Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4581Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 132 из 337
Показано с 1,311 по 1,320 из 3363.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

воно, звичайно, не потрібні нам ці протести в центрі києва і розлючені шахтарі для антиукраїнської картинки.
    але є одне але.
    для мене незаперечним фахівцем у вугільній промисловості є Михайло Волинець. він працював шахтарем, був головою незалежної профспілки, яки розвалювали і Кучма, і Ахметов, був нардепом, захищав УНСОвців у справі "Україна без Кучми". його патріотизм у мене сумнівів не викликає.
    так ось він пише в "Дні", коментуючи з'їзд шахтарів (а там виступали Яценюк і Демчишин, які нічого по суті сказати не змогли). Отже:
    «Я хотів у присутності прем’єр-міністра (на цей час він вже пішов) запитати, чи знають в уряді про страйк шахтарів держпідприємства «Краснолуцьквугілля». Люди, а це поряд із зоною АТО, у відчаї. Вони просто не знають, що їм далі робити, — наводить приклади Волинець, — Шахта «Південнодонбасівська №3». Вісім місяців ця найкраща шахта в Україні не працює чи працює з перебоями. А чому вона стоїть? Їй ніяк не можуть надати статусу юридичної особи. І три тисячі гірників, їхні родини залишаються без засобів для існування... Зрозуміло, що в людей виникає цілковита недовіра до влади».
    Вимоги шахтарів, зокрема - відмовитись від закупівлі російського вугілля. пишуть, що в минулому році Україна знайшла мільярд доларів, щоб купляти вугілля в Росії, але не знайшла скількись там млрд гривень (явно не 25), щоб заплатити за вугілля українське.
    оці 3000 людей, які не можуть працювати на звільненій частини Донбасу через те, що шахта не має статусу юрособи - можуть бути або лояльними громадянами, або - ворогами, якщо уряд штучно створюватиме цю проблему. це питання до Демчишина і до Яценюка. поки що, традиційно, уряд знайшов 300 млн для погашення боргів. але ж так не може тривати вічно.
    гасла у них отакі:
    що тут несправедливого?

Пророк

С фабрикой плохо. Надеюсь для Украины это не обернется очередной потерей территорий.

В Росії заарештували майно кондитерської фабрики Roshen
    Пророк

От мені цікаво - деякі товариші, що дуже не люблять Порошенка, скажіть мені: ви реально вважаєте, що наш президент в обмін на фабрику в Липецьку може здати частину території України?
    Пророк

Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    От мені цікаво - деякі товариші, що дуже не люблять Порошенка, скажіть мені: ви реально вважаєте, що наш президент в обмін на фабрику в Липецьку може здати частину території України?

Scald, як би ж то діло було лише в одній фабриці...................ех!
    Пророк

імхо, цей дибіл в обмін на майже стовідсотковий рейтинг і другий строк президенства не сдав фабрику у росіі, то шо йому ті території?! - одним мирним планом більше, однією областю менше, майже як Карлсон казав
    Пророк

1) cправа не в любові, а в законі.
    2) ти хоч в курсі, що відбувається ЗАРАЗ і для чого кацапи тримають Педра за яйця? читай.

хєра я ще хоч копійку дам на армію. ця армія (з цими командирами) воює не з окупантами, а з українцями.
    Юрий Бутусов
    4 мин. · отредактировано ·

ВОИНСКИЕ ЧАСТИ ПРЕДПРИНЯЛИ ПОПЫТКУ РАЗОРУЖИТЬ ПОДРАЗДЕЛЕНИЕ "ПРАВОГО СЕКТОРА". КОММЕНТАРИЙ ЯРОША

Подразделения 95-й аэромобильной и 25-й парашютно-десантной бригад выставили блок-посты вокруг базы "Правого сектора" в селе Великомихайловка Покровского района Днепропетровской области.

Великомихайловка находится вне зоны Антитерористической операции, и любые действия военных в этой зоне должны быть регламентированы законодательством Украины, которое запрещает ВСУ выполнение любых функций, связанных с обеспечением общественного порядка.

"Цензор.Нет" обратился к лидеру "ПС" и советнику начальника Генштаба Дмитро Ярош: "Наша база была блокирована без всяких предупреждений подразделениями десантников 25- и 95-й бригад, вместе с бронетехникой и тяжелым вооружением. Были выставлены блок-посты молодых, только мобилизованных солдат. Он остановили одну из наших машин, и потребовали от бойцов сдать оружие. На мой звонок начальник Генерального штаба Виктор Муженко не ответил. Хотя было очевидно, что без его приказа эта операция не могла быть проведена. Я связался с командованием десантников, с которыми мы вместе сражались весь год, и боевые командиры гарантировали мне, что они не повернут оружие против своих братьев из "Правого сектора", какие бы дурные приказы не давали политиканы. Я дал приказ всем подразделениям "Правого сектора" - оружие не сдавать. Нам никто не может запретить защищать нашу землю и сражаться с российскими агрессорами. Но и не поддаваться на провокации. Только после этого позвонил Муженко и сказал, что он ничего не знает, и что Генштаб не в курсе, почему десантные войска вне зоны АТО окружили нашу базу и пытаются изъять оружие у наших бойцов. Я вижу, что военное и политическое руководство решило намеренно спровоцировать конфликт. Подтолкнуть бойцов "ПС" на неправомерные действия относительно солдат ВСУ, чтобы дискредитировать добровольческие отряды. Так вот - провокация не пройдет. Мы свое оружие в боях с врагом добывали. Сегодняшние действия военного командования - это исключительная по цинизму и подлости провокация против патриотов Украины. Сейчас на территории базы "ПС" сохраняется порядок, несет службу боевое охранение. Настроение нормальное, к провокациям мы давно привыкли, воевать со своими боевыми товарищами на радость бессовестным политиканам мы не станем.

Как народный депутат я буду требовать тщательного расследования инцидента. Ответственность за провокацию и попытку столкнуть военнослужащих и бойцов "ПС" несут начальник Генерального штаба Муженко и президент и Верховный главнокомандующий Петр Порошенко. Я рассчитываю на быструю реакцию властей и пояснения по данному делу. Я хочу услышать ответ, на каком основании была предпринята провокация против одного из самых боеспособных украинских подразделений на фронте".
    цей гівнюк виконує мінські капітуляції - в Пісках, в Широкіно, тепер тут. ліквідує частини, які боронять україну. от і все.
    а ти розказуй, що фабрика тут ні до чого. може й ні до чого, але осьь вони факти.
    Пророк

Victorious, читав. На дуже херові думки наводить. Вважаєш це взаємопов'язано?
    Пророк

Кстати насчет Пеци!.а кто с киева?.Я вот так получилось дважды увидел кортеж его . Единственное что нравится что перекрывают на полминуты но правда мусора по скотски относятся. Вопрос в другом.Это правда что ездят два мерса с одинаковыми!! номерами или я какой то буквы недоглядел?
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    цей гівнюк виконує мінські капітуляції - в Пісках, в Широкіно, тепер тут. ліквідує частини, які боронять україну. от і все.
    а ти розказуй, що фабрика тут ні до чого. може й ні до чого, але осьь вони факти.
    Справа не тільки в Мінську, а, тим більше, фабриці.
    Пеця прекрасно розуміє, що після війни ці хлопці будуть міцно тримати його за яйця, бо час саморобних катапульт вже пішов. ДУК ПС - це сила, якій не зможе протистояти ніякий оновлений "беркут" чи, тим більше, Нацгвардія (останні навряд чи навіть схочуть). Так що, у разі, якщо Порох таки занадто відірветься від народу - тримісячного Майдану вже не буде. Тепер знесуть вже за лічені дні.
    Так що, виконання мінських угод в цій ситуації, як на мене - лише зручний привід позбутися зміцнілої організації справжніх патріотів, згуртованих і безстрашних.
    Пророк

Victorious, читав. На дуже херові думки наводить. Вважаєш це взаємопов'язано?
    у мене вже просто не лишилось інших версій.

з фабриками тягнеться без малого рік - самі відмазки. інший би плюнув і здихався, але Порох дуже жадібний. це сенс його життя. він навіть на бруківку на Грушевського зажав гроші, хоча публічно обіцяв.

з добровольцями - та ж фігня. Спочатку загнали в Іловайськ, потім роззброювали ОУН в Пісках, потім "демілітаризували" Азов у Широкіно, тепер ось ДУК ПС.
    чому? бо він їх боїться. ще й радники (Ложкін) нашиптують, я впевнений.

а чому боїться? бо вони йому постійно нагадують про Конституцію і його відповідальність. а він не хоче відповідати...

є простий вихід - жити по закону. Конституція не дозволяє ні мати фабрики, ні підписувати мінські капітуляції. якби не було фабрик і капітуляцій, то і цих претензій до президента не було б, і не треба було б боятись народу (а в нього ті ж фобії, що і в Яника - оно який паркан він біля АП поставив). але ж це так складно... не для того він все життя плазував, хитрував, працював. психологічно він на це не здатний (на виконання своїх обов'язків). десь так я бачу.
+ Ответить в теме