Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4779Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 182 из 360
Показано с 1,811 по 1,820 из 3600.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    А власть Порошенка этих сепаратистов и не думает сажать...
    Генеральний прокурор Украни, за вказівкою Порошенка, повідомив, що за результатами розслідування - Російського сліду не було на майдані в Україні. Крапка. Занавіс.

Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    Блок Пера Порошенка відкрито веде на вибори колишніх регіоналів!
    Dracon, а за кого вы собираетесь голосовать на предстоящих выборах?
    Пророк

На роботі ходять слухи, що в пт в Полтаву приїздить президент. Ніби в "Листопаді" буде зустрічатися з представниками всіх ВУЗів, ніби о 16.00. Хтось щось чув про візит?
    модератор

Нажмите на изображение для увеличения
Название: Untitled-1.jpg
Просмотров: 0
Размер:	147.6 Кб
ID:	40577
    Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    На роботі ходять слухи, що в пт в Полтаву приїздить президент. Ніби в "Листопаді" буде зустрічатися з представниками всіх ВУЗів, ніби о 16.00. Хтось щось чув про візит?
    Я бы поискал расписание на сайте президента, но Аваст не рекомендует туда заходить...
    Пророк

А мені Касперський дозволив.

Ну що, як видно, президент в ці дні вільний.
    модератор

Офтоп:
    А мені Касперський дозволив.
    http://s017.radikal.ru/i404/1510/aa/c5197efeafe9.png
    Ну що, як видно, президент в ці дні вільний.
    Конечно российский Касперский разрешает, чтобы бандеры побольше вирусов нахватались!
    Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    Конечно российский Касперский разрешает, чтобы бандеры побольше вирусов нахватались!
    Офтоп:
    Доживає останні дні. На роботі на якийсь інший ставитимуть.

Тут пишуть, що їде до нас.
    Пророк

будет завтра или послезавтра..насколько слышал сегодня или завтра приезжает охрана.короче как всегда город перекрыт будет
    Пророк

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    будет завтра или послезавтра..насколько слышал сегодня или завтра приезжает охрана.короче как всегда город перекрыт будет
    C одной стороны от Порошенка будет Головко, а с другой Мотя......)))))

PS: Президент «зливає» східну Україну «Оппоблоку», – Купрій
    Між головою ЦВК Михайлом Охендовським, кандидатом на посаду мера Дніпропетровська Олександром Вілкулом і Президентом України Петром Порошенком існує змова на користь «Опозиційного блоку» на місцевих виборах, вважає народний депутат, один з лідерів «Українського об`єднання патріотів – УКРОП» Віталій Купрій.

«У 2012 році Охендовський відповідав у ЦВК за Дніпропетровську область. Я особисто знаю, як він фальшував вибори та здійснював там всі свої злочини. Зараз він отримав орден від Порошенка. Це ж хабар чистої води, який ще й публічно дали», – сказав Віталій Купрій в програмі "Про політику" з Сергієм Щербиною на телеканалі «Еспресо.ТV».

Політик нагадав, що напружена ситуація з виборами також і в Маріуполі, де триває протистояння демократичних сил і «Опозиційного блоку» в міській ТВК. «Людям потрібні справедливість і зміни в державі. Але ми бачимо зараз, що Петро Порошенко як гарант Конституції усунувся від забезпечення законності під час виборчого процесу. Я вважаю, що це є однозначно зливом Донбасу «Опозиційному блоку». Але добре, що є патріотичні сили, які налаштовані боротись за законність і я думаю, що не вдасться повернути історію: правда на нашій стороні», – підкреслив Віталій Купрій. Депутат вважає, що Україна потребує повного перезавантаження влади: після місцевих виборів повинні пройти позачергові парламентські вибори, а також дострокові вибори президента.
    Пророк

+ Ответить в теме