Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5121Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 16 из 396
Показано с 151 по 160 из 3958.
    Banned

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от Професор Посмотреть сообщение
    в будь-якому разі Крим втрачений
    История с Крымом на самом деле еще даже не начиналась, вот в чем прикол...

Офтоп:
    Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    Блокування за підтримку ворога.
    Вспомните меня 5 лет назад. ИМХО слишком жестко, похоже на заградотряд = )
    Впрочем я из банов не вылазил = )
    Конечно, 75% моей трансформации я обязан рождению дочки, но идеология форума тоже внесла корректировки = )
    Хотя уверен на 100% был бы майдан - я был бы за него = ) Потому что Янучару я ненавидел не меньше, чем Тимоху

Пророк

Ответ Сообщение от Професор Посмотреть сообщение
    Скажу відверто: я вражений!
    Відповім також відверто.
    Особисто мені це писати - марно. Ми тут всі мирні (до пори до часу) люди. У нас одне велике гасло - Від'їбіться від нас. Ми ні на кого не нападали і не перевозимо через кордон до чужої країни озброєння.
    Пропоную всі Ваші такі дописи писати Гіркіну на ФБ, та різним іншим персонажам.
    До речі тут дуже цікаво буде прочитати його або їхні відповіді на Ваші мирні пасажі.
    Пророк

порося таке ж мурло як ющенко тіки триндить коли потрібні рішучі дії для порятунку держави а то такими темпами бачу через пару років Україну втратимо
    бог

Пророк

Порошенко дав відповідь "яструбам"
    (тобто мені, зокрема. до яструбов точно не належать Чечетов, Медведчук та Ахметов - вони вітають старання нашого президента)
    Отже:
    Президент Петро Порошенко вважає позитивним факт початку діалогу на сході країни.
    між Кучмою і Медведчуком? Медведчуком і Царьовим?
    Про це він сказав, виступаючи на зустрічі представників органів місцевого самоврядування й органів державної влади "День діалогу", передає УНІАН.
    "Знаю, сам факт таких консультацій сприйнятий неоднозначно в суспільстві. Є "яструби", які вимагають швидких жорских воєнних дій. Інші вимагають масштабних компромісів "тільки щоб не було війни", - сказав він. "Відповім обом сторонам: наша мета - не війна. Не ми, не Україна її почала. Наша мета - мир. Але підкреслюю: мир не будьякою ціною й не за будь-яких умов. У нас не здригнеться рука, щоб дати гідна відсіч збройному агресору, який зазіхає на соборність і цілісність нашої держави", - сказав Порошенко.

"Діалог про реалізацію президентського плану по врегулюванню ситуації на Донбасі почався", - сказав Порошенко й нагадав, що мирний план складається з 15 пунктів, і одним з головних є негайна демілітаризація регіону й відновлення контролю над російсько-українським кордоном.
    серед іншої маячні, яку несе президент, я відзначу, що в його "пляні" йшлося не про "демілітаризацію", а про роззброєння терористів. "демілітаризація - це путінський термін, який означає виведення з регіону українських військ.
    На мій хлопський розсуд, само до цього президент і готує наш народ після 27 червня. це і буде "план Б".

по адекватності цей поц уже зрівнявся з Януковичем, по глибині зради теж. але той хоч не кричав "Слава Україні".

наведу чужу оцінку його виступу, з коментаря:
    impulse _ 25.06.2014 12:46
    Это не ответ. Это жалкое блеяние полностью деморализованного, испуганного и жалкого существа, которое случайно, на фоне тотальной разрухи и угрозы войны, пользуюясь талантом обманывать и лгать, попало в большую политику.
    Пророк

по-новому! воно і видно.
    Пророк

Merry Corpse, жити по-новому!!!

пишуть, що почалась масована атака на наші війська в аеропорту Краматорська.
    09:36 / 26.06.2014 — Новости Донбасса

Утром 26 июня началась массированная и хорошо подготовленная атака боевиков на аэродром Краматорска, который все это время пребывал под контролем сил АТО. Об этом сообщает журналист Артем Шевченко в своем facebook.
    "В этот раз, судя по всему, противник решил взять стратегический плацдарм - соотношение сил в его пользу 1:3. Около трех сотен штурмующих против примерно одной сотни обороняющихся. Применяются все виды тяжелого вооружения", - пишет он.
    По словам журналиста, очевидцы сообщают, что по улице Парковой в сторону аэропорта проехала установка БМ-21 РСЗО "Град" боевиков. Нашим нужна срочная и эффективная поддержка, в том числе с воздуха.
    хоч на тоталізаторі грай - здадуть знову наших військових чи ні. Порошенко так вчора надував щоки - ми, каже, дамо адекватеу відповідь на напади терористів.
    добра нагода показати адевкатність.
    Пророк

Поддерживаю.

Нажмите на изображение для увеличения
Название: Maidan3.jpg
Просмотров: 0
Размер:	30.1 Кб
ID:	38895

Больше того.
    Если завтра в 10:15 не будет отдан приказ о наведении конституционного порядка всеми силовыми методами с применением всех возможных сил и средств - это тоже приравнивается в вышесказанному.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    хоч на тоталізаторі грай - здадуть знову наших військових чи ні. Порошенко так вчора надував щоки - ми, каже, дамо адекватеу відповідь на напади терористів.
    добра нагода показати адевкатність.
    Здадуть, звичайно Адже з часів штурму Луганського прикордонного загону мало що змінилось...
    Війна, силові дії - це явно не коник нашого нового президента. І всі це знали ще до виборів. Але ж не президент безпосередньо керує віськовими операціями? На мою думку, треба йому було добряче почистити генштаб та поставити на чолі АТО рішучого патріота України, який би не належав до жодного з силових відомств (щоб не викликати образ та саботажу), але мав досить високі повноваження (бо у нас же, де-факто, віськовий час!), в тому числі, і з кадрових питань.
    Пророк

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Здадуть, звичайно Адже з часів штурму Луганського прикордонного загону мало що змінилось...
    Війна, силові дії - це явно не коник нашого нового президента. І всі це знали ще до виборів. Але ж не президент безпосередньо керує віськовими операціями? На мою думку, треба йому було добряче почистити генштаб та поставити на чолі АТО рішучого патріота України, який би не належав до жодного з силових відомств (щоб не викликати образ та саботажу), але мав досить високі повноваження (бо у нас же, де-факто, віськовий час!), в тому числі, і з кадрових питань.
    я згодний. але що йому заважає? у нього вся повнота влади. хай виконує свою роботу.
    він просто не хоче.
+ Ответить в теме
Страница 16 из 396