Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4608Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 203 из 343
Показано с 2,021 по 2,030 из 3428.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Звернення Президента України
    Вірно, топи їх, Петя, бо й сам не випливеш!

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Приймальня адміністраціі президента. У приймальні сидять Яценюк з Шокіним. Яценюк увлічонно грає на айфоні у Енгрі Бьордс. Шокін мрачно за ним наблюдає і видно, шо настрій у нього ні к чорту.
    Шокін:
    - А шо казав? Чого нас визвав?
    Яценюк:
    - Не знаю. Може якісь грамоти нам вручить до восмойі марти.
    Шокін:
    - Лаятиме?
    Яценюк (весело):
    - Може ще й битиме, - тихенько начинає наспівувать: "Ой била мене мати березовим прутом".
    Шокін:
    - Чуствую битиме і може даже отим твойім березовим спрутом, - тяжело вздихає.
    Обох запрошують у кабінєт президента.
    Заходять.
    Обидва підсвідомо стають по стойкє смірно. Шокін з трудом подавляє у собі бажання звернутись до президента:" Вашблагородіє". Чудом стримується.
    Президент встає, швидко підходить до вошедших і зі словами :"Сєня, сколько єто буде продолжаться" б'є в ухо Шокіна. Шокін падає на сраку, але бистро оговтується і встає. Ухо палає.
    Яценюк:
    - Олексійович, я вас прошу...
    Президент до Яценюка:
    - Не фамільярнічай, тєхнократа кусок. Просрав ти падло всі полімєри, - і тут же б'є Шокіна у другє вухо.
    Яценюк:
    - Батя, я стараюсь...
    Презідєнт:
    - Стараються бєздєтні сім'і, а по тобі тюрма уже плаче, - замахується на Яценюка, але знову страшно б'є ляща Шокіну.
    Шокін (з ужасом випльовуючі у жменю зуб):
    - Таварішч главнакамандующій, не лайте Арсєнія, бо я єтого дальше не винєсу.
    Презідєнт (ласково):
    - Бачиш, Сєня. Людина за тебе он заступається. Переживає по-людські, можна сказать. І кстаті, Вітя, дорогой мій прокурор, у мене до вас претензій нєт, - питається Шокіна обнять, а той з переляку закриває лице в ожиданіі слєдующого ляща.
    Презідєнт:
    - Вітя, отдохнуть тобі нада. Нєрви, я бачу, вже негодяться. Дьоргаєшся як паралітік, зуб он випав. Виноград на дачі пересадить треба, а ти за роботою уже сонця не бачиш. Ну шо, на дачу?
    Шокін (задорно, витираючі соплі):
    - А шо! Поіду! Сьогодні ж і забор викрашу.
    Прєзідєнт:
    - Тагда, впірьод. Заяву мені на стол і айда. А цей,- повертається до Яценюка,- ууу, контра, хай работає гад.
    Яценюк (закатує під лоб очі):
    - Лексійович, якшо куля в лоб, то куля в лоб...
    Презідєнт:
    - В сраку тобі куля. Свабодни. Оба.
    Пророк

Sky, порадував!
    Пророк

Зустріч #накавуздругом з Ромою Кисляком в Kartata Potata кафе-гастроном.
    المزيد من النفط

Завсідник

Дуже об"єктивний показник рейтингу президента - "вітання" у вигляді свисту на матчі ЛЧ Динамо Київ - Манчестер Сіті від 70000 вболівальників.
    Пророк

Ответ Сообщение от pierro Посмотреть сообщение
    президента - "вітання" у вигляді свисту на матчі ЛЧ Динамо Київ - Манчестер Сіті від 70000 вболівальників.
    На нього було жалко дивитися на стадіоні, обличчя видавало багато жалісної інформації, навіть комірець його рубашки по зрадницьки був дещо задратий......
    Пророк

Петро Порошенко

Перезавантаження Уряду є відповідальністю Парламенту та парламентської коаліції.

Парламентська коаліція має визначитися – і щодо кандидатури членів Кабінету Міністрів та керівника Уряду, і щодо програми і порядку реформ, які мають бути проведені, і щодо позицій фракцій, які будуть входити до складу цієї коаліції.

Я не можу допустити і не допущу дострокових парламентських виборів на цьому етапі.
    Окремі політичні лідери і діячі насправді працюють не на перезавантаження Уряду, а на дострокові вибори. Ми не маємо ні часу, бо це потребує півроку тотальної бездіяльності і популізму, ні необхідності, бо кращої Ради у нас не буде.

Треба вчитися працювати з цією Радою!
    Пророк

ри?

Треба отам вверху біля "Размєр прожиточного мінімума" дописати "на чєтирє дня"
+ Ответить в теме