Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4584Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 122 из 337
Показано с 1,211 по 1,220 из 3370.
    бог

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    питання лише у ціні
    ...i у часi.

Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    ...i у часi.
    Да... не хотелось бы ещё триста лет ждать...
    Філософф

пора б уже сказати народу і світу очевидну річ - мінські домовленості зірвані ворогом.
    Порошенко не є самостійним політиком. Оскільки Захід шпигує нас кредитами, то він і каже Президенту, шо робити. Кто дєвушку поєт, тот єйо і танцуєт. Захід боїться війни і до останнього хоче тішити себе ілюзіями, що вона ще не почалася. Тому і Петі йде установка імітувати те, що мирний план, нібито, виконується. Так, це суперечить національним інтересам. Але без кредитів ми б уже давно загнулися і країни такої, як Україна, вже б не існувало. Тому доводиться робити Порошенку те, що скажуть. Його самостійні дії і ініціативи без одобрення Заходу в даній ситцації дуже обмежені, ІМХО. Звісно, це не виправдовує непрофесійне керівництво армією і ті втрати, що ми несемо. Та все ж.
    Пророк

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Порошенко не є самостійним політиком. Оскільки Захід шпигує нас кредитами, то він і каже Президенту, шо робити.... Його самостійні дії і ініціативи без одобрення Заходу в даній ситцації дуже обмежені, ІМХО. Звісно, це не виправдовує непрофесійне керівництво армією і ті втрати, що ми несемо. Та все ж.
    вірно може на 10%. американський посол не раз уже казав, що Україні пора і самій ввести санкції стосовно Росії. результат? Нуль.
    що, Меркель змушує його підписувати договора з Росією на постачання електрики на Луганду чи закупівлю російського вугілля? призначати Медведчука на переговори? роставляти кадри із Рошена, Богдана, Українського медіа-холдингу і Партії регіонів? подумайте про це.
    від Москви він залежний набагато більше, уже не тільки заводиком, а і самим фактом залаштункових змов з Путіним. його дискредитація сама стала інструментом дискредитації. накопичується брехня, і чим далі, тим важче подолати тенденцію.
    Філософф

вірно може на 10%. американський посол не раз уже казав, що Україні пора і самій ввести санкції стосовно Росії. результат? Нуль.
    що, Меркель змушує його підписувати договора з Росією на постачання електрики на Луганду чи закупівлю російського вугілля? призначати Медведчука на переговори? роставляти кадри із Рошена, Богдана, Українського медіа-холдингу і Партії регіонів? подумайте про це.
    від Москви він залежний набагато більше, уже не тільки заводиком, а і самим фактом залаштункових змов з Путіним. його дискредитація сама стала інструментом дискредитації. накопичується брехня, і чим далі, тим важче подолати тенденцію.
    Звісно, він не узгоджує кожен свій крок. У даному випадку мова йшла про імітацію виконання ворогом мінських домовленостей (я відповідав на конкретну цитату). Це те, що треба Європі - ілюзія відсутності війни. І Європа заставляє Петю цю ілюзію створювати.
    Пророк

Європа чи Росія?

PS якби президент жив за конституцією, таких питань взагалі не виникало б. не було б важелів тиску. на всі неправомірні закиди відповідь одна - "Конституція це забороняє".
    Пророк

"Боже, нам так важко, так складно - холод, економічна криза, війна, невизначеність. Дай нам доброго лідера, дай нам Черчіля!" - просять українці в молитвах. Бог на це все подивився, зважив, що, справді, забагато складних випробувань одночасно впали на український народ - і дав українцям Черчіля президентом.
    - I have nothing to offer but blood, toil, tears and sweat. We have before us an ordeal of the most grievous kind. We have before us many, many long months of struggle and of suffering - сказав Черчіль.
    - Зрада! Зрада! - закричали українці
    Пророк

іпануцца. сам написав? як можна поставити все з ніг на голову. майстерність демагогії, але тільки для кончених ідіотів, які сьогодні не пам'ятають, що було вчора.

пропоную контраргумент. британці обрали прем'єром Порошенка. той каже: операція проти Німеччини триватиме години. у мене є мирний план. відводимо артилерію. не піддаємось на провокації. стріляти лише у відповідь, артилерійський вогонь заборонено. німеччина має найсильнішу у світі армію, у нас нема шансів. нам треба дати Гітлеру можливість зберегти обличчя. якщо німці не припинять вбивати британських вояків, я не вагаючись введу військовий стан. Британія не з тих, що підставлятиме другу щоку. я готовий внести зміни до конституції з урахуванням думки Гітлера, а окремі графства зможуть використовувати німецьку мову. ми будемо платити за електроенергію для окупованої франції із британського бюджету, адже там наші люди! я продам свій бізнес у Німеччині, але не зараз, бо там складна економічна ситуація, а трохи згодом, коли справи там покращаться - таким чином я зароблю більше грошей! впевнений - кожен британець вчинив би так само!

це все - прямі цитати із Порошенка і його команди.
    Пророк

PS якби президент жив за конституцією, таких питань взагалі не виникало б. не було б важелів тиску. на всі неправомірні закиди відповідь одна - "Конституція це забороняє".
    От же вшнипився в "букву закону" )))))
    Та якби ми всі жили по закону то ні Майдану не було ні перспективи ніякої, а "хам" і досі був на троні.
    Пророк

неправда твоя. від банди як раз вимагали діяти згідно законодавства - виконувати закон про засади зовнішньої політики (Асоціація), а потім - покарати МВС за незаконні дії.

є така точка зору, що на Заході - лохи, які все роблять по закону. Задорнов її дуже пропагує.
    порівняти життя людей тут і там може кожен, хто володіє інформацією. тому мене не влаштовує уряд, який чхав на конституцію. бо завтра під його колесами буду я. чи ти.

дивно, що такі прості речі туго доходять.
+ Ответить в теме