Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4608Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 222 из 343
Показано с 2,211 по 2,220 из 3426.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

та лан, не придуряйтесь)
    конституція вимагає від президента не займатись бізнесом. від громадян - ні. тому страшилки, що до мене прийде пенсіонер Шокін перевіряти мої офшори, виглядають жалюгідно. і навіть якби я мав офшор, про який мріє Karen, це не було б правопорушенням. а от коли президент відкриває офшор, замість виконувати свої конституційні обов'язки, це трохи бісить.
    конституція і законодавство вимагає від президента гарантувати безпеку країни. зокрема, вводити воєнний стан в разі агресії або загрози агресії.
    захист країни є обов'язком усіх громадян, але президента - в першу чергу. мій обов'язок маленький: явитись по мобілізації.
    купюри в цитатах іноді шкодять.

Пророк

Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    коли президент відкриває офшор, замість виконувати свої конституційні обов'язки, це трохи бісить.
    А як можна чекати іншого? Навіть, якщо Порох (як кажуть його захисники) й справді хотів продати "Рошен", то й цю процедуру він став виконувати так, як вже давно робиться весь великий бізнес в Україні - тобто, мутно. Ну, не вміє він по-іншому, НЕ ВМІЄ (і в цьому, власне, він не гірший і не кращий за інших українських бізнесменів). Людина десятиріччями "крутилася", вигадувала та реалізовували різні "схеми", нападала та відбивалася, добуваючи "місце під сонцем" у політиці та бізнесі. А тепер ми хочемо, щоб він за рік-два "перекувався", і робив тільки те, що личить Президенту, забувши весь свій "досвід" і "звички"? Ну-ну...
    Філософф с автоматом

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А тепер ми хочемо, щоб він за рік-два "перекувався", і робив тільки те, що личить Президенту, забувши весь свій "досвід" і "звички"? Ну-ну...
    Его повесить легче.
    23q
    23-й участник

не легче, скорее они нас повесят.
    Пророк

не повесят, облезут)
    Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    А як можна чекати іншого? Навіть, якщо Порох (як кажуть його захисники) й справді хотів продати "Рошен", то й цю процедуру він став виконувати так, як вже давно робиться весь великий бізнес в Україні - тобто, мутно. Ну, не вміє він по-іншому, НЕ ВМІЄ (і в цьому, власне, він не гірший і не кращий за інших українських бізнесменів). ...
    знов за рибу гроші.
    ми обговорюємо в темі не порошенка-бізнесмена, а порошенка-президента.
    в конституції сказано: або бізнес, або посада. і от починається плач Ярославни, як важко розлучитися з бізнесом.
    але ж - навіть якшо вас з'їли, у вас є два вихода: не в силах продати бізнес (маячня взагалі-то) - значить в силах піти з посади президента. ніщо не заважає. і розвивай свої офшори довсирачки, ніхто слова не скаже. так чи ні?

лише частково, бо на посаді він має борг перед Фірташем. а це ще гірше за бізнес.
    23q
    23-й участник

кстати, по панаме и парошнянко, Нациаональный антимонопольный комите не проводе рослидовання, а генпрокуратура не побачила склад злочину. так шо... в европе, если что, расследуют относительно своих гавриков!
    Пророк

Богдан Карпенко

Знайомтесь. Це Олег, 43 роки. Олег приєднався до маніпуляцій журналістів "Громадського" щодо Іловайську з метою скинути владу в своїй країні під час агресії РФ. Олег сьогодні настільки зайнятий цією справою, що забув видалити свій пост під час Іловайську. У той час, як країна разом зі своєю владою з майже відсутньою армією і при пустій казні неймовірними зусиллями зупиняла агресію ворога, Олег розважався зі студентами і тоді навіть не думав, наскільки дико ці його фотографії виглядатимуть у той день. А я запам'ятав. Нам тоді не було до сміху і веселощів, а Олегу було, хоч він і обирався у владу якраз для того, щоб допомагати своїй країні. Ось так, як на фото, він допомагав зупиняти ворога 29 серпня 2014 року. https://www.facebook.com/O.Liashko/p...93693654032568

23q
    23-й участник

богдан карпенко, я так понимаю, в то время под илловайском в окопах сидел?
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    богдан карпенко, я так понимаю, в то время под илловайском в окопах сидел?
    саме так, поряд з сином порошенка, він же теж наче як в ато
+ Ответить в теме