Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4582Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 226 из 337
Показано с 2,251 по 2,260 из 3363.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Dana Yarovaya

Вчера ночью журналист Громадського написала абсолютно манипуляционный пост.
    Опять на ту же тему. Президент во время Иловайска думал о бизнесе, а люди умирали. В итоге получился диалог. Как по мне диалог чудовищный, но показательный.
    Я несколько эмоционально отреагировала, теперь спокойно разложу по полочкам.

Итак, первое.
    Летом 2014 года мой бизнес тоже существовал. И могу даже сказать ему было несколько лучше, чем в 2015 , по той простой причине, что у людей еще были деньги и их не сожрала инфляция. Был момент, когда я в офисе не появлялась месяцев 4 подряд. В это время всеми текущими вопросами занимался муж, и девушка-директор, которая работает со мной с момента открытия моего бизнеса.
    И да, я о нем думала. О нем, о самом, о бизнесе. Думала потому что за бизнесом стоят люди с семьями, в том числе ребята АТО-ки и их семьи, котором я в полном размере платила з.п. пока они воевали.
    В бизнесе все просто. Выписал доверенность на управление, и только, когда находится время, отслеживаешь, что происходит.
    Все дни Иловайска, и в моей фирме что-то происходило, какие-то юридические события.

Второе.
    В результате нашего диалога с Кристиной, выяснилось следующее. Громадское не обращалось к профильным специалистам по теме офшоров. Кристина мне задала вопрос, наверное с ее точки зрения, выбивающий все аргументы с моей стороны: « назовите мне фамилии специалистов по офшорам». Думаю , в ее представлении специалист, по впринципе законным в мире офшорам и киллер, где –то одинаково. Таких специалистов очень много. При любом крупном банке, и инвестбанке. И проконсультироваться не составляло труда.

Если бы вышел сюжет без привязки к Иловайску, без разговоров о том, что это не законно, а был сделан акцент, что с точки зрения морали, это не совсем этично. Или ты президент или бизнесмен, я бы восприняла такой материал, и даже с ним согласилась.

Но журналисты поставили все с ног на голову, взбудоражили общество, разругали его, и вместо того, чтобы посыпать голову пеплом, продолжают бегать, рвать на себе лифчики, и заламывать руки. Я, достаточно лояльный человек, вчера забанила человек 10.

А это все говорит только об одном, о низком уровне профессионализма. И о безответственности.

Я бы запретила журналистам писать на какие-либо темы, пока они не пройдут курсы по получению базовых знаний, на ту тему, на которую они хотят писать. Я очень не люблю глупых и непрофессиональных людей. А еще больше я не люблю безответственных.

Пророк

Если бы вышел сюжет без привязки к Иловайску, без разговоров о том, что это не законно, а был сделан акцент, что с точки зрения морали, это не совсем этично. Или ты президент или бизнесмен, я бы восприняла такой материал, и даже с ним согласилась.
    Пророк

а тепер стало законно?
    а тепер нема питання, бізнесмен чи президент? (власне, давно нема).
    а Іловайськ був на іншій планеті, поки він мутив з офшором?
    а сьогоднішня заява, що він боротиметься з олігархізацією - це хіба не фарс?

він уже напівтруп, політичний. але крові Україні ще поп'є. нас чекає гвалтування конституції, щоб влагтувати на посаду Гройсана (незамінний). якщо вийде, то буде далі продавлювати "непопулярні рішення заради миру на Донбасі".

це нічим не відрізняється від Яника.
    Філософф с автоматом

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    а тепер стало законно?
    а тепер нема питання, бізнесмен чи президент? (власне, давно нема).
    а Іловайськ був на іншій планеті, поки він мутив з офшором?
    а сьогоднішня заява, що він боротиметься з олігархізацією - це хіба не фарс?

він уже напівтруп, політичний. але крові Україні ще поп'є. нас чекає гвалтування конституції, щоб влагтувати на посаду Гройсана (незамінний). якщо вийде, то буде далі продавлювати "непопулярні рішення заради миру на Донбасі".

це нічим не відрізняється від Яника.
    КОМУ вы пытаетесь это всё доказать? Пожалейте собственные нервы.
    Пророк

ні, я запитую пана infospacer, та й то в принципі не очікуючи відповіді. нерви в порядку. окрема подяка Порошенку за референдум в Голландії, він неабияк популяризував останнім часом нашу країну. це ще голандці не знають, що у нас Партія Петра виправдовує вандалізм на Поліссі і кладе болт на конституцію.
    Пророк

ні, я запитую пана infospacer, та й то в принципі не очікуючи відповіді.
    Не очікуючи відповіді - навіщо ж питати?
    Я ж, насправді, відповім. Пані Ярова у своєму пості, що навів Enter, писала не про Пороха, а про журналістів-авторів фільму, та про їх професіоналізм і етику. І з її поглядом на це питання я і є цілком згоден.

Щодо ж самого Пороха - я вже неодноразово висловлював свою позицію щодо його слів та дій, не бачу потреб повторюватись.
    Пророк

я знаю вашу позицію.
    але ж у нас тема про Порошенка, а не про журналістів.
    як на мене, то краще, щоб наш народ знав, що Гетьман Конхвета збирається боротись з офшорами, але собі офшорчик замутив. непрофесійно було б про це промовчати. та й небезпечно, знаєте. для країни.
    Пророк

Гетьман Конхвета збирається боротись з офшорами
    А коли це він збирався? Багато в нього було обіцянок, але такої щось не пам'ятаю.

Мовчати про те, що Порох був у опублікованому списку - так, непрофесійно. Офшор сам по собі - не є порушенням. Крім того, скоріш за все, реєструвався він не Порохом особисто, для цього є спеціально навчені люди (а їм до Іловайська, й справді, найімовірніше, немає ніякого діла).
    Ненадання інформації про володіння акціями цього офшору - так, це, наскільки я розумію, порушення. Але на тлі всього того, що наворотив наш "гарант" за останні майже два роки - ті акції не така вже й проблема.

Ну, а те, як була подана інформація - Ви бачили й самі. Особисто мене, коли дивився той фільм "Громадського", не відпускало відчуття, що дивлюсь НТВ або інший пропагандонський канал з-за "поребрика". Що, зрозуміло, викликало деяку відразу.
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А коли це він збирався (боротись з офшорами)? Багато в нього було обіцянок, але такої щось не пам'ятаю...
    сьогодні.
    Середа, 6 квітня 2016, 10:03
    Президент Петро Порошенко ініціює деофшоризацію українського бізнесу.
    Про це він сказав у ході виступу в національному прес-клубі Японії, передають "Українські новини".
    "Я планую представити значну реформу, яка унеможливить використання офшорних рахунків в Україні", - заявив глава держави.
    Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Ненадання інформації про володіння акціями цього офшору - так, це, наскільки я розумію, порушення. Але на тлі всього того, що наворотив наш "гарант" за останні майже два роки - ті акції не така вже й проблема.
    ви, батєнька, знайшли підстави для оптимізму)
    дійсно, це так.
    йому зараз - хоч не вертайся. той же Саакашвілі одразу спитає: ну що робитимемо з Трухановим? з прокурорами?...
    Пророк

сьогодні.
    Ну, так після бійки - чому б кулаками не помахати? Цілком у стилі Пороха...

ви, батєнька, знайшли підстави для оптимізму)
    М-м-м... Ви бачите у цьому оптимізм?..
+ Ответить в теме