Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5223Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 13 из 404
Показано с 121 по 130 из 4040.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Янукович взагалі весь західний політичний істеблішмент знає, як добрих друзів.
    Януковича знают, но делов с ним не вели. Вели только переговоры, как с террористом, у которого в руках граната.

kavapoltava

Дай Бог сили нашому президенту. В любому випадку. Але все одно здається що під путлером він починає прогинатись... гуманізм і політика - ядрьона смесь боягузів.
    Пророк

Ответ Сообщение от Voland BulgakOFF Посмотреть сообщение
    Дай Бог сили нашому президенту. В любому випадку. Але все одно здається що під путлером він починає прогинатись... гуманізм і політика - ядрьона смесь боягузів.
    Коли вислів Дещиці розпіарили, я подумав: "Як патріоту це мені, звичайно, до вподоби. Але як же тепер з нашим міністром Лавров спілкуватись зможе? А ніяк!"
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Мене дивує позиція багатьох, які хочуть щоб Порошенко робив все і зразу, але ж судіть по собі, що виходить, коли намагаєшся зробити декілька авральних справ зразу.
    Пророк

Sky, в такому випадку треба в першу чергу робити найкритичніше, таке, що дасть мультиплікаційний ефект.
    в сьогоднішній Україні - це перекриття кордону і нищення спротиву терористів.
    для цього - повноцінне командування і забезпечення ЗСУ.
    відповідальність за економіку більшою мірою лежить на Яценюку.
    а вже потім можна було б міняти голову НБУ і т.п.

я йому бажаю успіху, але лише тією мірою, якою це буде успіх України. якщо він десь там просливе видатним миротворцем, але ми матимемо тут російський теоро в двох областях - ну нах.
    Пророк

Укрінформ подав цю новину під заголовком "Президент розв’язав руки силовикам у боротьбі з терористами", але я би сказав - "Роздуплився".
    18.06.2014 18:18
    Прес-служба Президента України
    Президент затвердив зміни до законів України щодо боротьби з тероризмом
    Президент України Петро Порошенко підписав ухвалений Верховною Радою України Закон від 5 червня 2014 року № 1313-VII «Про внесення змін до законів України щодо боротьби з тероризмом».
    Документом внесено зміни до Законів України «Про боротьбу з тероризмом», «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб», «Про Збройні Сили України», «Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації».
    прекрасно, правда? але зверніть увагу на дві дати: закон прийнято 5 червня, підписано - 18 червня. Регламент дає Президенту на підписання закону 2 тижні. Порошенко відтягував цей момент, як тільки міг.
    У когось є припущення, ЧОМУ?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Victorious, час покаже. Не швидіть. Мені один викладач казав: "Торопитесь медленно."
    Постійний відвідувач

Що ми маэмо на сьогодні?

Без зайвих сподівань, викликаних вподобаннями.
    Крим - під глибоким протекторатом. В Криму постійно проводяться переважно популярні рішення, такі як реальна "люстрація" бувших чиновників 9при цьому слово люстрація в Криму і не чули - так вивільнення від кормушки майже всіх підряд хапунів-чиновників і ставлення нових) соціальні покращення, масоване висвітлення позитиву від РФ і можливого негативу, якого кримчани уникли внаслідок "приєднання"
    Схід - у реальній війні. Гинуть люди, к-ть яких неможливо підрахувати, разом з тим і РФ і Україна чомусь схильні применшувати реальну к-ть жертв (як на мене - к-ть давно перевалила за кілька тисяч)
    Військовослужбовці - незадоволені власним положенням у АТО і втрачають довіру до власного керівництва і до керівництва країни
    На місцях - повальна корупція, яка не зазнала істотних змін у порівнянні, приміром, з минулим роком. Нагорі та ж корупція з політичним пританцьовуванням.

Що міг би зробити СИЛЬНИЙ Президент?

1. Визнати приєднання Криму до РФ. Неймовірно болюче, але - фактично невідворотне.
    Навіть, якби зараз Україна якимсь чином отримала б Крим назад - вона б зустріла неймовірний супротив місцевого населення і громадянську війну в Криму - по вже вищеперерахованим причинам. люди , частково зомбовані спілкуванням з росіянами та їх телебаченням, отримавши перші переваги в нових умовах, для більшості вони досить відчутні - навряд би чи захотіли повернення їх в стадо українського корупційного безладу. ... і зброю до рук би вони взяли...
    Воювати за Крим тоді, коли це було потрібно - ніхто не став. питання повернення земель - прочес неймовірно болючий, і історично ніколи не виправдовувався.

Путін - дуже розумна, і навіть в якійсь мірі талановита людина. принаймні - в нього зараз в руках нероздільна влада у величезній країні. Ймовірніше за все, він би погодився обміняти визнання Криму Україною (а як наслідок - і світом) частиною РФ в обмін на "дружбу між народами" - а це і дешевий газ, і ринок збуту, і саме головне - припинення безглуздих смертей на Сході... Пророкую, Вам, українці, Полтавчане:
    якщо Порошенко не зможе припинити в найближчий час протистояння на Сході ( а питання по Криму -це , мабуть - єдина можливість) - то буде повалений власним же військом...
    Пророк

адміни, забаньте, будь ласка, путінососа. за що нам така кара, слухати тут божевільного проповідника "дружби народів"? ПРФ ПНХ.
    Постійний відвідувач

Пан Вікторіус, досить примітивно... Скажіть, хто з Ваших родичів вже загинув у цій війні?
    Чи кого ви готові віддати?
    Щоб не бути отим самим "сосом"?

Загибель Вашого брата чи батька - я так розумію - для Вас нічого не варте... А дитини? Дружини?...
    Уявіть собі на хвилинку...

А люди ГИНУТЬ!!! За що???

Дайте просту відповідь на просте запитання:
    чому забороняють вести обстріл ЗАВОДІВ?

Незважаючи на те, що вони внаслідок цього є сховком для живої сили і техніки бойовиків??

Подзвоніть будь-якому з родичів, що беруть участь в АТО і запитайте.
    Чи нема таких?

Повірте мені на слово.... Не хочете, не можете.. Подивіться УВАЖНО будь-які відео чи фотографії. ..

Чому ЗАВОДИ важливіші за ЛЮДЕЙ ???
    Тому що вони ДОРОЖЧІ...??

Хто сплатить ціну за втрату людських життів??? Часто - безглузду і невиправдану.

Чи Ви вірите в байку, що россіяне "прокинуться від зомбування і знесуть самі Путіна" і в Україні "минтом все наладиться,,,"?

І чи згодні б особисто ВИ віддати життя кількох найближчих Вам людей за те, щоб "кримзновубувнаш" ???!!!

Особисто мене б влаштував саме такий підхід Президента до вирішення проблеми. Чи будь-який інший ефективний, де б не гинули люди.
    Але - іншого ефективного взагалі не помітно.

Росія має 4-й у світі за розміром військовий бюджет.

Путін БУДЕ і далі намагатись ефективно його використовувати на благо СВОЄЇ країни (і звісно - своїх особистих)...

Дайте мені відповідь на поставлені запитання... а то я буду думати що вам ще нема й шістнадцяти...
+ Ответить в теме
Страница 13 из 404