж я робив усе по закону! а американький: на тобі 5 років тюрми. закон був несправедливий; ти не мав права його виконувати. право вище за закон.
    я дуже спрощую, але там суть приблизно така. дуже цікавий фільм, філософськиий, спостережливий, дуже старий. чорно-білий, самі діалоги й засідання. з міркуваннями того американського судді про причини й наслідки.
    Пророк

Олександр Сурков

Случайно выяснил, что многие патриоты восьмидесятого левела меня считают "порохоботом". Отвечу.

Прежде всего - я ничей не бот от слова вообще. Я хорошо информированный оптимист, а потому:

1. Я считаю что гражданин страны должен в своих высказываниях о действующем главе государства быть корректным. Люди которые используют терминологию типа "пеця", "вайсман", "шоколадный" и т.д. срут на голову себе и своей стране.

2. Действующего президента я считаю кем угодно только не "предателем Украины". Хотя бы потому что за свою незаконченную каденцию он просадил около миллиарда личных денег в том числе на благотворительность и помощь армии, о чем я знаю доподлинно.

3. Я НЕ считаю что президент страны лично ответственен за то, что у аватара под Марьинкой штаны обосраны, а у него нет туалетной бумаги. Воруют все. Один человек ментальность многомиллионной страны не изменит и за пять лет.

4. Да, в аппарате и в окружении президента множество человеческих отбросов, которые выбираются по принципу лояльности. Это мне не нравится, и я об этом говорю. Но первое лицо государства зачастую несвободно в формировании "ближнего круга" - это объективная реальность.

5. Если мне приведут факты и доказательства того, что президент совершил серьезное преступление в рамках своей компетенции, которое можно квалифицировать как "подрыв обороноспособности" или "измена родине", я первый выйду под АП с требованием отставки.

6. Считаю, что каждый должен изменять жизнь вокруг себя самостоятельно, а не уповать на то, что придет добрая юля, надя и дальше по списку, которые все дадут и устроят райский сад на халяву.

Ну вот где-то так ...
    Пророк

Брєд сівой кобили.
    розслідування на базі порошенкових декларацій доводять, що бадьорі рапорти про благодійника порошенка - повна брехня. Мільярд він жертвує, ага. Цей жлоб навіть бруківку не поклав на європейській площі, як обіцяв.
    А заява що всі крадуть некоректна. Ентер цього знати не може. Він мав би написати "ми з порошенком крадем", а я офшорними компаніями не володію і податки х-лу не плачу.
    Дешева халтура.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Ну вот где-то так ...
    У коментарях до свого посту цей Сурков написав таке:
    "Критиковать конкретные действия - ДА, оскорблять и обвинять во всем подряд - НЕТ". З цим погоджуюсь. Власне, замість всього отого посту з шести пунктів (деякі з яких, щонайменше, сумнівні), дописувач міг би обмежитись однією цією фразою, як на мене.
+ Ответить в теме