Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4584Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 106 из 338
Показано с 1,051 по 1,060 из 3371.
    Пророк

Re: Президентство Порошенко

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Да призывов-то особых вроде и не было... просто информация, чтобы народ не дремал с глупой верой, что все в шоколаде, ИМХО
    Не было призывов? Но каждодневная истерика "Петя конфетный барыга, брехун, не продал фабрику и сливает Украину", это все же призыв...

Banned

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    каждодневная истерика "Петя конфетный барыга, брехун, не продал фабрику и сливает Украину", это все же призыв...
    Нет, это констатация факта. И Петя сливает Украину не потому, что не продал фабрику, а потому, что сливает Украину! Чувствуешь разницу, не?
    المزيد من النفط

Петя сливает Украину
    Мотив ?
    Пророк

Не было призывов? Но каждодневная истерика "Петя конфетный барыга, брехун, не продал фабрику и сливает Украину", это все же призыв...
    о як цікаво! перейменовуйте гілку - буде не про Петруччіо, а про мене грішного.

Enter, ви не знаєте значення слова "призив". це українською "заклик" (а не то, шо "призов", наприклад в армію). якби я закликав, приміром, його вигнати, то був би "прізив". а я толерантний. лише хочу, щоб він виконував конституцію.
    Ответ Сообщение от rasta-koy Посмотреть сообщение
    Нет, это констатация факта. И Петя сливает Украину не потому, что не продал фабрику, а потому, что сливает Украину! Чувствуешь разницу, не?
    дякую за вичерпний коментар. це дійсно лише констатація факта - БРЕХЛО гірше за Януковича, БАРИГА без честі й совісті. повністю доведено, моменти брехні за останній рік вже перевищили десяток, я думаю.
    незгодні? будь ласка, спростовуйте. про "я не вагаючись оголошу ВС", про те, що "винуватці іловайська вже покарані", що "ми ніколи не вестимемо переговорів з терористами", про "ніяких таємних домосленостей не існує", про "я обіцяю замінити бруківку на Грушевського за свій рахунок"... він - патологічний брехун, йому треба лікуватися.
    чи зрадник?
    ну не знаю.
    то, що оточив себе зрадниками - безперечно. один лише Медведчук або Демчишин чого вартий. довірена особа Порошенка, не хто-небудь.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    ага. пригадую "істеричність" Семенченка, який тиждень писав, що буде катастрофа в Іловайську, а йому відповідали, що "все під контролем".
    До речі, так, було таке. При чому до того прям герой піднімаючий Донбас на боротьбу був, а після того відразу купа і невдоволених бійців і т.д. з'явилось. І хоч тип мутнуватий, але як десь шо починає критикувати, так одразу всякі "разоблачєнія" зі смі сипляться.
    Возможно, мы влияем на мнение друг друга в большей, или меньшей мере. Формируем собственные взгляды...
    Теж діло. Почитають наші думки, а потім докладують на ворожому форумі унтер-офіцеру, шо Полтава 1000% укропский город. І печаляться з того.
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Мотив ?
    слідство покаже. мені пофіг, який у нього мотив. версій може бути багато.
    факт, що його напоумив іти в президенти Фірташ; факт, що Фірташ - креатура Х-ла.
    але я гадав, що думка українського народу буде важливішою. помилявся.
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    БРЕХЛО гірше за Януковича, БАРИГА без честі й совісті. повністю доведено, моменти брехні за останній рік вже перевищили десяток, я думаю
    Що далі? Ваші пропозиції й дії?!
    Пророк

Enter, то в тебе істерика. у мене - лише фактаж. якби ви були не тільки пісатєль, а й чітатєль, ви б звернули увагу, що я стараюсь підкріплювати свої слова посиланнями на джерела.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    Мотив ?
    Добазарился с Ху№лом, что в новом украинском федеральном округе будет губернатором и заводики никто не тронет? А еще приравняют к русским дворянам... ;)
    Пророк

Що далі? Ваші пропозиції й дії?!
    так ви ж не читаєте моїх відповідей.
    я для кого на попереднеій сторінці виклав посилання на власні тексти? я для кого посилався на
    Огризко, Тягнибок, Касьянов, Гриценко, Ляшко, Соболєв, Луценко, Ярош, Білецький, Філатов, Мочанов...
    і на нашому форумі теж багато людей про це пише?
    vladd запитував, що робити з цим опудалом; моя версія була - парламентськими і непарламентськими шляхами змушувати його виконувати свої обов'язки. він же до останнього саботує (як з ратифікацією УА, скасуванням позаблоковості, тепер от з визнанням Росій агресором), а коли задкувати вже нікуди, бігом міняє позицію і каже, що він завжди був "за", але руками всяких Гройсманів протягує дебільні половинчасті рішення.

Нехай хоча б розбереться з Демчишиним. він повинен у Тюрмі сидіти. думаєте, він був би такий борзий, без пібтримки Пороха, посилати нахєр Яценюка?
+ Ответить в теме
Страница 106 из 338