Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4584Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 19 из 337
Показано с 181 по 190 из 3370.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

ЗВІЛЬНЕННЯ 1500 ПРАЦІВНИКІВ ГПУ ВИКЛИКАНЕ НЕОБХІДНІСТЮ ЗАКРИТИ ПРОВАДЖЕННЯ ПРОТИ ЯНУКОВИЧА, – ДЖЕРЕЛО

Звільнення Віталієм Яремою 25 червня 1500 працівників Генпрокуратури викликане необхідністю закрити кримінальні провадження проти Януковича та його поплічників.

Про це повідомило джерело в ГПУ.

Серед інших звільнено першого заступника генерального прокурора Миколу Голомшу, який розслідував справи проти колишнього президента Віктора Януковича, а також допомагав Майдану.

За словами джерела, тепер заблоковані рахунки екс-президента розблокують.

Нагадаємо, що Микола Голомша обіймав посаду з 27 лютого 2014 року.

Філософф

Я в Київ поїхати не зможу, малі діти, але в Полтаві підтримаю. Кажіть коли?
    Пророк

Реакція АП на вчорашній мітинг під стінами Адміністрації, на мою думку, геть неадекватна.
    Такі раптові акції нагадують провокацію, на зразок учорашньої (у суботу, 28 червня), наголошують чиновники, що вийшли до людей. ..... "Мітинги тут, протести, провокації. Я вам ще раз говорю, це те, що сьогодні роз'єднує людей. На Сході є мирні люди, які хочуть виїхати. Є люди, які хочуть скласти зброю, і їм потрібно дати цей період. Є люди, які хочуть сьогодні мирного врегулювання, і ми повинні зробити цей крок", - наголосив перший заступник голови АП Геннадій Зубко.
    http://tsn.ua/politika/v-administrac...ey-356879.html
    значить, ця політика триватиме, із патріотів робитимуть ворогів, а з ворогів - друзів. попереду універсали й меморандуми, і нові смерті наших бійців і цивільних.
    Пророк

В Москве на остановках общественного транспорта появились рекламные щиты с изображением президента Украины Петра Порошенко.
    «Просрали Крым, просрем и всю страну», — говорится в рекламном слогане.
    Слоган был создан по аналогии с рекламной акцией руководителя проекта «Пробок.нет» Александра Шумского: «Вернули Крым, вернем и Москву без пробок».
    Реклама была распространена арт-группой «Невежливые люди».

gazeta.ru
    Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    В Москве на остановках общественного транспорта появились рекламные щиты с изображением президента Украины Петра Порошенко.
    «Просрали Крым, просрем и всю страну», — говорится в рекламном слогане.
    Слоган был создан по аналогии с рекламной акцией руководителя проекта «Пробок.нет» Александра Шумского: «Вернули Крым, вернем и Москву без пробок».
    Реклама была распространена арт-группой «Невежливые люди».
    хоть и кацапня а шо не так разве? шоколадне порося за пару слет просрет нашу страну
    модератор

Олег Ляшко:
    Друзі, сьогодні, 30 червня, о 20:00 буду в ефірі ТВІ, де розкажу усі подробиці зустрічі з Президентом Порошенко. Є багато цікавого, що вам варто знати, тож, дивіться

Ну что, если верить Ляшку, Порох даст команду возобновить АТО.
    Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Ну что, если верить Ляшку, Порох даст команду возобновить АТО.
    а якщо Олланду, то зовсім навпаки.
    я сподіваюся на диво. Contra spem spero.
    Пророк

Миниатюры Миниатюры BraKYfxIgAAWEHb.jpg  
    Пророк

наразі мої вибачення Президенту і успіхів у військовій операції, він може розраховувати на мою підтримку.
    здається, це ми його додавили, срільними зусиллями)
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    наразі мої вибачення Президенту і успіхів у військовій операції, він може розраховувати на мою підтримку.
    Поки що не бачу причин для вибачення, ми повинні пильно стежити за ним... Чули, що казав? В разі потреби він знову готовий перейти до припинення вогню... Це як? Тільки почнемо трохи перемагати і террористи заволають "караул", ми знову зупинимось, щоб вони підтягнули нові сили?
+ Ответить в теме
Страница 19 из 337