Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5134Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 119 из 397
Показано с 1,181 по 1,190 из 3968.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Также он отметил, что "внимательно проанализировав законодательство о военном положении", в случае, если не будет мира, он немедленно внесет в Верховную Раду изменения в законодательство, которые позволят еще сильнее и эффективнее мобилизоваться и объединиться для обороны государства.
    Это следует понимать, что кредиты нам будут обеспечены при при ВП?

Пророк

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Это следует понимать, что кредиты нам будут обеспечены при при ВП?
    Я предположил, судя из этого заявления.
    Не знаю. Это у них там эксперты, министры, переговоры, согласования с США, ЕС, МВФ....

* * *

Пророк

"Вовки, вовки". знаєте казку?

як на мене, ВС - не найгірша опція. (я правда не розумію, нащо по всій країні. як на мене, вистачило б в Луганді і сусідніх областях. але владі відніше.)
    для мене очевидно, що цей крок погоджений із союзниками, що союзники дадуть і гроші, і зброю, і інструкторів. буде важко, але ми не програємо. доведеться згуртуватись і підтримати Головнокомандувача, аби тільки й він нас підтримав.

гірше, я вважаю, якщо (будь я на місці Путіна, я б зробив саме так) дійсно припинять вогонь, триватимуть дрібні провокації, але ОБСЄ і Порох поспішать заявити, що у нас "тиша", відведуть артилерію, сепари, звичайно, поставлять блок-пост на в'їзді в Дебальцево...
    і так мине місяць, два. в лугандон і в кишені урядовців потечуть українські гроші й ресурси. всі звикнуть.

а потім буде те, що в Сухумаі: атака на Дебальцево, другий напрямок - беззахисний Маріуполь, оточення значних наших сил без артилерії, Путін каже - "Росія ні при чому, це Київ спровокував молоді республіки". і все з початку, тільки в гірших умовах.

Давно придивляючись до Росії, я оцінюю імовірність такого розвитку подій як дуже високу.
    Пророк

Александр Мельник:
    впервые за 23 года президента моей страны показали в прямом эфире CNN с речью без переводчика
    Пророк

Порошенко знайшов, чим зайнятись під час здачі Дебальцева.
    Президент Петро Порошенко провів зустріч зі Всеукраїнською радою церков та релігійних організацій.

Президент підкреслив, що в Україні всі церкви та релігійні організації мають рівні права. При цьому Петро Порошенко звернув увагу, що інформаційна війна Росії торкається церковних питань та намагання розколоти українське суспільство. «Церковну карту ми розіграти не дамо», — наголосив Президент.
    Філарет його намагався напоумити, як дитину, яка не розуміє значення своїх дій:
    Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Патріарх Філарет додав, що поширюються думки про те, що треба молитися за мир і не брати зброю та не захищати свою державу. «Наша Всеукраїнська рада церков та релігійних організацій прийняла звернення, в якому нагадує, що Батьківщину треба захищати, бо це є священним обов’язком не лише кожного громадянина, а кожного християнина», — наголосив він.
    http://www.president.gov.ua/news/32286.html

взагалі-то сам Порошенко є пропагандистом Руського миру і Руської церкви в Україні.
    Показовими є орієнтації пана Порошенка в знакових для несформованої української ідентичності питаннях. Зокрема, вельми характерною бачиться його належність до середовища світської когорти прихильників УПЦ Московського патріархату. Він не лише неодноразово надавав їй фінансову допомогу, за яку навіть був «удостоєний похвали» відомого своєю українофобською позицією єпископа Вишгородського й настоятеля Києво-Печерської лаври Павла – «ведь и Владимир Литвин, и Петр Симоненко, и Александр Мороз, и Виктор Медведчук, и Петр Порошенко, и многие другие известные парламентарии не только декларируют, но и помогают нашей Церкви». У червні 2009 року Петро Порошенко був висвячений у Свято-Іонинському монастирі УПЦ МП на диякона. Він також фінансово підтримував Міжнародну громадську організацію «Козацтво Запорозьке» (окремі ЗМІ навіть називають його «генералом» цього «козацтва»), яке відзначається особливою сервільністю щодо Московського патріархату й намагалося забезпечувати охорону під час візитів російського патріарха Кірілла (Ґундяєва). А «гетьман» фінансованого Порошенком «лицарства» свого часу вручив «орден» Козацької слави ІІІ ступеня скандально відомому Олесеві Бузині.
    http://tyzhden.ua/Politics/44939
    фото з Іонінського монастиря Московського патріархату:

так чому ми дивуємось? яке їхало, таке здибало.
    ==============
    ооо свято триває. не встиг я написати, як з'явились повідомлення про нові звитяги президента, і про нові призначення, від яких подих перехоплює.
    Президент Петро Порошенко на засіданні Національної ради реформ вибачився перед головою Національного банку Валерією Гонтаревою за поведінку голови фракції "Радикальної партії" у Верховній Раді Олега Ляшка.
    Про це повідомляють "Українські новини"
    правильно, жіночці нелегко. не те шо нам.
    Президент Петро Порошенко призначив двох перших заступників секретаря РНБО. Відповідні укази розміщено на сайті президента.

Одним із них Порошенко призначив колишнього в.о. міністра оборони Михайла Коваля (був в.о. з березня по липень 2014 року) першим заступником секретаря Ради національної безпеки та оборони.

Іншим на аналогічну посаду призначено колишнього керівника корпорації "Богдан" Олега Гладковського – до зміни прізвища Свинарчук.
    на зміну Косюку підтягнувся новий перевірений кадр.
    тепер заживем!
    Пророк

є текст настільки сумний, що я його, мабуть, приховаю за посиланням.
    http://gigamir.net/news/kyiv/pub1523317
    мені все-таки хочеться думати, що не все настільки погано.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    он неадекватен..как и все главнокомандующие
    Пророк

Ответ Сообщение от alexx76 Посмотреть сообщение
    он неадекватен..как и все главнокомандующие
    alexx76, а как ты думаешь, почему в блоге у автора такой статьи нет? ;)
    http://espreso.tv/author/shevchenko_oleksiy
    Пророк

хоч у мене ентер і в ігнорі, я скажу чому - бо його прибрали. кеш гугля усе пам'ятає. в цьому можна легко переконатись, набравши заголовок. на екрані з'явиться посилання на місце, де він був.
    Порошенко - Недееспособен - Еспресо.TV
    espreso.tv/blogs/2015/02/19/poroshenko___nedeesposoben
    10 ч. назад - Порошенко - Недееспособен ... поражение самого Порошенко в Минске, представленных такими фигурами, как Пионтковский, Солонин ...
    і зручна нагода підмінити тему. прекрасний аргумент, коли нема інших.
    المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    Хто такий Олексій Шевченко ?
+ Ответить в теме