Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5604Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 137 из 443
Показано с 1,361 по 1,370 из 4427.
 1. #1361
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  Попробуй внимательнее читать тексты.
  попробуй читать хоть как-то.
  Порошенко непосредственно находился в Киеве вместе с протестующими даже в наиболее кровавые дни 18-20 Февраля
  ага, как же. вместе с протестующими, только у себя дома. так же как и Янукович, каждый в своем логове.
  а на Корбана с Филатовым не надо тут. на них было дело. они на тот момент 100 000 гривн заплатили из своего кармана за протез парню, студенту архитектурного колледжа, которому беркутня руку отстрелила на Грушевского. а миллиардер обещал поменять там брусчатку - и тут соврал.

 2. #1362
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
  В противовес им "балабол" Порошенко непосредственно находился в Киеве вместе с протестующими
  А чего было бояться основателю Партии Регионов? Может по заданию партии он внедрился в ряды протестующих, чтобы возглавить процесс и канализировать.
 3. #1363
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Відкритий лист особистого в'язня Порошенка - Юрія Хорта - приурочений до річниці його призиденства.

  Шановні побратими!

  25 травня минає рік, відколи Петро Порошенко дістався президентського крісла, наобіцявши "золоті гори" та "молочні ріки".

  До столиці довгою вервечкою потягся і весь вінницький паразитарій на чолі з українцем Гройсманом. Одним із останніх цю колону наздоганяв придворний блазень і почесний голова місцевих тітушок - Слишинський. Гіркому вічно запухшому п'яниці доручено "реформувати апарат Верховної Ради", - читаю в офіційних повідомленнях.Охоплює дивне відчуття дежавю: "десь я це вже бачив". Підказую: 5 років тому точно така ж вервечка "донецьких" кочувала до Києва у пошуках наживи. Дуже скоро їх вітали словами: "Спасибо жителям Донбасса за Президента..." (який не виправдав сподівань).Один рік Порошенко і "вінницькі" при владі (половину з якого я, як учасник Революції, провів уже в'язниці). І спостерігаючи за цими "здобутками", і з дозволу сказати "реформами", які вони проводять, я переживаю, як би нам не "дякувала" Україна так само, як дякувала Донбасу за Януковича.Пригадую, як уболівав Донбас за своїх "рідних": Ахметова, Єфремова, Арбузова та ін. І як уболівали деякі наївні вінничани, що "наш" Гройсман (українець козацького роду) поїхав "наводити лад" у столиці.

  Наших людей чомусь часто бере гордість, коли дізнаються, що який-небудь "наш" купив найдорожчу віллу на березі Адріатики. Чим тут пишатись, коли у більшості вже немає на хліб, а той злодій купається у розкоші!? Думаю, це відгомін доби кріпацтва з його наївною вірою у доброго Царя, низькопоклонством і страхом перед будь-якими начальством.Але "добрий цар" великий благодійник Донбасу - Ахметов, не розділив долю своїх вірних підданих, коли Донецьк і Луганськ охопило вогнем і анархією. І Гройсман з Порошенком відчалять за кордон, тільки запахне "смаленим" і красти вже буде нічого. Смутно уявляю собі їх обох у касках з автоматами на обороні України. Заводи Пороха працюватимуть при всіх властях і при будь-якій погоді, навіть якщо вулиці наповнять натовпи знедолених, голодних прохачів, так само як працюють заводи Ахметова зараз, на фоні війни.

  Пора щиро зізнатися: влада в Україні не змінилася. Вона не нова, не наша. Рвучи публічно портрет Президента (Корпорації "Рошен") я чітко це свідомлював і тому й вигукнув: "Це не наш Президент". Бо легітимною є тільки та влада, яка є народною, тобто служить національним інтересам. А виборами вона сформована чи шаблею - це завжди було питання другорядне.

  До слова, Богдан Хмельницький був за сучасними мірками, військовим диктатором. Але порівняйте цю видатну історичну постать з "демократично обраними" президентами незалежної України: Кравчук, Кучма, Ющенко, Яник і Порох. Ці особини викликають сум, розпач, жаль, ненависть, але аж ніяк не повагу чи захоплення. Влада в Україні ще не була народною! Ніхто з цих президентів і прем'єрів за ці чверть століття на Україну не працював. І не працює. Вони переслідують власні егоїстичні інтереси: не вони служать Народу, а Народ служить їм. І тому всі ми по вуха в лайні! І процес зануренння триватиме, поки на наших плечах сидітимуть ожирілі тіла олігархів, місцевих вельмож, що спираються на режим, у якому поліція удвічі більша за армію, а країну обороняють легко озброєні добровольці, одягнені волонтерами.Проблема в тому, що сучасна демократія - це влада популярних, але не найкращих. Це вибори, але не добір. Це влада тих, хто володіє засобами виробництва (як "Рошен", "Богдан") і керує засобами масової інформації ("5 канал" і тотальна реклама). Це олігархократія, нійбільш антинародна, егоїстична й аморальна влада нечестивих багатіїв, яка тримається на мусорському насильстві, чиновницькій корупції і масовій брехні.

  Я пишу ці слова на побаченні з адвокатом. Час спливає, тому мушу завершувати. Боріться з системою!З нами Бог! 25.05.15

  Ю. Хорт
 4. #1364
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  один з найбільш мною шанованих украхнських публіцистів Ігор Лосєв в останньому "Тижні" непогано, на мій погляд, описує глибинні мотиви Порошенка і Ко.
  Дивна політика нинішньої української верхівки, цілком капітулянтська, з елементами зовнішнього управління з боку західних союзників, неефективна, часом провальна, пояснюється тим, що Порошенко і Ко не вірять в Україну, бояться її народу (зокрема й особливо третього Майдану) і мають на те підстави, будучи частиною антинародної олігархічної системи, боротися з якою вони не хочуть, що й продемонстрували доволі переконливо протягом року після приходу до влади.

  Тому вони намагаються не залучати маси до політичних процесів, тримати їх на відстані від них. А оскільки в ситуації війни і кризи в економіці без мас нічого не зробиш, лишається тільки сподіватися на допомогу й активну участь в українських справах Обами, Меркель, Кемерона та Олланда. Через відсутність потужної опори всередині країни вони шукають її за кордоном і змушені погоджуватися на будь-які умови.

  Порошенко і його команда та політичні союзники справляють враження колективного Ґорбачова. Колись цей діяч мав шалений успіх у світі, де натхненні маси скандували «Ґорбі, Ґорбі!». А в СРСР він був предметом анекдотів, глузувань і сарказму.

  Наші можновладці ніяк не хочуть збагнути, що авторитет політика на світовій арені на 90% залежить від його реального авторитету всередині власної країни. Чинна влада України також не розуміє деяких, здавалося б, елементарних речей. Наприклад, можна нескінченно просити зброю в західних союзників, але важко їм пояснити, чому країна, що входить до десятки найбільших світових експортерів зброї, не здатна забезпечити нею власну армію.
  http://tyzhden.ua/World/137320/PrintView
 5. #1365
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  Наприклад, можна нескінченно просити зброю в західних союзників, але важко їм пояснити, чому країна, що входить до десятки найбільших світових експортерів зброї, не здатна забезпечити нею власну армію.
  "Союзники" все прекрасно понимают.

  "В сухом остатке состояние украинской армии сегодня не позволяет ей эффективно вести боевые действия. Армия вооружена технически и морально устаревшим арсеналом. Несмотря даже на слабо загруженные мощности ВПК, восполнить потребности в экстренном режиме военного времени невозможно.
  Например, полный цикл изготовления боевого танка «Оплот» – 14,5 месяца, высокоточной системы дальних ракет – 24 месяца. Поэтому в условиях военной угрозы Украине остается надеяться разве что на помощь извне или закупки в экстренном порядке импортных вооружений. Как это пришлось делать, например, Грузии во время российской интервенции в 2008 году."
  http://forbes.ua/nation/1366648-ukra...pojti-na-vojnu

  Проблема в другом, они не хотят конфронтации с РФ. Отношения с РФ им важнее чем таковые с какой-то Украиной. Отсюда и минские и отказ в поставке любых вооружений.
 6. #1366
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Проблема в тому, що сучасна демократія - це влада популярних, але не найкращих.
  ППКС!
  Проблема лише в тому, що дуже мало в нас, як виявляється, людей, в яких чесність та патріотизм поєднуються з розумом і вміннями ефективних політиків та господарників...
 7. #1367
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  ...а ті, що є, не затребувані суспільством.
 8. #1368
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
  ...а ті, що є, не затребувані суспільством.
  Ну, вони ж бо не "популярні"...
 9. #1369
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Проблема в тому, що сучасна демократія - це влада популярних, але не найкращих
  Демократія - це вибір між двома мудаками.
  С. Жадан
 10. #1370
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
  Демократія - це вибір між двома мудаками.
  С. Жадан
  Як на мене - то проблема з електоратом не менша (як не більша), ніж з кандидатами.
  Бо сотні тисяч активістів, волонтерів, добровольців з дня у день, з місяця у місяць (інколи - з ризиком для життя) намагаються захистити Україну, зробити її вільною, європейською та процвітаючою. А потім на вибори приходять мільйони обивателів і голосують за "оппоблок", бо усілякі громадянські та економічні свободи їм і даром не потрібні, зате "пайка" при ригах була ситнішою...
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Янукович В.Ф.: президентство і політика
  laithemmer в разделе Політика та Історія
  Ответов: 2622
  Последнее сообщение: 11.12.2017, 20:18