Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5310Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 163 из 414
Показано с 1,621 по 1,630 из 4140.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Да не будет этого суда иначе вскроется такой гнойник..типа такого из за кого убили своих же волонтеров. Я раньше писал что допускаю что они могли немного крышевать контрабанду но единицы из начальников которых поставили сами же менты.

Пророк

Порошенко до виборів обіцяв курс гривні зробити не більше 10 за долар:
    https://www.youtube.com/watch?v=xzxWX3ltbzI Замість цього, поставивши головою Нацбанку свою давню подругу Гонтареву, курс гривні був ШТУЧНО обезцінений втричі. Всі непродажні економічні експерти говорять, що обвалення гривні відбулось дійсно штучно, без жодних на те причин. А це значить, що зарплати, пенсії і стипендії так само ШТУЧНО були в три рази обезцінені. Натомість активи банку Порошенка зросли за цей час аж в 4 рази! http://sobytiyavmire.com/blog/439657...ochti-v-4-raza Так само зросли і активи банку Гонтарєвой. Ніяких підозр це у вас не викликає? Зараз же ця мафія, яка штучно ваші гроші втричі зробила дешевшими, кидає перед виборами вам копійку (паралельно з цим підвищуючи ціни за тепло, електроенергію і телефон). З усіх нас роблять дурнів, а якщо хтось із вас надумає проголосувати за БПП на виборах, то цим доведете, що є дураками!
    Пророк

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    ... З іншого боку інформація про командирів - колишніх бандитів, особовий склад - криміналітет. Дуже хочу у чомусь бути впевненим, але загалом доказова база викликає сумніви...
    командир мав судимість, чистий кримінал. місцевий, з Донбасу.
    тепер розглядаємо ситуацію яка вона була рік тому.
    маємо донецького, грубо кажучи, бандита. настає Руская вясна.
    якими могли б бути дії означегого бандита?
    1) далі займатись потихеньку криміналом.
    2) піти в апалчєніє, таким чином легалізуватись, стати героєм Новоросії, отримати індульгенцію.
    3) з вірогідністю в 0,000001% - стати до зброї і захищати Україну.

і це диво сталось. було створено ефективний боєздатний підрозділ, бійці якого не здавались в полон і не віддавали зброю ворогу, а мочили його так що тріски летіли.

тепер йому (командиру) шиють все той же кримінал, підрозділ розформовано.

в якості додаткового бонусу - кримінальники й терористи, які воювали і воюють проти України, АМНІСТОВАНІ Залізним Петром.

о премудрий державний муж...яка неосяжна державницька політика! тепер усі бандити воюватимуть проти України, бо за це - амністія, а якщо за Україну, то тюрма.
    Пророк

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Панове, ви тут не затуляйте "пельки" одне одному. Кожен з Вас має право на власну думку.
    І ще - незалежно від того хто "за" чи "проти" якихось політиків. Лийте лайно на них скільки вам заманеться. З них, як з гуся вода, до того ж форуму вони точно не читають. Але не треба тут одне одного поливати. Це як мінімум забороняють правила форуму.
    Пророк

Богдан Карпенко
    Це тільки у нас так може бути: ті самі люди звинувачують, що ти диктатор, бо дієш у рамках закону і, одночасно, звинувачують що ти не диктатор, бо не перебираєш на себе повноваження суду щодо ригів і ко

Богдан Карпенко

Поспілкувався з другом по подіях в Одесі. На істину не претендую. Просто моє бачення ситуації:

- Чому затримали ПС в Одесі?
    - Викрадення було?
    - Так
    - Скарга на викрадення була?
    - Так
    - Докази є?
    - Так
    - Які питання до міліції? Міліція не повинна реагувати?
    - Але той, що скаржиться, має жахливу репутацію
    - Це щось міняє у даному випадку?
    - Ні. Ок. У нас є незаконні будівництва у місті. Чому міліція туди не йде?
    - Це має якесь відношення до ситуації з викраденням?
    - Ні.
    - Щодо будівництва: у нас передбачені законні способи тиску на владу, у нас є преса, яка залюбки вас підтримає і наістерить у рази більше, ніж то потрібно. Дійте
    - Чому садять одних, а корупціонерів відпускають?
    - Якщо законом передбачена застава, то і надалі будуть відпускати під заставу, допоки депутати не внесуть зміни у КПК
    - Чому зміни у КПК не вносять?
    - Зміни блокує комітет, який вважає, що це наступ на права людини
    - По дурному вважає
    - Вочевидь. Країна вибрала таких депутатів, так вони і працюють. Тисніть на депутатів, вимагайте змінювати КПК.
    - Чому не садять Ківалова?
    - Тому що Ківалов сам писав закони і дуже добре розуміє слабкі місця. Ківалова не можна взяти і посадити просто "бо хочу". Він одразу подасть в Європейський суд і виграє, ще й вибачитись примусять. Цей обов'язковий судовий процес по його "діяльності" буде, і він буде довгим.
    - А чому так легко посадити радикалів?
    - Тому що радикали порушують закон, знімають себе при цьому на камеру, розшарюють докази по соцмережам. Тобто - ідіоти, так.
    - Але раніше після Майдану нікого за це не садили
    - Бо тоді ми не просили допомогу від цивілізованого світу. Зараз просимо. А взамін є вимога бути у правовому полі. Питання тільки у тому, коли до наших емоційних любителів простих рішень це дійде. В країні працює закон, працюють правоохоронці. Більше ніякого самосуду і перебирання на себе ролі правоохоронців. Нема такого закону: "Можу робити, що захочу, бо я у вишиванці". Ми можемо відмовитись від правового поля, але тоді у наших радикалів не буде часу на різноманітні погроми на відео, бо тоді ми всі залишимось проти Росії на одинці і на повну відчуємо, що таке повноцінне вторгення на твою територію підготовленої армії ворога, коли в тебе ні грошей, ні танків, ні авіації у потрібній кількості для оборони нема.

* * *

Alisa Pyvovarchyk

Почему садят патриотов, а не регионалов?

Никита Соловьев

Не могу ничего сказать о Ефремове и прочих Луганских. Но вот по Кернесу я по понятным причинам материалы смотрел. Еще год с лишним назад на него дело заводили по призывам к сепаратизму на этом съезде сепаратистов, под которым состоялась первая в Харькове действительно массовая акция тогда еще протеста.

В меня тогда полетел шквал гнилых помидоров, а я написал, что дело не имеет судебной перспективы. Не потому что какая-то сволочь дело развалит, а потому что в инкриминируемых эпизодах отсутствуют признаки состава преступления. Ну не было там ни единого прямого призыва к посягательству на территориальную целостность! Я понимаю, что он имел в виду, ты понимаешь, весь съезд и все мы под Дворцом спорта понимали. А с точки зрения законодательства призывов не было.

ОК, допустим. Но ведь были же еще и организация титушек, и нападения на активистов, и еще масса всего? Были. Только там доказать личное участие гражданина Кернеса Г.А. еще сложнее. Не специалист в уголовке, но думаю что или крайне сложно, или вообще практически невозможно. Ну или возможно после того, как будет арестован Жилин и ему будет предложена досудебная сделка со следствием. Как ты понимаешь, событие вряд ли ближайшей перспективы.

А как же экономические и должностные преступления, ведь украдено же до черта? А там практически уверен, что нет ни единой лично подписанной им противозаконной бумаги. И взятки лично он у людей, готовых дать показания не брал. Сейчас идет следствие по чуть ли не десятку харьковских КП. Насколько я слышал, по части из них копают весьма серьезно, уже нарыли на сроки руководителям. Но вот фамилия Кернеса нигде не фигурирует.

Поэтому считать, что закрыть на срок длинной в жизнь как минимум Кернеса не дает только отсутствие политической воли на мой взгляд совершенно неверно. Об остальных судить не берусь, но предполагаю схожесть ситуации.

Aleksandr Savchenko

Почему суд над Кернесом (об избрании меры пресечения! А не по сути!) никак не может состояться? Потому что Кернес очень умело пользуется "дырками" в УПК.

И будет пользоваться. Это его право. Будет приводить "титушек", заполнять ими зал суда и т.д. И говорить о том, что все это ему мешает быть кристально чистым перед судом. И он прав! А мы будем говорить о том, что наша власть плохА, не может посадить "судом Линча". Только потому, что нам так хочется. Власть нужно критиковать за то, что не создала таких условий, при которых нынешние события были бы невозможны.

А не за "политические мотивы".

Я тоже, как и большинство харьковчан, знаю, что Гепа крышует наркоторговлю. Ну и что? Посадить за недостаточностью улик?
    Сейчас нашли более менее доказуемый эпизод. Но определить меру пресечения суд не может. Потому что до рассмотрения вопроса по сути суд ОБЯЗАН определить меру пресечения. А он это сделать не может в силу вышеупомянутых причин.

Кстати, Аль Капоне не за мафиозную деятельность осудили.
    Пророк

Пророк

Хороший плакатик в камеру бойцов Торнадо)
    Пророк

Порошенко в Одесі 30 травня цього року:
    «Не буде у нас приватних армій, які марширують містами. Їх буде роззброєно і притягнуто до відповідальності. Охоронні компанії будуть позбавлені ліцензій, а організатори опиняться за ґратами", - зазначив президент.
    Події в Первомайську 7 вересня цього року:
    за повідомленнями місцевих жителів, близько 600 (так, шістсот) озброєних бойовиків, найнятих сином біглого генпрокурора Віктора Пшонки, захопили ряд сільськогосподарських угідь у Миколаївській області, коло міста Первомайськ. Виставили блок-пости на дорогах. Їздять на автівках без номерів.

Місцевих нацгвардійців відганяють пострілами. Бійцями у балаклавах обстріляно начальника Первомайського міськвідділу УМВС України в Миколаївській області Олександра Бадеру, а також потрапили під вогонь співробітники СБУ, які його супроводжували. Бойовиків координує Юрій Марченко, екс-прокурор часів Пшонки, люсторований у минулому році

Оскільки збрехати Президент не міг, то у мене лишається тільтки одна версія: оцей батальйон гопоти - це не приватна армія, а залізна гвардія Залізного Петра. Останній рубіж, так би мовити, для захисту від правосеків, свободівців, Ляшка, Коломойського та інших агентів Кремля.

Nota Bene: Корнацький, у якого в такий спосіб бандити під дахом міліції віджимають майно - один з п'ятьох, здається, нардепів від БПП, які НЕ ПРОГОЛОСУВАЛИ за путінські зміни до Конституції.
    Частий гість

http://dniprograd.org/ua/news/politics/24394
    Влада зливає вибори у Дніпропетровську Опозиційному блоку?
+ Ответить в теме