Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4584Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 214 из 338
Показано с 2,131 по 2,140 из 3375.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Порошенко назвал редакционную статью в NYT про украинскую коррупцию элементом гибридной войны против Украины.
    _______
    Все кто будут писать про коррупцию в Украине в ближайшие 10 лет - это агенты Путина.

23q
    23-й участник

))) на тупых расклад?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Прекратите лгать. Встретьтесь с нами, услышьте нас. Этот шанс у вас еще существует.
    Який там шанс. Я чесно думав, що після майдану влада буде більш нашуганою, буде хоч якісь зміни проводити, хоча б з остраху, про совість і бажання зробити щось краще не тільки для себе, а й для всієї країни я навіть не мрію. Але страху вистачило може на тиждень-другий, поки основні пацюки розбіглись. А ті, які поховались по норам виявились мудрішими, бо вже зовсім скоро стало зрозуміло, що можна вилазити і займатись тим самим, що і раніше зовсім не боючись мишоловки.

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    на тупых расклад?
    га?
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Порошенко назвал редакционную статью в NYT про украинскую коррупцию элементом гибридной войны против Украины
    Можете назвать авторов статьи об Украине в NYT и что о них известно?
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Конечно не могу. Я NYT не читаю, как и другую политическую лапшу.
    Пророк

Конечно не могу. Я NYT не читаю, как и другую политическую лапшу.
    Так почему тогда переживаете, что Порошенко лапшу назвал лапшой?

* * *

Mustafa Nayyem

Президент Петр Порошенко назвал редакционную статью в The New York Times элементом гибридной войны против Украины.

Следует отметить, что упомянутая статья (http://goo.gl/fKu3Fb) - это не авторский и не рекламный материал. Более того, тексты публикуемые в этой рубрике, хоть и пишутся одним автором, редактируются коллективом из более полутора десятков редакторов. И подобные высказывания в адрес издания, как правило, не приводят к улучшению коммуникации, даже если герои материалов недовольным материалами о себе.

Это грустно. И тревожно. Последний раз подобные обвинения в адрес авторитетных западных СМИ позволял себе только Виктор Янукович. А до этого - Леонид Кучма. Это не сравнение - сравнивать этих трех президентов, тем более, их медийную и публичную коммуникацию - было бы некорректно. Между тем подобные провалы в коммуникации - это симптом потери ощущения реальности, которым грешили все предыдущие президенты Украины.
    Пророк

_______
    Все кто будут писать про коррупцию в Украине в ближайшие 10 лет - это агенты Путина.
    у нас тут чувачок так и пишет постоянно
    Пророк

Я чесно думав, що після майдану влада буде більш нашуганою, буде хоч якісь зміни проводити, хоча б з остраху...
    аналогічно. ніхто не чекав, що після крові й жертв вистачить нахабства
    редколегія:
    The editorial board is composed of 19 journalists with wide-ranging areas of expertise. Their primary responsibility is to write The Times’s editorials, which represent the voice of the board, its editor and the publisher
    головний редактор - пан Розенталь. підозріло схожий на Глузмана.

редколегія: Andrew Rosenthal, Editor
    Terry Tang, Deputy Editorial Page Editor; Robert B. Semple Jr., Associate Editor; Linda Cohn, Senior Staff Editor; Vikas Bajaj, Business, International Economics; Francis X. Clines, National Politics, Congress, Campaign Finance; Lawrence Downes, New York City, Immigration; Carol Giacomo, Foreign Affairs; Mira Kamdar, International Affairs; Ernesto Londoño, Foreign Affairs; Anna North, Culture; Serge Schmemann, International Affairs; Brent Staples, Education, Criminal Justice, Economics; Teresa Tritch, Economic Issues, Tax Policy; Jesse Wegman, The Supreme Court, Legal Affairs; Elizabeth Williamson, Congress, National Politics.

що про них відомо? ну, тепер відомо, що вони - пішаки в гібридній війні проти України і, мабуть, агенти Кремля, а також кілери найеяті (С).
    Сергій Лещенко
    Свободное падение продолжается. Критическую статью самой влиятельной газеты мира New York Times президент Украины называет проявлением "гибридной войны". Кстати, материал был подписан редакционным советом, а сама газета издается более 150 лет, котируется на Нью-Йоркской фондовой бирже, имеет доход 1,5 миллиарда долларов и считается образцом высококлассной журналистики, признание чему - 117 Пулитцеровских премий. Конечно, это не газеты из Украинского медиа-холдинга, которые купил Курченко у главы администрации Порошенко.
    Такая реакция на критику - очередное подтверждение отсутствия политической воли бороться с коррупцией. И все это очень печально
    сама стаття:
    Ukraine’s Unyielding Corruption
    By THE EDITORIAL BOARD
    MARCH 31, 2016

The Ukrainian Parliament finally voted to oust Ukraine’s odious prosecutor general, Viktor Shokin, on Tuesday. The United States and European countries that have provided aid to Ukraine had long pressed for his dismissal; in his year in office, Mr. Shokin became a symbol of Ukraine’s deeply ingrained culture of corruption, failing to prosecute a single member of the deposed Yanukovych regime or of the current government while blocking the efforts of reform-minded deputies. Alas, nothing is likely to change unless President Petro Poroshenko and Parliament agree to install some real corruption fighters and approve serious judicial reform.

Corruption has been pervasive in Ukraine since independence, fed by close-knit ties between politicians and oligarchs and a weak justice system. The protests in 2014 that led to the removal of President Viktor Yanukovych were largely fueled by popular fury at his monumental corruption and abuse of power. Yet his overthrow has yet to show results.

In a speech in Odessa last September, the United States ambassador, Geoffrey Pyatt, said corruption was as dangerous for Ukraine as was the Russian support for a military insurgency in eastern Ukraine. And on a visit last December, Vice President Joseph Biden Jr. said corruption was eating Ukraine “like a cancer.” Among the examples Mr. Pyatt cited was the seizure in Britain of $23 million in illicit assets from the former Ukrainian ecology minister, Mykola Zlochevsky; Mr. Shokin’s office, however, declared that there was no case against the minister, and the money was released.

In his last hours in office, Mr. Shokin dismissed the deputy prosecutor general, David Sakvarelidze, a former prosecutor in Georgia brought in by President Poroshenko to fight corruption. And before that, Mr. Shokin had systematically cleansed his office of reform-minded prosecutors. The acting prosecutor general now is Yuriy Sevruk, a crony who can be trusted to continue Mr. Shokin’s practices.

Mr. Poroshenko, himself a product of the old system, has had his hands full with the Moscow-backed separatists in the east and unceasing political turmoil in Kiev, where Prime Minister Arseniy Yatsenyuk’s government is hanging by a thread.

In these circumstances, Mr. Poroshenko seems to have accepted continuing corruption as the price to pay for a modicum of maneuvering room. But the president, the prime minister and the Parliament must be made to understand that the International Monetary Fund and donor nations, including the United States, cannot continue to shovel money into a corrupt swamp unless the government starts shaping the democratic rule that Ukrainians demanded in their protests.

Mr. Poroshenko cannot simply allow one of Mr. Shokin’s cronies to slide into the ousted official’s tainted seat. He should immediately reinstate Mr. Sakvarelidze and begin a broad public discussion on the choice for the next prosecutor general, making clear that his mandate will be a thorough reform, and that the government will be fully behind it.
    http://www.nytimes.com/2016/04/01/op...tion.html?_r=0
    стаття починається з новини, що наш парламент у вівторок нарешті проголосував за відставку Шокіна. але вони недооцінили красу гри: станом на 18.30 суботи Шокін залишається Генпрокурором, Порошенко так і не звільнив його. Сайт Генпрокуратури сповіщає: "Генеральний прокурор України - державний радник юстиції 2 класу Шокін Віктор Миколайович". http://www.gp.gov.ua/ua/guidance_gpu.html

ще деталь: у статті йдеться, що "в Британії були заарештовані незаконні активи колишнього міністра екології Злочевського на 23 млн. доларів, але відомство Шокіна оголосило, що справи проти міністра немає, і ці кошти були розблоковані". а Президент тим часом каже, що якщо не призначити Гройсмана, то захід не дасть нам позику в мільярд. я б і цента не дав: нащо вам гроші МВФ у борг, ящо ви відмовляєтесь від конфіскації краденого на більшу суму? кошти Януковича, Азірова, Іванющенка нашою владою теж розблоковані. що наводить на думку, що "ворон ворону", і що все це це одна зграя.

"агенти Кремля" відмітились не лише в NYT - практично вся західна преса про це пише, ліньки шукати посилання. Глузман, ясна річ, теж агент Кремля. а за совка був агентом Пентагону.

2 роки рому писали інакше.
    Радіо Свобода. 02.07.2014 Західна преса з захоплення відгукується про хоробрість президента України Петра Порошенка, який вирішив протистояти російському лідеру Володимиру Путіну.
    Пророк

Богдан Карпенко

Фейсбук вже обговорив 20 секунд з відповіді Президента на запитання щодо корупції. Тепер почитайте повну версію. Отже, що сказав Президент про статтю у NYTimes і боротьбу з корупцією в Україні загалом:

- Петро Олексійович, ви отримали насправді доволі хороший прийом щодо американського Уряду, у нас хороші результати, ми отримали 335 млн для української армії, ми можливо отримаємо позику якщо сформуємо Уряд. Але попри це місцева преса не є настільки доброзичливою, як могла би бути. NYTimes оприлюднив статтю, у якій йдеться про величезний обсяг української корупції. Ідеться про те, що українські чиновники приховують її розмір.

- Мені відома ця стаття. І я хотів би абсолютно чітко прокоментувати, що на сьогоднішній день проти України проводиться гібридна війна, у тому числі через механізми розповсюдження інформації, якою дискредитують Українську державу. Дуже важливо, і я у тому числі тут, зараз, у Вашингтоні, буду мати достатню кількість інтерв'ю, для того, щоб донести позицію, щоб, у тому числі, американські читачі і глядачі знали про те, що зроблено для боротьби з корупцією, у тому числі, і останнім часом.

Запущені реальні механізми боротьби з корупцією через механізми спеціалізованої антикорупційної прокуратури і НАЗК. Запущені механізми НАЗК: обраний її склад, і ми, я сподіваюсь, найближчим часом будемо мати електронні декларації всіх урядовців і всіх посадовців, які нарешті мають звітувати про те, де вони взяли машини, квартири, літаки, дачі і все таке інше. Ніколи в історії України цього не було.

Вчора Верховна рада дала згоду на арешт судді, який був схоплений безпосередньо "на гарячому", хабарники, які очолюють урядові агенції, працюють в обласних адміністраціях на керівних посадах, народні депутати, які знаходяться під слідством - цього ніколи в історії України не було. І об'єктивна і чесна інформація процесів, які щойно започатковані - була і є дуже потрібною нашим партнерам.

Я, наприклад, твердо переконаний, що повороту назад - немає. І я твердо переконаний у тому, що ми маємо продемонструвати ефективність боротьби з корупцією, ефективність реформ, до речі - необхідність прийняття конституційної судової реформи, яка була мною ініційована, і яка перезавантажує суди, які на сьогоднішній день є вузьким місцем щодо боротьби з корупцією, позиції у реформі енергетики, децентралізації, бюджетної прозорості, державних закупівель. І, якщо ви візьмете те, що зроблено за останній місяці, або за останній рік, повірте мені, що це є надзвичайно багато. І на сьогоднішній день у зв'язку з урядовою кризою, коли заблокована робота Уряду і Парламенту, я перший, хто зацікавлений у тому, щоб ми її розблокували, якнайшвидше створили коаліцію. Коаліція має базуватись на імплементації домовленостей і реформ, які погоджені з МВФ, імплементації змісту угоди про асоціацію з ЄС, включно з поглибленою та всеохоплюючою зоною вільної торгівлі, інструментами боротьби з корупцією, які передбачені у плані дій щодо безвізового режиму.

І, коли ми ідемо по конкретиці - тут набагато важче комусь опонувати. От я би хотів, щоб у тому числі через ЗМІ ми мали абсолютно чітку і об'єктивну картину. Впевнений у тому, що і наші партнери, і народ, який проживає по обидва боки Атлантичного океану - буде мати об'єктивну і чітку інформацію. Дякую

Відео з 15-ї хвилини

--------------------------------------------------

Від себе хочу написати наступне:

1. Мені безмежно приємно, що на нашого Президента не можна повпливати, влаштувавши істерику у соцмережах використовуючи маніпулятивні матеріали

2. Мені безмежно приємно, що ніяка закордонна преса у своїй редакційній колонці не може вибирати нам Генпрокурора, а рішення по кандидатам приймається нашим Президентом

3. Радий, що Президент абсолютно у курсі травлі, яку влаштовують через різноманітні ЗМІ, у тому числі і відомі світові, коли інформація подається журналістами однобоко, ігноруються наші досягнення.

4. Я дуже сподіваюсь, що у світових ЗМІ ми почнемо надавати альтернативу однобокій інформації лобістів різноманітних призначень та провокаторів перевиборів.
    Пророк

Так почему тогда переживаете, что Порошенко лапшу назвал лапшой?
    Я переживаю, что президент потерял связь с реальностью и берегов уже не видит, выражаясь поэтическим языком.

Богдан Карпенко
    Від себе хочу написати наступне:

1. Мені безмежно приємно, що на нашого Президента не можна повпливати, влаштувавши істерику у соцмережах використовуючи маніпулятивні матеріали

2. Мені безмежно приємно, що ніяка закордонна преса у своїй редакційній колонці не може вибирати нам Генпрокурора, а рішення по кандидатам приймається нашим Президентом

3. Радий, що Президент абсолютно у курсі травлі, яку влаштовують через різноманітні ЗМІ, у тому числі і відомі світові, коли інформація подається журналістами однобоко, ігноруються наші досягнення.

4. Я дуже сподіваюсь, що у світових ЗМІ ми почнемо надавати альтернативу однобокій інформації лобістів різноманітних призначень та провокаторів перевиборів.
    Мені безмежно неприємно, що можна таку пургу нести і не красніти.
+ Ответить в теме