Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5604Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 131 из 443
Показано с 1,301 по 1,310 из 4427.
 1. #1301
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Общался с жителем Одессы, ...
  Вы хоть ссыль указывате откуда берете. В оригинале вообще-то было так: "Только что разговаривала с коллегой из Одессы..." и далее по тексту )

 2. #1302
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Порошенко продає бізнес, аж гай гуде:
  Фонд Порошенка збільшив частку в Київському заводі експериментальних конструкцій
  Понеділок, 20 квітня 2015, 11:52

  ПАТ "Закритий недиверсифікований корпоративний інвестфонд "Прайм Ессетс Кепітал" президента Порошенка збільшив до 48,2766%, або 2,738 млн простих іменних акцій частку в статутному капіталі ПАТ" Київський завод експериментальних конструкцій".

  Такі дані оприлюднив КЗЕК в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку з посиланням на дані депозитарію від 16 квітня 2015 року, повідомляє Інтерфакс-Україна. Згідно з повідомленням, до зазначених змін "Прайм Ессетс Кепітал" був власником 8,1705%, або 463,451 тис. акцій ПАТ "КЗЕК".
 3. #1303
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ляшко: Порошенко узурпирует власть как Янукович - http://24tv.ua/news/showNews.do?ljas...567518&lang=ru

  Ляшко отметил, что хотел организовать работу коалиции, но у него это не получилось. Ведь две крупнейшие фракции коалиции вместе с "Оппозиционным блоком" поддержали законопроект, который продолжает предыдущие полномочия Генеральной прокуратуры Украины. По его словам, Президент сохраняет контроль над назначением генпрокурора и 14 членов Высшего совета юстиции.

  "Теперь вместо Януковича, судами будет руководить — Порошенко. Поскольку мне не удалось убедить коллег, что мы не можем действовать так, как это делала предыдущая власть, то есть возвращать сталинскую прокуратуру и подчинять судебную власть — я решил сложить полномочия координатора коалиции", — сказал Ляшко . Прокуратуры всегда использовались в качестве политической дубинки и возбуждали дела по заказу. Кроме того Ляшко отметил, что соответствующие полномочия влияния парламента на эти ветви власти сокращаются.

  Они предоставляют Президенту дополнительные полномочия, непредусмотренные Конституцией Украины. Порошенко узурпирует власть, как Янукович,— заверил Ляшко.

  PS: Андрій Лозовий с Serhii Skuratovskyi и еще 5 - Народный депутат от Радикальной партии Андрей Лозовой заявляет, что кроме него Генеральная прокуратура готовит представление о снятии неприкосновенности еще с 3 нардепов.
  Порошенко, ставши Президентом на хвилі Революції гідності, вирішив садити не тих, з ким вона боролась, а тих, хто її робив. Серед тих, по кому з волі Президента Генпрокуратура збирається робити подання про позбавлення депутатської недоторканності Ігор Мосійчук, Андрій Денисенко, В'ячеслав Константиновський і я.

  Позбавляти ж недоторканності стовпів режиму Януковича Бойка, Вілкула, Льовочкіна та інших Генпрокурор Шокін (який в ручному управлінні у Президента) не збирається...

  "Революція пожирає своїх дітей". - писав Робесп'єр. Цього разу зубами, зіпсованими політичним карієсом від цукерок Липецької фабрики "Roshen".

  Натомість з регіоналівськими недобитками Порошенкові, очевидно, по дорозі.

  Петро Олексійович, Ви дуже погано закінчите. Так само, як Янукович.

  А мене, якщо хочете, саджайте. Все одно, якщо Ви не зупинитесь, це ненадовго. Вам тікати з України доведеться швидше
 4. #1304
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Dracon Посмотреть сообщение
  Ляшко
  тьху, клоун з вилами.
 5. #1305
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ну а порох пид..ор
 6. #1306
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
  тьху, клоун з вилами.
  Але це зовсім не позбавляє сенсу те, про що зараз йде мова...
 7. #1307
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Порошенко провів переговори з Путіним щодо ситуації на Донбасі.
  Без купюр.
  Офтоп:


 8. #1308
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  "Порошенко у Франції анонсував референдум про вступ до НАТО". Вопросы безопасности не выносятся на референдум. И, вообще, главкому пора бы самому начать принимать стратегические решения, а не перекладывать ответственность на типа референдумы по любому вопросу.
 9. #1309
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
  Але це зовсім не позбавляє сенсу те, про що зараз йде мова...
  В час президентства Петра Порошенка йде формування нового економічного "російського клубу" в Україні

  З часу повалення режиму Віктора Януковича пройшло більше року. Більше року триває російсько-українська війна, яка забрала тисячі життів громадян України. Саме час згадати, з чого починалися революція і збройне протистояння.

  Початком була відмова від євроінтеграції та впевнений крок у бік Росії. Янукович довго вагався, що йому вибрати. Називаючи речі своїми іменами: торгувався, хто дасть більше грошей – Захід чи Москва. Москва дала більше, фактично купивши президента-втікача разом із усією країною.

  Коли угода зірвалася, у Кремлі вирішили взяти силою те, що вони вважають своїм. Цей підхід також себе не виправдав, адже Україна почала запеклий супротив.

  Зараз, судячи з усього, Москва повернулася до сценарію купівлі всієї України. Але не одразу, а "в довгу" і частинами. Власне, вони можуть собі це дозволити і за фінансовими, і за часовими можливостями.

  Увесь час президентства Петра Порошенка йде формування нового економічного "російського клубу" в Україні. Колись лобістську структуру з такою назвою відкрив у Києві покійний "авторитетний бізнесмен" Максим Курочкін, представник так званої "лужніковської групи".

  Мова зараз піде не про бізнес у ворожій країні самого Петра Олексійовича, а про схеми, які успішно вибудовує його оточення.


  Початок формування нового "російського клубу" варто відраховувати з приходу на інаугурацію нового президента давнього друга Порошенка, російського бізнесмена Костянтина Григоришина. Другим "дзвіночком" стало призначення Бориса Ложкіна головою Адміністрації президента.

  Головна сфера інтересів Григоришина – енергетика. Він є власником суттєвих пакетів акцій багатьох українських обленерго.

  Чому Ложкіна можна віднести до "російського клубу"? Медіа-холдинг "УМХ", коли він ще належав главі АП, входив до ТОП-10 видавців Росії і більш ніж успішно працював на цьому ринку. Також у Росії досі працює інший сімейний бізнес Ложкіних – "Люксоптика". Зрештою, глава АП – давній партнер Віктора Медведчука, кума Володимира Путіна.

  Зрештою, глава АП – колишній партнер Віктора Медведчука, кума Володимира Путіна у "Радіо "Киевские ведомости" і газеті "Команда". Втім, варто зазначити, що Ложкін був партнером багатьох бізнесменів – і Ріната Ахметова, і Ігоря Коломойського, і Петра Порошенка, зберігаючи рівновіддаленість від них.

  Ложкін, як і Григоришин, зацікавився енергетикою. Треба зазначити, що це ледь не єдина галузь економіки в Україні, яка дає стабільний прибуток. Причини такого стану речей – тема окремого дослідження.

  Традиційно відсотки з енергетики завжди мав голова держави. "Президентським бізнесом" вважалося постачання, транзит та добування газу. Але, враховуючи багаторічну конфронтацію з Росією та, головним чином, пильну увагу до цього питання з боку Європи, стійку схему у цій сфері зараз налагодити важко.

  Тож люди президента звернули свій погляд на вугілля та електроенергетику. Міністром енергетики в новому уряді була призначена підконтрольна президенту людина, виходець з інвестиційної компанії глави НБУ Валерії Гонтаревої Володимир Демчишин. Який, до речі, мав і ділові стосунки з Григоришиним.

  Наприкінці 2014 року, після встановлення першого "мінського перемир'я", почалися гучні скандали в енергетиці. Перший з них – навколо закупівлі урядом енергетичного вугілля у Південній Африці - підігрівав особисто Порошенко, заявляючи про корупційну складову контракту.

  Поставки вугілля були зірвані і почалася "медійно-енергетична криза", яку з одного боку посилювала Росія, блокуючи поставки вугілля, а з другого боку – підконтрольні АП ЗМІ.

  Експерти енергетичного ринку казали, що, завдяки зриву поставок альтернативного палива та діям Росії, була штучно створена ситуація, коли на вітчизняних теплоелектростанціях вугілля лишалося на 2-3 доби. Що, власне, й змусило уряд проводити віялові відключення електрики.

  Як писали ЗМІ, одним з мотивів дій АП було бажання завести "свого" постачальника вугілля з Росії та підконтрольних терористам територій Донбасу. Цим постачальником мав стати близький до сім’ї Януковичів вугільний менеджер Сергій Кузяра, який заручився підтримкою Бориса Ложкіна.

  Одночасно Ложкін пролобіював призначення директором одного із найбільших споживачів вугілля в Україні, державної компанії "Центренерго" донецького бізнесмена Ігоря Балабанова.

  Інспірована енергетична криза вирішилася настільки швидко, наскільки й почалася. ТЕЦи, зокрема, "Центренерго" почали отримувати "правильне" вугілля з Росії та "ДНР-ЛНР". А задля покриття можливого дефіциту електроенергії були укладені імпортні контракти з Росією, якими відає Григоришин.

  Таким чином російсько-український паливно-енергетичний блок за участі людей президента був успішно сформований. Зараз Григоришин вирішує питання і щодо експорту надлишкової української електроенергії за кордон. Також його парафія – постачання електрики в анексований Росією Крим. Який навіть у офіційних контрактах вже йменується "федеральним округом".

  Також назріває конфлікт підконтрольного АП Міненерго з енергетичним холдингом Ріната Ахметова "ДТЕК". Можна припустити, що "російський блок" не проти забрати частину бізнесу колишнього "короля Донбасу", який не виправдав сподівань.

  Вже у розпалі конфлікт навколо "Укрнафти" та "Укртранснафти", які стараннями іншого соратника Порошенка – Ігоря Кононенка – намагаються передати під контроль Ігоря Єремеєва. Також не чужого російському бізнесу "волинського олігарха".

  Вочевидь, енергетика – це лише перші кроки нового "російського клубу", близького до українського президента. Який успішно діє разом з іншим російським бізнесом, наприклад, тими ж "лужніковцями". Вони й досі володіють в Україні найбільшими готелями та пакетами обленерго.

  Разом з таємничими "мінськими домовленостями", дивними подіями на фронті, зокрема, у Дебальцево, поступовою абсорбцією підконтрольними президенту силовиками добровольчих підрозділів, все це може свідчити про поступову купівлю України.

  Звичними для Москви методами великих грошей та "батога і пряника".
 10. #1310
  Offline
  Пророк

  Re: Президентство Порошенко


  Петро Порошенко

  Шахтарі мають право на протест. Ми для цього будували демократичну державу.
  Але чи можемо ми дати можливість використати це право пройдисвітам, тітушкам, які не мають ніякого відношення до шахтарської галузі, і вже встановлено чисельні факти роздачі грошей за участь у акціях?
  За такими діями стоять нечисті на руку політичні сили і окремі олігархи. Ми не дамо нікому грабувати країну і висмоктувати з неї, як це робили 20 років тому, бюджетні ресурси платників податків для власного збагачення.
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Янукович В.Ф.: президентство і політика
  laithemmer в разделе Політика та Історія
  Ответов: 2622
  Последнее сообщение: 11.12.2017, 20:18