Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5223Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 220 из 404
Показано с 2,191 по 2,200 из 4040.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Віталій Гайдукевич поширив допис від Daniel Bilak.
    но комм. один з ключових коментаторів "офігєнного розслідування" говорить, що він говорив не про конкретну справу, а про практику на загал. тобто "слідчі" вдались до підтасовок і маніпуляцій. Хм...

Daniel Bilak
    До мене надходять запити щодо моїх коментарів у передачі Громадського телебачення стосовно справи п. Петра Порошенка. Хочу зауважити, за ради справедливості, що протягом 45-ти хв. розмови я жодним чином не коментував комерційні або приватні справи п. Порошенка. Тим більше, я журналістам наголосив з самого початку інтерв'ю, що оскільки я не володію жодною інформацією про справи п. Порошенка, взагалі мені було б некоректно їх коментувати.

Громадське телебачення до мене зверталося як до міжнародного юриста з проханням пояснити як загалом працюють т.з. «сліпі трасти», так як така форма власності поки що не притаманна українському законодавству. Відповідно, я намагався об'єктивно пояснити, що це є загально прийнятий і легальний інструмент для зберігання активів людей, які хочуть уникнути конфліктів або потенційних конфліктів інтересів коли входять у політику.

Отже, мої слова не повинні бути оцінені в контексті будь-якої конкретної справи

Пророк

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    http://img.pravda.com/images/doc/7/7...75--------.png
    та можна скільки завгодно виправдовуватися це вже нічого не змінить
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    та можна скільки завгодно виправдовуватися це вже нічого не змінить
    Ну для тебя и виткориуса ничего не изменит. Вам хоть с пустым офшором, хоть без него.
    А для политиков, экспертов, для Запада, разъяснения имеют значения.
    Пророк

Саакашвілі сьогодні обговорив з президентом ситуацію в прокуратурі, на митниці, в СБУ і в одеській мерії. є відео, я його не даю, бо воно нудне. якщо коротко, то Саакашвілі коротко підбив висновки так:
    Президент внимательно выслушал и улетел в Японию.
    Обещал отреагировать, когда вернется.
    президент, мабуть, був не в курсі.
    а куди поспішати, дійсно.
    бог

المزيد من النفط

Всі люди як люди. У всіх є офшори...

Хочу офшори ! Хочь самі маленькі.
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Ну для тебя и виткориуса ничего не изменит. Вам хоть с пустым офшором, хоть без него.
    А для политиков, экспертов, для Запада, разъяснения имеют значения.
    та вім вже їм пояснив шо таймс продався кремлю, ще пару таких пояснень і його не в білий дім будуть запрошувати, а у комедійні токшоу
    Пророк

По факту, в нашей стране никогда не изменится жизнь к лучшему, покуда всякое отребье на подобии Бени (коломойского), Рошена (порошенка), Кролика (яценюка), Короля Донбаса (ахметова), и т.д. и т.п. будет у власти!
    В этом на 90% мы сами и виноваты, потому что позволяем этим недоедкам управлять и вести какую-либо такую деятельность. По факту, сейчас, происходит геноцид нашего народа. И, наконец то, это уже многие, в нашей стране, начали понимать!
    модератор

Dracon, кем, по вашему мнению, можно\нужно заменить выше названных что-бы жизнь изменилась к лучшему ? назовите фамилии
+ Ответить в теме