Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5306Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 248 из 414
Показано с 2,471 по 2,480 из 4140.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Одна із мрій Порошенка - побудувати в нашій країні поліцейську державу на кшталт РФ!
    Но при этом странное дело, ватники его не любят, считают слугой америк и европ и врагом Путина. Может просто ему подыгрывают?

Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Ради интереса, какие по-твоему законы я нарушаю? )
    Был бы человек, а статья найдётся! :)))
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Порошенко таки причетний до офшору, що торгує з "Газпромом"
    Зацікавився я цим "розслідуванням", бо прочитав про нього у Serg Marco:
    https://www.facebook.com/serg.marco/...04638153187367

Ну, що можу сказати... На Кононенкові, звичайно, проби ніде ставити. Але ж і "розслідувачі", інколи, ліплять конфетки з... самі розумієте.
    Наприклад, офіс "Ленінської кузні" знаходиться на Електриків, 26 (а не 29а: http://lk.com.ua/contacts/?lang=ru). Тобто, їх до цього розслідування було просто "притягнуто за вуха". До речі, згадування про "ЛК" зі своєї статті Гнап забрав, схоже сам зрозумів, що лохонувся.
    Далі, діяльність компанії Intraco - це чартерні перевезення. Відповідно, паливо для літаків купляється у тих компаній, що торгують ними в аеропортах. Сумніваюся, що у "Шереметьєво" є вибір постачальників палива. Тобто, або ти купуєш паливо у "дочки" Газпрому, або у Шереметьєво твої літаки не літають.
    Навряд чи Порох має якийсь особистий стосунок до вибору напрямків рейсів та постачальників палива у Intraco - але чому б їм не працювати з Росією? Чи Україна наклала ембарго на економічні стосунки з агресором? Чи фабрика у Ліпецьку закрилась?

Коротше кажучи, вся ця історія нічогісінько не додає до вже добре відомого обличчя нашої влади та бізнесу. А, отже - виникає підозра, що подібні "розслідування" робляться з однією єдиною метою: підзаробити грошенят від спонсорів, що виділяють гранти на "антикоррупціюну діяльність".

Наша країна по вуха погрузла в корупції. Суди, прокуратура, митниця - це такі розсадники корупційних схем, які конче треба розгрібати, бо вони не дають Україні жодного шансу на успішний розвиток. Але туди "розслідувачі" не дуже люблять лізти, по можуть отримати "по вухах". Куди безпечніше "розслідувати" "президентські" бізнес-схеми, що є, звичайно, не надто гарними з морального боку, але, по-перше, мають зовсім невеличкі (а то й не мають зовсім) ознаки злочину. А, по-друге, і "розслідування, як такого, практично не потребують: передивляйся собі документи, що потрапили у вільний доступ, знаходь знайомі назви/імена/адреси, та пиши "розгромні" матеріали (головне, щоб пафосу та "зради" побільше було)...
    Тракторист

зараз не поймеш... хто чесний..хто не чесний...за що люди стояли на майдані...що далі буде... чи правда це про офшори чи ні.... просто не знаєш кому вірити
    Пророк

Serg Marco

Сегодня ознакомился с очередным «расследованием» Гнапа. Когда он в общежитии на две роты размещал бригаду на Ширлане – я молчал. Когда он из панамского скандала, наркотиков и генератора случайных слов сделал идиотское расследование по Иловайску и офшорам – я возмутился.

Но сегодня я конкретно ах@ел когда мне на глаза попалось очередное «расследование». Это у нас антикоррупционер? Ему платят деньги, причем немалые? За ЭТО???

А потом я решил выяснить, сколько же платят людям, которые созидают такие экскременты, выдавая их за расследование. Созвонился с парой людей, узнал ситуацию по грантам, загуглил пару статей.

Так вот, Громацьке, Центр противодействия коррупции, Украинский независимый центр политисследований (что они исследуют???) и ГО Центр ЮЭЙ получали . . тададааааам, по 2,3 с копейками миллиона долларов в год. Почти 600 тысяч на брата в год. 8 мать их лет. 18,6 миллионов долларов суммарно.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/z...5616378563376/

Как вам кормушка?

И да, это не единственные поступления, есть еще фонды и спонсоры, а так же прибыльные движения которые нигде не указаны. Собственно отчетности этих организаций…нет. Что туда попало – то пропало. Куда – непонятно. Я где то натыкался на обещание то ли Гнапа, то ли Шабунина показать отчетность – но её до сих пор нет.

Потому скандал о том что Скрипин спер с Громадського 150 тысяч Евро и 38 тысяч долларов – ну то такое, мелочи, то бюджет распила на квартал всего. А может и меньше.

Когда стал понятен размах, я малость прифигел. И эти люди обвиняют кого-то в непрозрачности??? Да как, мать вашу? Если сегодня максимум цинизма для меня была фраза Тимошенко о том что это она не представляет, как можно торговать с Газпромом (Пчелы против мёда? Ну у бабушки слишком память девичья, не помнит она за что в кутузку загремела, бывает), то всё таки на первое место вылезли грантоеды.

Потом я пообщался с людьми которые что-то понимают в грантах и их получении. Те объяснили, типа – чувак, не парься, донт вори, итс джаст бизнес. Получить такие гранты – это очень непросто, нужны хорошие связи. Обычным парням с горящим сердцем такие гранты не дают. Более того, если ты что-то вякнешь про то что такие как Гнап и Шабунин получают миллионы и за что – о гранте вообще можешь забыть. Место под солнцем не даётся абы кому.

Вот такая вот у нас интересная картина. У нас воюющее государство, но грантоеды монополизировали рынок, подстроили под себя и побежали себе в политику дальше бабло зарабатывать. Фонды которые много лет спонсировали «антикоррупционеров» уже по сути заложники ситуации, не скажут же они что они кучу миллионов отдали непонятно кому.

А теперь магия цифр. Когда то я предлагал проект военного обозрения. Очень простой проект, три автомобиля (по одному внедорожнику на сектор), маленький офис (найдем бесплатно, черт с вами, сочувствующих организаций хватает, выделят нам пару помещений), два человека на автомобиль, журналист и оператор, у каждого зарплата 1000 долларов. Ну и запасной экипаж на каждый авто, тоже два человека. Меняются по неделе, неделю сидят в АТО, неделю – в Киеве. Зарплата этих людей в год обойдется в 144 тысячи долларов. Плюс топливо/амортизация – 80 тысяч долларов в год, ну и оборудование на каждый авто в виде камеры и ноутбука. Плюс покупка авто – по 4-5 тысяч долларов за 1 нерастаможенное авто (машины то для АТО). За несколько тысяч долларов делается хороший сайт, на котором делаются форумы, регистрируются реальные военнослужащие, идет обмен мнениями, выкладываются стримы с передка. Все 12 человек являются и модераторами сайта и журналистами. Пока двое журналистов одного экипажа авто гоняют по передку – остальные двое модерируют сайт в Киеве. Через неделю – меняются. то есть все время на сайте 6 модераторов. В случае какой-то резонансной ситуации на передке экипаж прыгает в авто и уже через час-полтора пишет сюжет с места где произошло резонансное событие. И на видео говорит что всё плохо или всё в порядке, рассказывает подробности. Вся информация с передка в режиме онлайн от журналистов прошедших обучение по цензуре и взаимодействию с войсками на передке (чтоб позиции не вскрывали или других ошибок не допускали) и плотно взаимодействующих с войсками. На этом сайте можно было бы делать заказы по военным реконструкциям, боям определенных подразделений, выкладывать боевой путь бригад/батальонов, как ЗСУ так и добровольческих, выкладывать мотивационные ролики….Хотите такой ресурс? А вот хер вам, нет у нас 300 тысяч долларов в год на это!!! У нас война мать вашу, потому смотрите о Иловайске в расследовании Громадського про офшоры. Нам же по барабану на нашу войну, на результаты боёв, в которых гибли наши парни. Нам насрать. У нас 38 котлов в которых сливали патриотов и ни одной победы. Потому что у нас нет мать вашу на это денег!

А на Громадське и на Гнапа – есть. Он очень важное дело делает оказывается. А я, ведущий порохобот рошенознаменной бригады им. Муженко (ППД бригады на даче угадайте кого) тыкаюсь и прошу хоть кого-то начать подобный проект, но на это нет денег. У Стеця кстати тоже на это денег нет, его бюджет в 14 раз меньше финансирования этой грантоедской тусовки.

Сразу скажу – я за грантами не гонюсь и не конкурент вышеуказанным личностям. Я хлеб с другого зарабатываю. Есть люди которые могли бы организовать такие проекты пусть не по информационному противодействию во время войны, так хоть об истинной подаче информации с полей. Есть хорошие военкоры и журналисты, люди с хорошими головами которым нужна работа и возможность, и они сделают эффективное информирование с полей. Но такого проекта нет. Хотя уже прошло два года войны. И это не политический проект! С него не заработать левых денег на джинсу, там реальный аполитичный портал можно сделать. Но кому это нужно?

Так что ребята, слушайте дальше эфиры про иловайские оффшоры, за них уже уплачено, а мы дальше будем бесплатно рассказывать вам о тех, или иных военных событиях, выдирая свободное время между основной работой и временем на сон, катаясь на передок за свои деньги отложенные с зарплаты.

Фонд Возрождение Сороса!!! Ау! Какие же вы…молодцы.
    Пророк

Офтоп:
    Enter, я теж думав Serg-а тут перепостити, але ж хто тут такі простирадла читати буде?..
    Пророк

Дмитро Калинчук
    Чотири питаннячка про офшори

Відомий журналіст-сенсаціник Дмитро Гнап обрадував світ і місто новиною – таки знайшлися офшори у Порошенка та такі, що ніяким сліпим трастом не відскіпаєшся! Незабаром у «Слідство.Інфо» пан Дмитро обіцяє нові цікаві подробиці, але поки їх не сталося, я все ж таки наважуся поставити перед паном Дмитром низку питань.

1. Пан Дмитро посилається на раніше опубліковані документи віргінської офшорної компанії Intraco Management Ltd, яка нібито оплачувала рахунки нардепа Кононенка і президента Порошенка. Хотілося б дізнатися про продовження цієї історії, вона закінчилася бодай чимось, крім спростування Кононенка на ФБ, мовляв про фірму ту він не знає і знати не хоче?

Чи передали журналісти ті документи у відповідні органи, і якщо так, то з яким результатом?

У нас коли прокуратура не приймає якісь документи до розгляду, завжди бачать чиюсь змову. А можна припустити, наприклад, таке, що публікувалися не оригінали документів, а ксерокопії, тобто підсунуті журналістам «документи» могли бути просто фальшивкою, склепаною навіть не у Фотошопі, а в банальному редакторі, типу MSWord? Або, що до оригінальності документів виникли, мінімум, питання?

Чим страшна казка закінчилася? Можна не створювати сенсацій без продовжень?

2. Друга претензія до офшорної компанії Intraco Management Ltd – вона купувала газ і дочки російського «Газпрому», "Газпромнефть-АЕРО Шереметьєво". Нагадаю, що йшлося про 500 т авіапалива. Для мого «броньовичка», цифра, звісно, захмарна.

Але для літака Airbus A350, це аж чотири заправки! Очевидно, такі «закупівлі» робляться банально, в пункті прибуття літака, аби не стояв з пустими баками в очікуванні «ідеологічно правильного» пального.

То виника питання, у чому власне кримінал? Чи не треба по ходу, долучити до відповідальності всіх українських водіїв, що заправлялися і заправляються на заправках російського «Лукойлу»? А також всіх українських громадян, які восени того самого 2014 р. захоплено купували російський газ?

3. Нарешті, суть сенсації. Пан Дмитро навів документ, згідно якого бенефіциар компанії Intraco Management Ltd – пан Сергій Зайцев, однокласник президента Порошенка, та колишній його бізнес-партнер і заступник генерального директора корпорації "Рошен". Припустимо, що все це так. Припустимо, навіть, що адреса реєстрації Зайцева – справді вул. Електриків 29-а, де знаходяться резиденція корпорації «Богдан», магазин спецодягу «Спецоптторг», оздоровчий клуб «5 елемент» і консульство республіки Сейшельські острови.

І що?

Люди схильні до змов і розмірковувань на тему «нас пограбували», зразу заведуть пісню на тему: «ну ви ж розумієте?» А я от – не розумію.

Я розумію, що коли я працював конструктором у великій компанії, я мав власне СПД, через яке періодично робив деякі замовлення у приватному порядку, сумлінно звітуючи податковій. Чи означає це, що власники компанії де я працював, були власниками ще й мого СПД? Та ніколи в житті.

То в чому кримінал?

І як похідне від цього, я маю четверте питання, напряму із паном Дмитром Гнапом не пов'язане, бо він його не згадував, а от я – згадаю.

Згідно останніх опублікованих «панамських» документів, власниками панамських офшорів є 165 українців і 195 українських компаній. Окремих українців нам навіть назвали: Андрій Пальчевський, Юрій Бойко, Дмитро Фірташ, Гарик Корогодський, Сергій Гужва, Павло Лазаренко, Геннадій Труханов, брати Ринат і Ігор Ахмєтови, Борис Колесніков…

Дуже добре, але це – не 165 осіб. Це – одинадцять, разом з Зайцевим. А чи можна дізнатися за списком імена інших 154 українських громадян?

Агов! Українська демократична преса! Чого очі відводимо?

Запитую я про це не з пустої допитливості. Справа в тому, що перший злив інформації про компанію Intraco Management Ltd, експерти пов'язували з особою екс-голови СБУ Валентина Наливайченка, який об'єктивним бути просто не може. При тому, що Наливайченко – один з творців партії «Удар» і один з авторів нинішнього складу фракції БПП у Верховній Раді, з посади він був знятий як раз президентом Порошенко і наразі є заступником самої Юлії Тимошенко у партії «Батьківщина». А у пані Тимошенко до офшорів інтерес давній.

У травні 2015 року екс-заступник Генпрокурора Микола Обиход заявив, що на офшорних рахунках екс-прем'єра перебуває мільярд доларів США. У жовтні того ж року скандальний журналіст Сергій Лещенко оприлюднив факти оплати рахунків Тимошенко на $ 55 млн офшорними компаніями, які серед власників мають (увага!) Дмитра Фірташа. Так-так, того, чиє ім'я УЖЕ назване серед власників офшорів на Панамі. Названий там і інший колишній партнер пані Тимошенко – Павло Лазаренко. І не відомо наразі – у якому ключі і в яких подробицях.

До всього цього – бонус. Наразі президентом Порошенко ініційована низка законів про деофшорізацію, готується робоча група. Як ви гадаєте, чи зацікавиться так група особами які торгували з Газпромом? Не обсягах 500 т палива торгували, так, що стали мільярдерами та «газовими принцесами»?…

Чи не станеться так, що робочу групу ту, ду-у-у-у-уже зацікавлять окремі імена серед тих 154 «панамських офшорників», імена яких преса наразі сором'язливо забуває? А може там, знайдуться ще й імена, оприлюднення яких примусить занервувати також «Самопоміч», радикалів Ляшка та ВО «Свобода» не менше, ніж уже зараз нервує Оппоблок, чиї спонсори серед офшорників названі відверто і конкретно?

Хто там гучніше за всіх зажди волає «Створити ТСК…», вибачте «Тримай злодія!»?

А може не знайдуться? Може й так.

Аби дізнатися це – Дмитру Гнапу буде достатньо просто відповісти на поставлені мною питання.

Зрештою – це позбавить його необхідності заповнювати час своєї програми жахливими картинами Іловайського котла.
    Banned

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Так вот, Громацьке, Центр противодействия коррупции, Украинский независимый центр политисследований (что они исследуют???) и ГО Центр ЮЭЙ получали . . тададааааам, по 2,3 с копейками миллиона долларов в год. Почти 600 тысяч на брата в год. 8 мать их лет. 18,6 миллионов долларов суммарно.
    Ну и %уля, норамально США шизофреников топят. Я же говорил, что Энтер начнет, а он уже близок... США через гранты топят тупого шоколадника, тупой шоколадник через порохоботов топит грантоедов, как по мне -- то все нормально. Пришла весна -- показала кто где насрал!

Не понимаю, зачем Энер тысячи букв выкладывает, я первый абзац прочитал и мне все стало понятно. Зачем весь текст читать! Энтер, сократи весь текст до "Вы фсё врёти" и будет ок!
    Пророк

БПП - Блок Панамських Патріотів
    Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Но при этом странное дело, ватники его не любят, считают слугой америк и европ и врагом Путина. Может просто ему подыгрывают?
    Так надо))) По аналогии с Липецкой фабрикой и Крымским судно-ремонтным заводиком....

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Как Порошенко, так и Путин заинтересованы, что бы историю с офорами как можно быстрее "заболтали" и забыли!!
    Млява реакція населення на черговий офшорний скандал може зіграти злий жарт з сучасною політичною верхівкою і вони в майбутньому отримають черговий вибух від українців

9 травня 2016 року, як і обіцяли автори історії з #Panamapapers, був опублікований великий масив інформації щодо офшорних компаній, пов’язаних з панамським регістратором Mossack Fonseca.

І хоча в базі даних виявлена інформація про понад 600 громадян України і понад 400 компаній, пов'язаних з Україною, на відміну від першої хвилі "панамських документів", друга порція поки що не викликала такої ж вибухової реакції в українському інформаційному просторі як перша.

Млявість українських ЗМІ в оновленій офшорній історії, звісно, може бути пов’язана з розкачкою після травневих свят, однак є цьому й інше пояснення * реакція можновладців. Точніше, майже повна її відсутність. Всі фігуранти, як мантру повторюють один і той же аргумент, мовляв, немає нічого протизаконного, всі так роблять, навіть президент.

Звісно ж, можна списати млявість і на відсутність в другій серії напряму прізвища Порошенко в спайці з "улюбленим" активом президента "Рошеном". Тим не менше, в списку опинилось достатньо відомих прізвищ, і що найпримітніше, як владних діячів часів Януковича, так і діячів, близьких до діючого президента.
    Фігуранти нового списку просто користаються роботою піарників президента, які зробили все, щоб перевести дискурс з офшорами з політичної в юридичну площину. І, схоже, що фігуранти поки відбудуться легким переляком. Чи просто бояться самі ще більше роздмухати полум’я суспільного ґвалту.

Звісно, фігуруванням у списку прізвищ, близьких до Порошенка, одразу ж пробують скористатись різні політики, які чи то дивом, чи то щастям самі уникли появи у списках. Вони використовують цю історію, як фітіль до розпалення чергового політичного скандалу, однак чи то бензину не вистачає, чи то масив настільки значний, що в населення наче виникло таке собі передозування офшорами, і це все вже не дуже чіпляє. А можливо просто очі розбігаються, і сфокусуватись на чомусь одному важко.

Звиклі до тотальної #зради в інформаційному просторі українці все менш і менш емоційно реагують на традиційні хвороби політичної та економічної системи, яка продовжує панувати в Україні. Власне, офшорна історія є черговим свідченням, що у ставленні до свого бізнесу діючі можновладці мало відрізняються від попередніх.

Бізнес і політика в Україні нерозривні, як сіамські близнюки, але, на жаль, в цьому немає нічого нового. Так було і за часів Леоніда Кучми, так і залишається за часів Петра Порошенка. Витверезіння офшорами для суспільства не буде болісним. Всі просто отримали підтвердження того, що політики*бізнесмени і народ живуть в різних системах координат.

І принаймні політики навіть не збираються цього змінювати, незважаючи на війну, тотальну бідність і буйне цвітіння корупції, яку самі ж вони й продовжують плодити, відбуваючись черговими фразами про "священну" боротьбу з корупцією. Так, це не дуже гарно виглядає, але ж все законно, правда?

Проте, реакція населення на чергову офшорну історію може зіграти злий жарт з сучасною політичною верхівкою. Якщо історія не набуде значного резонансу, а буде "похована" в потоці мінливого інформаційного поля, то можновладцям*бізнесменам може здатись, що українцям достатньо аргументу, що "так роблять всі". Попередникам теж здавалось, що українці мало звертають на подібні речі увагу. Але як показує практика, українці все добре запам’ятовують. Просто згадують вони це вкупі з іншими накопиченими історіями.

І коли черговий поріг буде перейдено, зовсім не факт, що суспільство буде спокійно сприймати аргумент "так всі роблять". І зовсім не факт, що хтось буде сильно розбиратись в тому, чи все це законно.
+ Ответить в теме