Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4584Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 24 из 338
Показано с 231 по 240 из 3375.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Порошенко готовий попросити в США статус основного союзника поза НАТО

Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Є маленький ньюанс: всі всої капітали він заробив не ПІСЛЯ обрання президентом, а ДО. Тобто молодець, успішно вів бізнес, а не після потрапляння в крісло почав збагачуватись. Чи йому треба було розоритись на другий день після виборів і все зароблене віддати? Чесно, вже задовбало оце "поросенко" та "Пеця". Критикувати кожен може. Одне діло отримати спокійну та багату країну і правити там зважено, а інша справа получить розкурочену, в стані війни. І оце все "соплі жує" воно тут ні к чему. Уявіть себе на його місці, коли треба розрулить отаку фігню, яка у нас відбувається. Я не впевнена, що він сладко спить ночами.
    Чері, не маєш рації.
    1) ВІН САМ СКАЗАВ, що все це продасть. нєфіг було обіцяти, а якщо пообіцяв - нехай робить.
    2) Його російські заводи - це джерело коштів для російського бюджету і важіль впливу на президента України.
    3) він ніби прилетів з Марсу і не знав, яка країна йому дісталася.
    в чому я неправий?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Чері, не маєш рації.
    1) ВІН САМ СКАЗАВ, що все це продасть. нєфіг було обіцяти, а якщо пообіцяв - нехай робить.
    2) Його російські заводи - це джерело коштів для російського бюджету і важіль впливу на президента України.
    3) він ніби прилетів з Марсу і не знав, яка країна йому дісталася.
    в чому я неправий?
    сказал, да, продавать прийдётся если не п*здобол
    а что до налогов так она их хоть так, хоть так получит, но в случае если он продаст, то получит ещё и доходы которые останутся у нового собственника в расеи
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    він ніби прилетів з Марсу і не знав, яка країна йому дісталася.
    Пам"ятаєш скільки було кандидатів на виборах? Вони всі з Марсу? Може б в Ольги Богомолець було б шось по-іншому, чи в Добкіна, чи хтось інший виділявся здатністю перемогти? Ну Ярош був би більш рішучим, мабуть, або Тягнибок. Для воєнного часу Ярош скоріш всього годиться, а для мирного життя, яке потім настане? Хоча він мені симпатичний, і Тягнибок також. Але хз чи стали б цих слухати в світі. А за кого ти голосував? Твій кандидат зміг би зупинити війну?
    Пророк

ИМХО сейчас несколько рано делать выводы. Все может быть. Может получится очередной хреновый резидент. Может, едва ли не впервые хороший. Но надо время. Как по мне, он себя пока еще толком не показал. Ну и быть хорошим лидером во время мира и войны одновременно - это надо иметь талант и способности. Такое не каждому дано. Пока что он первый такой президент. По-моему надо пока смотреть и анализировать. Конечно, будет волна критики. Каждый день новой. Но важен результат. Какой он будет - пока очень рано говорить.
    Пророк

..... А за кого ти голосував? Твій кандидат зміг би зупинити війну?
    я голосував за Ляшка; мій вибір був між Ляшком-Тягнибоком-Ярощем-Гриценком.
    задача України - не зупинити війну (для цього треба здатися), а виграти війну. це цілком реально, і це станеться.
    і взагалі, що за демагогія? я дещо інше писав, в трьох пунктах. по них що скажеш?
    Зануда

Президент написав листа Голові Верховної Ради:
    ...з огляду на широкий суспільний резонанс, який викликала заява Прем'єр-Міністра України Арсенія Яценюка про відставку, виголошена 24 липня 2014 року, прошу Вас винести це питання на розгляд Верховної Ради України невідкладно.
    Наполягаю, аби вже 25 липня 2014 року Верховна Рада шляхом голосування визначилася з вотумом довіри Кабінету Міністрів.
    Розпад коаліції у Верховній Раді не є правовою підставою для відставки Уряду. Як Президент я позитивно оцінюю антикризові зусилля нинішнього Кабінету Міністрів.
    Наголошую на необхідності так само невідкладно вже 25 липня повернутися до питань про зміни до державного бюджету та Податкового кодексу. Ці зміни потрібні нам як для захисту територіальної цілісності й фінансування армії, так і для відновлення звільнених від терористів територій та надання допомоги мирним мешканцям потерпілих міст, сіл та селищ.
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Президент написав листа Голові Верховної Ради:
    Ну, що ж... Щось типу такого я вiд президента i чекав. Подивемось, як зреагуе парламент...
    Banned

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Наголошую на необхідності так само невідкладно вже 25 липня повернутися до питань про зміни до державного бюджету та Податкового кодексу. Ці зміни потрібні нам як для захисту територіальної цілісності й фінансування армії, так і для відновлення звільнених від терористів територій та надання допомоги мирним мешканцям потерпілих міст, сіл та селищ.
    Охренеть, ля... Будут увеличивать налоги, правильно я понимаю? Кредиты? Да какие кредиты, опять ставки поднимать стали!!!
    Это как с язвой желудка при помощи алкоголя бороться!!! Заглушил боль опьянением и живи еще один день...
    Где брать бабки на АТО??? Пусть олигархи финансируют, по-моему справедливо. Не будут финансировать - не будут олигархами по вполне понятным причинам!
    bvn
    йог на танке

Може б в Ольги Богомолець було б шось по-іншому, чи в Добкіна, чи хтось інший виділявся здатністю перемогти?
    Х.з. я десь ближче до виборів помітив в неї бажання домовлятися з сепаратами... і трохи розчарувався, але коней на переправі не міняв. Найвірогідніше вона б була таки гіршою кандидатруою, ніж зараз Пєтя... але це припущення, а насправді ж Х. З.

Як там кажуть, історія нє тєрпіт сослагатєльного наклонєнія...

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    ИМХО сейчас несколько рано делать выводы. Все может быть. Может получится очередной хреновый резидент. Может, едва ли не впервые хороший. Но надо время. Как по мне, он себя пока еще толком не показал. Ну и быть хорошим лидером во время мира и войны одновременно - это надо иметь талант и способности. Такое не каждому дано. Пока что он первый такой президент. По-моему надо пока смотреть и анализировать. Конечно, будет волна критики. Каждый день новой. Но важен результат. Какой он будет - пока очень рано говорить.
    Фігня тільки в тому, що в нас немає того часу, яке надо... В нас або він хороший Президент, або Україні кабздець...
+ Ответить в теме
Страница 24 из 338