Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4584Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 15 из 337
Показано с 141 по 150 из 3370.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Професор, ваші конкретні пропозиції. Що робити, щоб не було непотрібних смертей?

модератор

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Професор Посмотреть сообщение
    Скажу відверто: я вражений! ...
    Вспомнилось...

Пусть мы грязные, пусть голодные, пусть оборванные, хой!
    По мы по уши уж сыты истребительной войной,
    Мы не ждём пока вражине стукнет в голову моча,
    Свято чтим мы наставления Леонида Ильича:
    Он гутарил нам о том:
    Только б не было войны,
    Только б не было войны,
    Только б не было войны,
    О-о-ой!

Мы согласны жрать помои, мы согласны пить мочу,
    Мы согласны лизать жопу пидарасу-стукачу,
    Мы согласны жить в общагах, нам не надо ни хрена,
    И любой мы жизни рады, только б не пришла война,
    И народу наплевать: Тьфу!

Только б не было войны,
    Только б не было войны,
    Только б не было войны,
    О-о-ой!

Мы согласны в фонды "мира" всю зарплату отдавать,
    Мы согласны за копейки в мыле каждый день пахать,
    Нам плевать на неудобства - будем жить, как скажут нам,
    Будем все ходить в теплушках, лишь бы сгинула война.

И народу наплевать,
    Только б не было войны,
    Только б не было войны,
    Только б не было войны,
    О-о-ой!
    Постійний відвідувач

Я говорю про прагматичні питання. Якщо весь світ збереться і приєднає фактично Крим до України, Ви впевнені що Кримчане будуть тепер у захваті? Бензин по 15 замість 12, знову хатки багатіїв на узбережжі, зарплати по 2000... все це не сприятиме "лишь бы не было войны...". Кримчане поки що живуть краще за українців - факт. Щоб нам не розповідало укртелебачення... так само бреше, як і російське... як Вам "6000 грн". учасникам АТО (рядовим)... Мій родич за минулий місяць не отримав і звичних 4-х (офіцер, пілот)... Сусід взагалі залишиться інвалідом ... 3 дітей... Жінка-сирота...

А якби Угорщина " загарбала Закарпаття... а Україна пішла "визволяти свою землю" після здачі через рік-два? Що б робили Закарпатці, як гадаєте?
    Пророк

... жоден з Вас не проявив і грама людяності в ставленні до вже загиблих і ще живих (поки що)...
    Професор (кислих щей), я сподіваюсь, ви зі своєї проффесорської зряплати підтримали наших поранених? розкажіть, не соромтесь.

також не сіумніваюсь, що коли чечени чи казачкі прийдуть до вас у дім і гвалтуватимуть вашу дочку, ви радо підставите після того цим достойним людям і свою власну сраку, виключно з міркувань чоловіколюбства, і знайдете для того 1000 причин.

тільки це буде вашим особистим вибором, який не має нічого спільного з вибором українського народу.

згиньте.
    Пророк

Україна пішла "визволяти свою землю" після здачі через рік-два?
    Напомнить Великую Отечественную? И пошли и освободили и еще и гитлеровское прихватили. И ниче, все довольны.

Сусід взагалі залишиться інвалідом ... 3 дітей... Жінка-сирота...
    Опять же, помните ВОВ? Сколько украинцев полегло в борьбе с Гителером? То-то и оно. А за упаднические настроения во время ВОВ расстреливали, к вашему сведению ;)
    Постійний відвідувач

Ну і хто тут не зомбований??

Стосовно підтримки поранених. Я чомусь впевнений, що я тут один з небагатьох, хто надав підтримку тим, хто її потребує, і впевнений - що вона вже надійшла за адресою (бо здійснював це особисто). Мені дико чути зомбовані писки, які не мають під собою нічого конструктивного окрім ураження патріотизмом важливої частини мозку -і тут вони дуже схожі на росіян з їхнім же вереском "кримнаш!!!! бугага!!! дайошаляску!!!амєрікоситупиє"... Йде мова про налагодження вкрай важливих політичних стосунків, оскільки військові дії ми щодня поступово програєм, і наші засоби інформації нас м'яко кажучи вводять "в оману". як і в часи ВОВ... втрати бойовиків приблизно однакові з нашими військовими, втрати мирного населення переважать над обома разом... Це - не упадницькі настрої, це - бажання уникнути безглуздих смертей! Безглуздих!!! Враховуючи, що в будь-якому разі Крим втрачений, і його повернення - не має ні для кого ні найменшого блага, окрім знов таки можновладців. А Путіну потрібен виключно Крим, всі ці "сланці" - дитячий гомін... За нього він готовий платити будь-яку ціну, і якщо потрібно буде будоражити різні області України 20 років - буде і 20.
    Пророк

Це - не упадницькі настрої, це - бажання уникнути безглуздих смертей! Безглуздих!!! Враховуючи, що в будь-якому разі Крим втрачений, і його повернення - не має ні для кого ні найменшого блага,
    Ок, ваши пораженческие настроения по Крыму ясны. Что, по вашему мнению, надо делать с Лугандоном? И еще, чтобы сразу определиться, считаете ли вы Путина агрессором?
    штатний скептик

RAMM, бесполезно, это просто монолог под видом диалога. Он на вопросы не отвечает, как я вижу... Просто чередует свои высказывания с нашими. Работа такая))
    Пророк

Я говорю про прагматичні питання.
    От і я ставлю прагматичні питання. Давайте ще раз спробуємо.
    І так, увага!

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Професор, ваші конкретні пропозиції. Що робити, щоб не було непотрібних смертей?
    Зануда

Визнати приєднання Криму до РФ. Неймовірно болюче, але - фактично невідворотне.
    Блокування за підтримку ворога.
+ Ответить в теме
Страница 15 из 337