Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4606Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 154 из 343
Показано с 1,531 по 1,540 из 3428.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

George Tuka
    Сегодня днем позвонил Президент.
    Поздравил с Праздником и... задал вопрос: "Георгий, чем я могу тебе помочь?". Хотите - смейтесь, хотите - критикуйте. Но... Я вновь повторюсь: за все время я НИ РАЗУ не получил от Президента и намека о каких-либо "нужных" кадровых назначениях, каких-либо "бизнесс-проектах", о каких-либо политических предпочтениях. Ни разу!
    Скажу честно - меня это радует. Я все жду "Понимаешь, Жора, так надо!", а этого "так надо" все нет и нет...
    Обговорили ситуацию в области: постоянные обстрелы, возможности начала операций противником, проблемы привлечения кадров и многое другое. По окончании разговора, Президент спросил о моих планах приезда в Киев и ПОПРОСИЛ, во время пребывания в Киеве через Администрацию Президента согласовать время встречи: "Хочу с тобой поговорить подробнее обо всем!". Не дал мне распоряжение (как мой непосредственный начальник) прибыть такого-то числа к такому-то времени на встречу с Президентом, а совсем неожиданно для меня, в абсолютно непривычном формате "во время приезда согласовать время встречи".
    Может быть я и "старый идеалист". Может быть я и "наивный романтик". Но... Скажите мне, почему я должен "на автомате" критиковать своего руководителя, который каждый раз свой разговор начинает с вопроса "чем помочь"??? И помогает!...

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Думаете Порошенко нарушит минские? Вы однако или очень молоды или неисправимый романтик. ;)
    Или и то и другое.
    Yury Bogdanov
    По факту встречи в Берлине:
    1. Минский формат никуда не делся.
    2. Прозрачный намек: или выборы по украинским законам, под украинским и международным контролем - или санкции.
    3. Еще более прозрачный намек: или деэскалация, или еще санкции.

Виктор Пузанов
    Если не считать обеспокоенности ЕС по поводу транзита газа осенью и зимой, которую ПАП загасил, основная тема и результат сегодняшней встречи в этой фразе:

"Надеюсь, что основным результатом нашего нынешнего мероприятия станут деэскалация в Донбассе, прекращение кровопролития; содействие началу обсуждения проведения местных выборов по украинскому законодательству, которые будут четко соответствовать стандартам ODIHR ОБСЕ".

Перевод:
    "Если вы не прекратите обстрелы и не снизите напряженность прямо сейчас, если вы только вздумаете сунуться с наступлением, хрен вам а не признание каких бы то ни было выборов, и очередной виток санкций уже к концу ноября".

Конечно, выборы не будут признаны. Но надо же было предупредить об этом официально...

Я обычно так не разжевываю, просто чувствую важность этого сегодняшнего события. Сори, больше не буду.

Пророк

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    2. Прозрачный намек: или выборы по украинским законам, под украинским и международным контролем - или санкции.
    Хоть Богданов и радник президента, но матчасти он не знает (или притворяется что не знает) абсолютно. Нема в минских украинского контроля: "Выборы будут проведены с соблюдением соответствующих стандартов ОБСЕ при мониторинге со стороны БДИПЧ ОБСЕ."

если вы только вздумаете сунуться с наступлением, хрен вам а не признание каких бы то ни было выборов
    А если потерпят? Тогда признание террористических выборов на оккупированных территориях? Шедеврально.

Перевод:
    От жеж эти переводчики. Не надо ничего переводить. Все написано в минских. На русском языке.

ЗЫ: Был уже один переводчик: "Президент Украины Петр Порошенко сообщил, что украинскую лётчицу Надежду Савченко скоро освободят. Политик рассказал, что соглашение об освобождении гражданки Украины было достигнуто на переговорах в Минске."
    Пророк

А август, то заканчивается - надо уже 300+ голосов рошенулипецкому то собирать для "втюхивания" минских договоренностей...............
    Пророк

Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
    "втюхивания" минских договоренностей...
    Посмотрим как народ проглотит это приглашение в гражданскую войну.
    Пророк

Глава держави дав старт роботі електронних петицій на адресу Президента України

Президент Петро Порошенко підписав Указ, яким затвердив порядок розгляду електронної петиції, адресованої Президентові України, та дав старт роботі відповідного сайту.

Як зазначається в документі, запровадження цього механізму здійснюється задля забезпечення реалізації права громадян на звернення до Глави держави з електронними петиціями та на виконання частини другої статті 102 Конституції України і статті 23_1 Закону України «Про звернення громадян».

«Запровадження петицій - це реальний механізм прямого звернення громадськості до Президента. Це ініціатива Петра Порошенка, яка спочатку реалізувалася в ухваленні Закону «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції», який Глава держави підписав місяць тому, а тепер трансформувалася в його Указі», - зазначив Заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків, коментуючи підписання документу. Сайт електронних петицій на адресу Президента України працює за посиланням.

Щодо порядку та термінів розгляду електронних петицій в Указі зазначено, що відповідно до Закону «Про звернення громадян» на розгляд Глави держави подаватиметься електронна петиція, на підтримку якої зібрано не менш як 25 000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня її оприлюднення.

Розгляд громадського звернення здійснюватиметься невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду. Забезпечення їх розгляду покладається на Адміністрацію Президента України.

Для розгляду петиції створюватиметься робоча група для опрацювання порушених у зверненні питань із залученням до складу такої групи представників відповідних органів, а у разі потреби - представників інститутів громадянського суспільства, експертів, фахівців, консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів і служб, зазначається у документі.

Формування пропозицій щодо підтримки чи непідтримки звернення, проекту відповіді Президента здійснюватиметься протягом семи робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок розгляду електронної петиції. Після чого вони подаються на розгляд Президентові України.

Публічне оголошення про підтримку або непідтримку Главою держави електронної петиції розміщуватиметься на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України, а його відповідь - у спеціальному розділі з питань електронних петицій зазначеного сайту.

У разі визнання за доцільне реалізовувати викладені в електронній петиції пропозиції шляхом видання акта Президента України або внесення на розгляд Верховної Ради України відповідного законопроекту Адміністрація Президента України вживає в установленому порядку заходів щодо підготовки таких проектів актів.
    Пророк

Порошенко (при) тримав "УДАР" та поставив "Блок"

...

Маршал Гречко та Ефрейтор Гривня

Тим часом, присутні на з’їзді чекали Порошенка. Двері зали відчинилися, делегати стоячи почали плескати, але президента не було. Серед делегатів зїзду виникла незрозуміла пауза. Через хвилину до зали швидким кроком увійшов сам Порошенко.
    Під час промови він жартував, злився, радів, засуджував Росію, підкреслював підтримку України з боку світу і говорив про зміни до Конституції.
    – Щось "перший" сьогодні не в гуморі, – зауважив один із делегатів з’їзду іншому.

– Прошу опрацювати зміни до закону, які унеможливлять підкуп виборців і посилять відповідальність за застосування відповідних технологій. Переконаний – "маршал Гречка" більше ніколи не повинен брати участь в українських виборах, – махаючи правою рукою говорив він.
    У цей час Березенко озирнувся по боках і усміхнено заплескав у долоні. Про свого вірного помічника президент у промові не згадав, хоча штаб Березенка на виборах, як відомо, теж підкуповував мешканців Чернігова.
    Відповідь від Генадія Корбана не змусила чекати довго. У своєму Facebook він пожартував щодо свого почесного звання та запропонував свій варіант Березенку. "Вважаю необхідним надати Березенку почесне звання "Єфрейтор гривня".

Поки делегати були підігріті заявами президента, президія вирішила обрати нову Центральну раду, до якої ввійшли 50 членів. Серед них Владислав Атрошенко, Сергій Березенко та син Порошенка – Олексій.

– Атрошенко – колишній регіонал, – гукнув хтось із зали.

Депутати переглянулись, на секунду зала завмерла.

Тишу перервав Юрій Луценко, який склав повноваження голови партії БПП.
    – Наскільки я знаю, Атрошенко регіоналом не був… Але пропозицію ми розглянемо, - сказав він.
    Дивно, але навіть Луценко "забув", що Атрошенко в часи Євромайдану голосував синхронно із Партією ргіонів. Більше того – "за" сумнозвісний закон 16 січня.
    Врешті Атрошенко таки пройшов до центральної ради, під час голосування утрималися лише шестеро делегатів.

...
    Зараз стратегія команди Порошенка нагадує рішення про створення президентського блоку "За єдину Україну" адміністрацією Леоніда Кучми. Політичний альянс із пяти партій, створений для участі у парламентських виборах 2002 року, набрав тоді 11,8% голосів виборців. Хоча на початку амбіції були куди більшими.

До того ж, у новоствореного президентського блоку достатньо конкурентів – це і "Самопоміч" із "Батьківщиною" у західних областях, і УКРОП із Опозиційним Блоком на Сході і Півдні.

Больше тут:
    http://www.pravda.com.ua/articles/2015/08/29/7079409/
    Пророк

ги. Атрошенко до того був в Нашій Україні. в 2004 році він вбив шкільного вчителя машиною в межах села на Чернігівщині. після того Ющара призначив його головою Чернігівської ОДА.
    Отаке лайно збирає до себе пан президент. Абсолютно безпринципне і повністю кероване.
    як і сам Порошенко зрештою.
    Изуродованное тело пожилого мужчины, которого сбил «шестисотым» «мерседесом» народный депутат владислав атрошенко, нашли в 25 метрах от места столкновения
    Геннадий ПИОРО «ФАКТЫ»
    21.09.2004
    http://fakty.ua/65376-izurodovannoe-...-stolknoveniya
    Пророк

Пророк

парашенко не лідер своєї країни. це черговий зрадник і крадій дорвавшийся до корита
    Філософф с автоматом

Потрошенко раскукарекался.
+ Ответить в теме