Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5588Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 259 из 441
Показано с 2,581 по 2,590 из 4408.
 1. #2581
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
  Виння Пых, вони сміються з вас
  з вас також

 2. #2582
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Но надемся этого не случится и все у них будет хорошо.
  Пока Путин и ему подобные будут при власти в РФ, рошену бояться в нашей стране нечего............
 3. #2583
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  КМІС: більшість українців - за відставку Порошенка через офшори
  Ім'я замовника опитування не розголошується. )))
 4. #2584
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  припиняйте срач, повертайтесь до теми.
  газета "День" підбиває проміжні підсумки двох років керування нашого чергового президента.
  «Ми воюємо, чи торгуємо?» — ключове питання двох років Президента Порошенка.
  Петро Олексійович отримав безпрецедентну підтримку громадян на виборах саме завдяки тому, що зумів переконати: він знає, як перемогти у війні, а світ його «План» підтримує... А по-друге, для багатьох вирішальну роль для прийняття рішення на користь Порошенка зіграла його обіцянка продати бізнес.
  Та йшов час, бізнес не продавався, навпаки — «процвітав», у тому числі на території країни, яка на нас напала; троє «друзів» сиділи не в «тюрмах», а на Банковій та Грушевського; війна забирала життя і ставала хронічною проблемою... Люди почали ставити запитання.
  Тоді у грудні 2014 року журналісти прийшли з цими питаннями на першу підсумкову прес-конференцію до Президента. До слова, з того часу формат «відкритого спілкування» став нечастим явищем для Петра Олексійовича.
  Я від «Дня» на першій підсумковій конференції запитала «Світ вимагає визначеності: ми воюємо, чи торгуємо? Чому бізнес не проданий? А корпорація Roshen нарощує свою присутність в Росії в той час, коли ми вимагаємо від світу бути нашими союзниками у війні проти РФ і посилювати санкції?»
  Згодом, уривок з нашим запитанням «Опозиційний блок» навіть використав у своїй передвиборчій агітації на каналі «Україна». Те, що це запитання поцілило в чутливе місце Президента Порошенка, стало помітно вже тоді, з того, як і що він відповів. Адже Петро Олексійович зробив вигляд, що не має жодного стосунку до своєї кондитерської корпорації, і порадив нам звернутися за інформацією до самого Roshen, а потім запевнив, що його цукерки «на російському ринку майже не мають продажів».
  «Я би дуже вам радив задати всі питання щодо Roshenа в Roshen. І ви отримаєте всі відповіді... Моя відповідь була б такою, що я не знаю про обсяги продажів Roshen на ринку РФ. Але я вам стверджую, що на сьогодні продажу в Російській Федерації майже не існує. Ще 2013 року для Roshen була заборона постачання на ринок Російської Федерації, і вона не знята до сих пір. По-друге, мільярди рублів були заблоковані на рахунках російського Roshen 2013 року, заблокувавши можливості роботи підприємства. Цей арешт не знятий!» — відповів Президент.
  На той час, за даними тієї ж таки Roshen, прибутки російських фабрик корпорації 2013 року збільшилися на 23% порівняно з попереднім роком і склали 2,16 мільярда рублів, що становило 7% російського ринку. Слідство в РФ припинило гучну кримінальну справу, яка тривала декілька років, щодо кондитерської компанії — «за відсутністю складу злочину». І одночасно було знято арешт із рахунків компанії.
  Другий рік президентства дав ще промовистіші відповіді на наше запитання: Панамський скандал, «справа Корбана», «діяння» заступника голови фракції президентської партії — Ігоря Кононенка, конфлікт з прем’єром-Яценюком, який зрештою привів до політичної кризи, яку на очах у всього світу довелось вирішували... «тушкуванням», і «вишенька на торті» — Луценко-Генпрокурор. Тут питання не стільки в «особистості» (хоча й родинні зв’язки між Генпрокурором та Президентом — не найкраща історія), скільки до того з яким нахабством задля прийняття потрібного рішення влада трощила процедуру...
  У тому, що Порошенко не боєць для кланово-олігархічної системи, він розписався «вибивши» Коломойського та його людей із Дніпропетровська та Одеси. Це був другий негативний сигнал для добровольчих батальйонів. Адже хоч би як хто ставився до Коломойського і Ко, але саме вони не пустили Путіна в Дніпропетровськ... Ми не знаємо достеменно, за яких обставин грузинська команда з’явилась в Україні. Але те, що ми бачили напевне: грузинів використали у внутрішньо-видовій боротьбі на користь конкурентного угрупування, яке на той час вело агресивний наступ в Лондонському суді.
  У сухому залишку, маючи можливість демонтувати «кланово-олігархічну систему», яка, ослабивши Україну, привела до неї війну, і проти якої повстали і перший, і другий Майдан, Порошенко обрав зручну (як йому здалось) роль стати гарантом її збереження, і цим... зв’язав собі руки.
  Тому, зрештою, з усіх запитань, які сьогодні сиплються на Президента, за великим рахунком, є одне головне запитання, над яким має сильно подумати сам Петро Олексійович: коли він до решти втратить симпатії власного народу, де і у кого він шукатиме захисту і підтримки?...
  Кланово-олігархічна система демонструє грандіозну вигадливість у здатності до виживання. І практично не має сумнівів, що вона схарчить і цього Президента для свого перезаснування, якщо він вчасно не розгадає загадку: де схована голка українського «Кощія»? Ключовим тестом для Порошенка є Мінський процес....
  Особисто в мене, коли я думаю про два роки Президентства Петра Порошенка, виникає злість і співчуття до тої розв’язки, яка може спіткати не тільки його...
  http://day.kyiv.ua/uk/article/tema-d...-bez-vidpovidi
 5. #2585
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Шо..смотрящего поставили америкосы?))
  http://politolog.net/ukrnews-php/mno...om-poroshenko/
 6. #2586
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Volodymyr Kurennoy
  Экс-премьер Дании и экс-генеральный секретарь НАТО Андерс Фог Рассмуссен стал советником Президента. На мой взгляд, очень крутое решение. Один из сильнейших генсеков НАТО, с твёрдыми евроатлантическими принципами. Никогда не мог предположить, что генеральный секретарь НАТО будет советником Президента Украины. Все таки страна меняется, сложно и болезненно, но очевидно.
  И, кстати, Рассмуссен один из лидеров Либеральной партии Дании.
 7. #2587
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
  Шо..смотрящего поставили америкосы?))
  та непогано б. але не з нашим щастям.
  я би взагалі хотів на 4 роки американсько-британський окупаційний режим, як в Німеччині у 1945-49 (якщо вже наші неспроможні, на відміну від поляків, румунів і навіть монголів).
  є такий американський фильм, "Нюрнберзький процес" - про інший процес, в рамках люстрації. як прислані з америки судді судять німецьких суддів за вироки часів нацизму. німецький суддя каже - але ж я робив усе по закону! а американький: на тобі 5 років тюрми. закон був несправедливий; ти не мав права його виконувати. право вище за закон.
  я дуже спрощую, але там суть приблизно така. дуже цікавий фільм, філософськиий, спостережливий, дуже старий. чорно-білий, самі діалоги й засідання. з міркуваннями того американського судді про причини й наслідки.
 8. #2588
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Олександр Сурков

  Случайно выяснил, что многие патриоты восьмидесятого левела меня считают "порохоботом". Отвечу.

  Прежде всего - я ничей не бот от слова вообще. Я хорошо информированный оптимист, а потому:

  1. Я считаю что гражданин страны должен в своих высказываниях о действующем главе государства быть корректным. Люди которые используют терминологию типа "пеця", "вайсман", "шоколадный" и т.д. срут на голову себе и своей стране.

  2. Действующего президента я считаю кем угодно только не "предателем Украины". Хотя бы потому что за свою незаконченную каденцию он просадил около миллиарда личных денег в том числе на благотворительность и помощь армии, о чем я знаю доподлинно.

  3. Я НЕ считаю что президент страны лично ответственен за то, что у аватара под Марьинкой штаны обосраны, а у него нет туалетной бумаги. Воруют все. Один человек ментальность многомиллионной страны не изменит и за пять лет.

  4. Да, в аппарате и в окружении президента множество человеческих отбросов, которые выбираются по принципу лояльности. Это мне не нравится, и я об этом говорю. Но первое лицо государства зачастую несвободно в формировании "ближнего круга" - это объективная реальность.

  5. Если мне приведут факты и доказательства того, что президент совершил серьезное преступление в рамках своей компетенции, которое можно квалифицировать как "подрыв обороноспособности" или "измена родине", я первый выйду под АП с требованием отставки.

  6. Считаю, что каждый должен изменять жизнь вокруг себя самостоятельно, а не уповать на то, что придет добрая юля, надя и дальше по списку, которые все дадут и устроят райский сад на халяву.

  Ну вот где-то так ...
 9. #2589
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Брєд сівой кобили.
  розслідування на базі порошенкових декларацій доводять, що бадьорі рапорти про благодійника порошенка - повна брехня. Мільярд він жертвує, ага. Цей жлоб навіть бруківку не поклав на європейській площі, як обіцяв.
  А заява що всі крадуть некоректна. Ентер цього знати не може. Він мав би написати "ми з порошенком крадем", а я офшорними компаніями не володію і податки х-лу не плачу.
  Дешева халтура.
 10. #2590
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Ну вот где-то так ...
  У коментарях до свого посту цей Сурков написав таке:
  "Критиковать конкретные действия - ДА, оскорблять и обвинять во всем подряд - НЕТ". З цим погоджуюсь. Власне, замість всього отого посту з шести пунктів (деякі з яких, щонайменше, сумнівні), дописувач міг би обмежитись однією цією фразою, як на мене.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Янукович В.Ф.: президентство і політика
  laithemmer в разделе Політика та Історія
  Ответов: 2622
  Последнее сообщение: 11.12.2017, 20:18