Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5599Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 144 из 443
Показано с 1,431 по 1,440 из 4422.
 1. #1431
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Yakovlev Victor

  Басманным судом Москвы был наложен арест до 13 сентября на имущество Липецкой кондитерской фабрики "Рошен".
  Под арест попали склад, четыре цеха, здание подсобного корпуса, семь земельных участков, принадлежащих ОАО "Липецкая кондитерская фабрика "Рошен".
  Компания Рошен обжаловала это решение.
  Мосгорсуд 6 июля признал законным решение районного суда и отклонил жалобу компании.

  В то же время Следственный комитет РФ расследует уголовное дело, возбужденное по факту хищения денежных средств в размере почти 181,5 млн рублей путем незаконного возмещения НДС кондитерской фабрикой.
  Основанием для возбуждения уголовного дела послужили материалы ФСБ России.

  Следствие считает, что в 2012-2013 годах фабрика направила в межрегиональную инспекцию ФНС России по Липецкой области поддельные документы о якобы выполненных в 2012 году работах по строительству кондитерской фабрики на общую сумму более 1 млрд рублей, в том числе потребовав возмещение НДС в размере более 180 млн рублей.
  =========================
  Есть желающие купить?

 2. #1432
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  не был бы хитрожопым - продал бы год назад. а лоха будут доить вечно.
  видимо кацапам надо повысить сговорчивость пациента.

  ============
  він, здається, не читав Конституцію ні перед присягою на ній, ні коли підмахував написані в Кремлі зміни. в Кремлі теж не читали, ясна річ.
  Розділ XIII
  ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
  ........................
  Стаття 157. Конституція України не може бути змінена, якщо зміни передбачають скасування чи обмеження прав і свобод людини і громадянина або якщо вони спрямовані на ліквідацію незалежності чи на порушення територіальної цілісності України.
  Конституція України не може бути змінена в умовах воєнного або надзвичайного стану.
 3. #1433
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  не был бы хитрожопым - продал бы год назад. а лоха будут доить вечно.
  видимо кацапам надо повысить сговорчивость пациента.
  Да переступи ты через свою ненависть к Порошенко и признай, что продать фабрику в Липецке крайне сложно. А после открытого конфликта Путин-Порошенко, - невозможно. Возможно, ему придется ждать лет десять, как ЮКОСу.
  И по нормальному, такие объекты не продаются за пару месяцев. Это же не ангар заброшенный.
  Вон владельцы МЕТРО несколько лет пытался продать МЕТРО в Украине. Не смогли.
 4. #1434
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  зато он долго торговался, ггг. теперь отдаст всё.

  плевать, сложно или несложно. есть Конституция, основной закон. так понятно? клептоману сложно не красть, серийному убийце сложно не убивать. этому барыге сложно потерять три копейки, он за них удавится и страну удавит. конституция требует. или ты ее выполняешь, или едешь в Ростов.

  хотя кому я это рассказываю, ты непробиваем, как ватный валенок. слово "закон" ты понимаешь как право ментов убивать без суда ребят из Правого сектора. ну или откуда угодно, если есть команда "фас". сугубо кацапская идея мироустройства.

  ===========
  і порушується, ще раз кажу, не лише розділ "Президент України". ось думка, яка збігається з моєю:
  стаття 157 явно порушується.
  Країна в стані війни, і те, що президент не ввів воєнного стану не дивлячись, що значна частина території анексована, окупована, десятки тисяч ворожого війська на території України, ведуться бойові дії на фронті в сотні кілометрів... це тільки обтяжує той факт, що президент протягує в цей час зміни до конституції на вимогу ворога.
  це не ненавість. президент має виконувати свої функції. я ставлюсь до нього, як до килимка біля дверей. якщо можна об нього витирати ноги - я ним задоволений, якщо він протерся до дірок - йому дорога на смітник, і не стану я жаліти його сраний заводик і його сраних ліпєцкіх робітників, ворогів моєї країни.
 5. #1435
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  "Недавно я думав: яка може бути мотивація в Порошенка дати можливіть утекти Сергію Клюєву, або дати можливість цим людям свої гроші вивести. Гроші? Навряд. На рівні Генпрокуратури, радше за все, там розраховувалися. Чи треба такі гроші Порошенкові? Я не думаю. Скоріше, там мотивація була такою: якби Клюєв сів, то розказав би все про всіх, у тому числі й про Порошенка. А він же був міністром економіки в уряді Азарова. Очевидно, є з тих часів щось таке, інформації про що президент і боїться. Тому він і відпустив Клюєва, і тому доки президентом України є Порошенко і під ним "лежить" Генпрокуратура, ніхто з вертикалі Януковича не сяде.
  ...

  - Якщо порівнювати з літом 2013-го, щось змінилося?

  - Нічого взагалі. Навіть більше, від цієї влади - обох таборів - прийшов сигнал: люди, крадіть по-старому! Ось приклад хороший: Віталій Сакал, Олександр Єршов і Сергій Чеботар із Міністерства внутрішніх справ. Вони дарують дочкам спортивні Range Rover при зарплаті 15 тисяч гривень, живуть у маєтках. І їх після цього скандалу під тиском суспільства не саджають у тюрму, не починають провадження кримінальне, навіть внутрішнє розслідування не проводять! Їх просто - неймовірно (!) - звільняють. Капець – покарання! І зараз ці люди далі в МВС, рулять потоками й справами, на неофіційних посадах. Тому весь цей моніторинг нічого не дав, тому що якщо не працюють інституції - моніторинг не має сенсу. Якщо немає посадок - непокаране зло повертається. А з посадками у влади щось ніяк не складеться.

  Було ж кілька показових процесів. Керівників Держслужби з надзвичайних ситуацій “взяли” у прямому ефірі, на Кабміні. Аваков виступив, “у нас є всі докази”: картки у сейфах, прямий зв’язок із компаніями офшорними, все ясно. І чому ми досі не бачили висновку суду? Чому на півроку продовжено слідство - всі ж докази були? Чому ці люди зараз гуляють на волі? Чому керівник ДСНС оскаржує своє звільнення в суді, і він це звільнення, скоріш за все, виграє, бо його звільнили за порушення присяги держслужбовця, а він не держслужбовець! Це або кричущий, печерний непрофесіоналізм, або тупа корупція.

  Друге показове затримання - голова апеляційного суду. Якщо він утік, то треба генпрокурору звільнятися, реально. Це ж такий сором, як після цього можна працювати? Вони його показують по тєлєку, роблять із цього медіа-подію, показують, як у судді сипалися з мантії гроші - і він тікає. Ну як?!

  Тому на сьогодні всі слова про боротьбу з корупцією - просто слова. А результат - навіть не нуль, а мінус. Бо непосадка людей Януковича - сигнал усім, що можна й далі красти. Мовляв, “якщо вже з тими нічого не зробили, то мене точно не зачепить”. Гіршого сигналу дати неможливо."

  Віталій Шабунін: Доки президентом є Порошенко, ніхто з вертикалі Януковича не сяде
 6. #1436
  Offline
  бог
  Cool

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  всі слова про боротьбу з корупцією - просто слова.
  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  можна й далі красти.
  ...ну вот, коротко о главном. Точнее о самом главном...о наболевшем... о неизбежном
 7. #1437
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  Якщо немає посадок - непокаране зло повертається.
  Кто ж его посадит? Он же памятник как начнет говорить - то придётся 60-70% его коллег сажать, и ещё немало шишек из кабинетов повыше. Поскольку рулят в стране люди, по большей части бывшие в системе и при яныке - то точечные посадки чреваты большими скандалами и разрушением всей системы государства. Оно как бы и прОсится всю эту "систему" развалить - да вот только кто и из кого на её месте новую строить будет?
  Как было в 20-х годах - не прокатит. Ведь среди старых яныковских кадров честных намного меньше, чем среди оставшихся тогда от царского режима. Ну, и расстрелы нынче тоже не в почете А царского золота, чтобы нанять западных профессионалов - так и вообще нет...
 8. #1438
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
  .... показове затримання - голова апеляційного суду. Якщо він утік, то треба генпрокурору звільнятися,...
  а якщо його син, що керував татком за допомогою смс, теж втече, то кому треба звільнятися?
  INSIDER @theinsider_ua
  Суд призначив заставу 6 мільйонів за сина судді Чернушенка http://www.theinsider.ua/politics/559bac053b9dc/
  1:40 PM - 7 Jul 2015
  до речі хотілося б знати деталі про те, як пан Філатов з АП давав інструкції апеляційному суду. може Чернушенка і "втекли" для того, щоб він мовчав, га?

  на диво мало уваги до зв'язку між злочинцями в суді та злочинціми в адміністрації президента.
 9. #1439
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Мне нравится как передвигается президентский кортеж  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  до речі хотілося б знати деталі про те, як пан Філатов з АП давав інструкції апеляційному суду
  А почему судья молчал и не поступил по закону? Почему он игнорировал "незаконное давление АП в лице Филатова" и не подал соответствующие обращения?
  Почему все эти трогательные рассказы появились после того, как судью взяли по горячему?
 10. #1440
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  ........................... А почему судья молчал и не поступил по закону? Почему он игнорировал "незаконное давление АП в лице Филатова" и не подал соответствующие обращения?
  Почему все эти трогательные рассказы появились после того, как судью взяли по горячему?
  Він же не самогубець, турбувати саме кубло корупції за 23 роки в Україні - Аппарат Президента, краще як Ентер каже - "не подал соответствующие обращения" і Вуа-ля, спокійненько під "чутким керівництвом" з АП, спокйно залишив територію України........................
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Янукович В.Ф.: президентство і політика
  laithemmer в разделе Політика та Історія
  Ответов: 2622
  Последнее сообщение: 11.12.2017, 20:18